Forma w lidze
Paris Saint Germain w tabeli
6. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 zwycięstw z rzędu
8 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:3 bramki
2,00 gola/mecz
8 pkt
7:5 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy PSG
Wartość drużyny: 1,4 mld €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Hiszpania | 26 | napastnik | 6 | 55 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 30 | pomocnik | 6 | 30 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,42 średnia ocena | Portugalia | 26 | pomocnik | 6 | 140 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Rosja | 27 | bramkarz | 6 | 30 mln € |
Skład i oceny PSG w ostatnim meczu 4-3-3
Zmiany
- 66' D. Doue → K. Kvaratskhelia
- 76' O. Dembele → F. Torres
- 76' M. Akliouche → J. Neves
- 84' W. Zaire-Emery → L. Beraldo
- 84' F. Ruiz → L. Hernandez
Paris Saint Germain w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
| ··· | |||||||
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 11 |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 11 |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 8 |
Wyniki PSG
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Manchester City
2
Paris Saint Germain
4
Liga Mistrzów, 2. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Le Mans
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1, 5. kolejka
|
Terminarz PSG
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:15
|
Strasburg
Paris Saint Germain
Ligue 1, 7. kolejka
|
|
|
20 Paź 21:00
|
Paris Saint Germain
Barcelona
Liga Mistrzów, 3. runda
|
|
|
25 Paź 20:45
|
Paris Saint Germain
Lyon
Ligue 1, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery PSG
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Senegal |
|
55 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | – | za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja |
|
125 mln € | |
| 24 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie |
Paris Saint Germain to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 1. Swoim domowym obiektem jest Parc des Princes, który może pomieścić 47 929 widzów. Zespół prowadzi Luis Enrique. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,4 miliarda euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Superpuchar UEFA.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Paris Saint Germain?
Klub piłkarski Paris Saint Germain zdobył w swojej historii 64 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Mistrzostwo Francji. Ponadto triumfował w Superpuchar Francji, Puchar Ligi Francuskiej, Superpuchar Europy, Liga Mistrzów, International Champions Cup, Drużyna roku Laureus, Puchar Interkontynentalny FIFA, Puchar Intertoto, Puchar Zdobywców Pucharów oraz Mistrzostwo 2. ligi Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Paris Saint Germain w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do PSG trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 150,5 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 256,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Maghnes Akliouche z Monaco za 50 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Bradley Barcola do Liverpoolu za 125 mln €.
Które miejsce zajmuje Paris Saint Germain w tabeli Ligue 1?
Paris Saint Germain zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 3 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład PSG?
W wyjściowym ustawieniu PSG między słupkami staje M. Safonov, a linię obrony najczęściej tworzą A. Hakimi, Marcos Aoas Correa, W. Pacho oraz N. Mendes. W środku pola grają W. Zaire-Emery, Vitinha oraz F. Ruiz, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Akliouche, D. Doue oraz O. Dembele. Trener Luis Enrique ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Kiedy Paris Saint Germain gra następny mecz?
Najbliższy mecz PSG to spotkanie ze Strasburgiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:15 na obiekcie Stade de la Meinau w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz PSG?
Ostatni mecz PSG to wygrana z Manchesterem City 2:4 w Lidze Mistrzów , 14 października 2026. Bramki zdobyli Doue, Dembele, Machado Ferreira, Haaland, Akliouche oraz Haaland. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Paris Saint Germain w tym sezonie?
Bilans PSG w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-2-1 przy 11 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 67%, a oddaje 15,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz PSG w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Paris Saint Germain w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań PSG
Paris Saint Germain terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 17:15
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
Stade de la Meinau Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Paź 21:00
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
Parc des Princes U siebie | – | |
|
25 Paź 20:45
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
Parc des Princes U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 19:00
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
Stade Océane Wyjazd | Łatwy | |
|
03 Lis 21:00
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
Estadio de la Cerámica Wyjazd | – | |
|
07 Lis 20:45
|
Ligue 1, 10. kolejka
|
Parc des Princes U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 17:15
|
Ligue 1, 11. kolejka
|
Allianz Riviera Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Lis 21:00
|
Liga Mistrzów, 5. runda
|
Parc des Princes U siebie | – | |
|
28 Lis 20:45
|
Ligue 1, 12. kolejka
|
Parc des Princes U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 17:00
|
Ligue 1, 13. kolejka
|
Stadium de Toulouse Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Paris Saint Germain gra następny mecz?
Najbliższy mecz PSG to spotkanie ze Strasburgiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:15 na obiekcie Stade de la Meinau w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki PSG w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Paris Saint Germain w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki PSG w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Paris Saint Germain wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
2:4 | 4-3-3 | 2/13 | 1/2 | |
|
10 Paź Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 4/8 | 0/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 7/10 | 1/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 2/5 | 2/3 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
6:1 | 4-3-3 | 7/9 | 0/1 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 4-1-2-1-2 | 6/6 | 1/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 5/5 | 1/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Ligue 1, 23. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 10/10 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Superpuchar Francji, finał
|
1:0 | 4-3-3 | 6/8 | 4/6 | |
|
12 Sie Koniec
|
Superpuchar UEFA, finał
|
2:1 | 4-3-3 | 0/2 | 0/3 |
Paris Saint Germain ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 2,20 punktu. W pozostałych ustawieniach Paris Saint Germain zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz PSG?
Ostatni mecz PSG to wygrana z Manchesterem City 2:4 w Lidze Mistrzów , 14 października 2026. Bramki zdobyli Doue, Dembele, Machado Ferreira, Haaland, Akliouche oraz Haaland. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Paris Saint Germain – tabela Ligue 1
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 zajmuje Paris Saint Germain w sezonie 2026/2027.
Miejsce PSG w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rennes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Nicea
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 3 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Lille
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Lyon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 6 |
Paris FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
RC Lens
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
Auxerre
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Le Mans
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 10 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 4 | |
| 11 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Strasburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 13 |
Paris Saint Germain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 14 |
Angers
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 16 |
Toulouse
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 17 |
Troyes
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 2 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Lille
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 4 |
Lyon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Paris FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 7 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Angers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 9 |
Rennes
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Strasburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 11 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Toulouse
|
3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 13 |
Troyes
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 14 |
RC Lens
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 15 |
Le Mans
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 16 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 17 |
Nicea
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 18 |
Auxerre
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Paris Saint Germain w tabeli Ligue 1?
Paris Saint Germain zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 3 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki PSG w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki PSG na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Paris Saint Germain na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,3
- Strzały celne / mecz 7,3
- Asysty / mecz 1,33
- Udane dryblingi / mecz 9,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 15,2
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 14,0
- Zablokowane strzały / mecz 6,0
Strzelcy PSG
-
Ferran Torres 4
-
Marcos Aoas Correa 3
-
Vitinha 1
-
Khvicha Kvaratskhelia 1
-
Maghnes Akliouche 1
-
Lucas Beraldo 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki PSG i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres PSG to 61–75 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Strasburg - Paris Saint Germain Po przerwie pada 73% bramek PSG.Przebieg meczu PSG i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-2-0 |
Gdy Paris Saint Germain otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla PSG
91% bramek PSG pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Paris Saint Germain zdobywa w sezonie średnio 1,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,83.
Aktualne serie PSG
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów PSG, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Paris Saint Germain wygra mecz Strasburg - Paris Saint Germain Paris Saint Germain nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach PSG
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 83% meczów PSG padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Strasburg - Paris Saint Germain Powyżej 2,5 bramki padło w 83% meczów PSG.Paris Saint Germain – faule i karne
- Faule / mecz 5,8
- Faule rywali / mecz 10,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Paris Saint Germain fauluje średnio 5,8 razy na mecz, a wymusza 10,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla PSG, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Strasburg - Paris Saint Germain Paris Saint Germain popełnia 5,8 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Paris Saint Germain zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Paris Saint Germain wygra mecz Strasburg - Paris Saint Germain Paris Saint Germain zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach PSG ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli PSG, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 6 meczów.
Paris Saint Germain wygra drugą połowę meczu Strasburg - Paris Saint Germain Drugą połowę Paris Saint Germain wygrywał w 4 z 6 meczów.Paris Saint Germain – strzały
- Celne / mecz 7,3
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
Paris Saint Germain oddaje 15,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Strasburg - Paris Saint Germain Paris Saint Germain oddaje 15,3 strzałów na mecz.Paris Saint Germain – posiadanie piłki
- U siebie 70,0%
- Na wyjeździe 65,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 6
- Najniższe w sezonie 59%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 6 meczów. Średnio Paris Saint Germain utrzymuje przy piłce 67,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 59%.
Paris Saint Germain wygra mecz Strasburg - Paris Saint Germain Paris Saint Germain utrzymuje średnio 67,2% posiadania piłki.Paris Saint Germain – podania
- Kluczowe / mecz 15,7
- Dośrodkowania / mecz 15,2
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 68%
Paris Saint Germain wymienia średnio 716 podań na mecz przy celności 90%, z czego 15,7 to podania kluczowe.
Paris Saint Germain – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto PSG to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Strasburg - Paris Saint Germain Czyste konto Paris Saint Germain zachowuje w 17% meczów.Paris Saint Germain – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Paris Saint Germain wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 1,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Strasburg - Paris Saint Germain Powyżej 8,5 rożnego padło w 33% meczów PSG.Paris Saint Germain – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 17%
Paris Saint Germain ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale PSG – 2,2.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Strasburg - Paris Saint Germain Paris Saint Germain ogląda średnio 1,2 żółtych kartek na mecz.Paris Saint Germain według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Paris Saint Germain zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Paris Saint Germain na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,33 1,33 | 2,67 1,00 | 0,67 0,67 |
|
5.
|
2,33 1,33 | 1,67 1,00 | 0,33 1,00 |
|
6.
|
1,50 2,00 | 2,00 1,75 | 1,50 1,25 |
|
7.
|
1,33 1,33 | 2,33 1,67 | 1,33 1,67 |
|
8.
|
1,33 1,33 | 1,33 0,67 | 1,33 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach PSG
Skrajne wyniki i osiągnięcia PSG w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Paris Saint Germain - Le Mans 3:1 Ligue 1, 10.10.2026
- Najwyższa porażka Paris Saint Germain - Monaco 1:2 Ligue 1, 4.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Rennes - Paris Saint Germain 2:2, Ligue 1, 23.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Torres, Brest - Paris Saint Germain 0:1, Ligue 1, 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Aoas Correa, Lille - Paris Saint Germain 2:2, Ligue 1, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Paris Saint Germain w tym sezonie?
Bilans PSG w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-2-1 przy 11 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 67%, a oddaje 15,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Paris Saint Germain – zawodnicy
Jak wygląda kadra PSG w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny PSG w ostatnim meczu 4-3-3
Zmiany
- 66' D. Doue → K. Kvaratskhelia
- 76' O. Dembele → F. Torres
- 76' M. Akliouche → J. Neves
- 84' W. Zaire-Emery → L. Beraldo
- 84' F. Ruiz → L. Hernandez
Kontuzje w kadrze PSG
-
Alessandro Longoni Bramkarz Rana pauzuje od 6 dniopuszczone: 2 mecze

-
Senny Mayulu Pomocnik Uraz pachwiny pauzuje od 15 dniopuszczone: 2 mecze
-
Achraf Hakimi Obrońca Problemy z udem pauzuje od 32 dniopuszczone: 2 mecze
-
Nuno Mendes Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 101 dni
Kadra PSG
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Hiszpania | 55 mln € | 10 mln € | 6 | 100% | 4 | 0 | 342' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Gruzja | 140 mln € | 16,4 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Francja | 100 mln € | 18,2 mln € | 4 | 67% | 0 | 1 | 211' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Francja | 50 mln € | 3,2 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
21 | Francja | 120 mln € | 6,9 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 319' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | Belgia | 40 mln € | 580 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 177' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
19 | Francja | 6 mln € | 1,5 mln € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
26 | Portugalia | 140 mln € | 11,8 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 460' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Hiszpania | 30 mln € | 6,4 mln € | 6 | 100% | 0 | 2 | 326' | 1 | 0 | |||||||
| 87 |
|
22 | Portugalia | 140 mln € | 9,1 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 388' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
20 | Francja | 80 mln € | 11,5 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 413' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
18 | Hiszpania | 15 mln € | 1,8 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 97' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
20 | Francja | 40 mln € | 2,2 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
24 | Portugalia | 80 mln € | 10,9 mln € | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Maroko | 80 mln € | 13,6 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 381' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Brazylia | 28 mln € | 13,5 mln € | 6 | 100% | 3 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 51 |
|
24 | Ekwador | 80 mln € | 9,1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Brazylia | 22 mln € | 4,2 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
30 | Francja | 18 mln € | 13,3 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 206' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Francja | 6 mln € | 8,3 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Ukraina | 40 mln € | 5,5 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 39 |
|
27 | Rosja | 30 mln € | 3,6 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
18 | Włochy | 300 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Francja | 22 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry PSG
1,4 mld €
śr. 56,8 mln € / zawodnika
Ile Paris Saint Germain wydaje na pensje
181,4 mln € rocznie
śr. 7,6 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Francja (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy PSG w sezonie 2026/2027
Paris Saint Germain wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry PSG
Jak wygląda skład PSG?
W wyjściowym ustawieniu PSG między słupkami staje M. Safonov, a linię obrony najczęściej tworzą A. Hakimi, Marcos Aoas Correa, W. Pacho oraz N. Mendes. W środku pola grają W. Zaire-Emery, Vitinha oraz F. Ruiz, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Akliouche, D. Doue oraz O. Dembele. Trener Luis Enrique ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Paris Saint Germain – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Paris Saint Germain w sezonie 2026/2027.
Paris Saint Germain transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Senegal | 18 |
|
55 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | 29 | – | za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja | 24 |
|
125 mln € | |
| 24 Sie 2026 |
|
Francja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
48,5 mln € | |
| 14 Sie 2026 |
|
Belgia | 21 |
|
45 mln € | |
| 08 Sie 2026 |
|
Francja | 33 |
|
7 mln € | |
| 05 Sie 2026 |
|
Francja | 24 |
|
50 mln € | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Sie 2026 |
|
Francja | 27 |
|
41,2 mln € |
Kluczowe transfery PSG
Paris Saint Germain bilans transferowy
- +100,1 mln € 2026
- -59 mln € 2025
- -105,9 mln € 2024
- -163,9 mln € 2023
- -90,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii PSG
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Paris Saint Germain w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do PSG trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 150,5 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 256,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Maghnes Akliouche z Monaco za 50 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Bradley Barcola do Liverpoolu za 125 mln €.
Paris Saint Germain – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Paris Saint Germain? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Paris Saint Germain?
Klub piłkarski Paris Saint Germain zdobył w swojej historii 64 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Mistrzostwo Francji. Ponadto triumfował w Superpuchar Francji, Puchar Ligi Francuskiej, Superpuchar Europy, Liga Mistrzów, International Champions Cup, Drużyna roku Laureus, Puchar Interkontynentalny FIFA, Puchar Intertoto, Puchar Zdobywców Pucharów oraz Mistrzostwo 2. ligi Francji.