Forma w lidze
Nicea w tabeli
9. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 5. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
5:3 bramki
1,25 gola/mecz
0 pkt
0:4 bramki
0,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Nicei
Wartość drużyny: 65 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Francja | 34 | obrońca | 6 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Maroko | 26 | napastnik | 6 | 15 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,90 średnia ocena | Francja | 17 | obrońca | 6 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Senegal | 26 | bramkarz | 6 | 7 mln € |
Przewidywany skład Nicei 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Nicea w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
| ··· | |||||||
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 7 |
Wyniki Nicei
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Nicea
2
Strasburg
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Nicea
2
Lille
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Auxerre
1
Nicea
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
Terminarz Nicei
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 20:45
|
Lyon
Nicea
Ligue 1, 7. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Brest
Nicea
Ligue 1, 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:15
|
Nicea
Rennes
Ligue 1, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Nicei
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Ghana |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Gabon |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie |
Nicea to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 1. Swoim domowym obiektem jest Allianz Riviera, który może pomieścić 35 624 widzów. Zespół prowadzi Olivier Pantaloni. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 65 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Niceę?
Klub piłkarski Nicea zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji oraz Mistrzostwo Francji. Ponadto triumfował w Puchar Francji oraz Superpuchar Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nicea w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Nicei trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 1,7 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 33,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Gauthier Hein z Metz za 1,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohamed Ali Cho do Hull City za 15,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Nicea w tabeli Ligue 1?
Nicea zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 6 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Nicei?
W wyjściowym ustawieniu Nicei między słupkami staje Y. Diouf, a linię obrony najczęściej tworzą Mohamed Abdelmoneim, Y. Ndayishimiye oraz X. Mandza. W środku pola grają J. Clauss, G. Hein, D. Coulibaly, A. Witsel, M. Amoura oraz N. Nkounkou, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Wahi. Trener Olivier Pantaloni ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Kiedy Nicea gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nicei to spotkanie z Lyonem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Groupama Stadium w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nicei?
Ostatni mecz Nicei to wygrana ze Strasburgiem 2:1 w Ligue 1, 11 października 2026. Bramki zdobyli Essugo, Diop (samobójcza) oraz Clauss. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nicea w tym sezonie?
Bilans Nicei w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 5 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nicei w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Nicea w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Nicei
Nicea terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 20:45
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
Groupama Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
23 Paź 20:45
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
Stade Francis-Le Blé Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 17:15
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
Allianz Riviera U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 17:15
|
Ligue 1, 10. kolejka
|
Stade Raymond-Kopa Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 17:15
|
Ligue 1, 11. kolejka
|
Allianz Riviera U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 20:45
|
Ligue 1, 12. kolejka
|
Allianz Riviera U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru 17:00
|
Ligue 1, 13. kolejka
|
Stade Orange Vélodrome Wyjazd | Łatwy | |
|
12 Gru 17:00
|
Ligue 1, 14. kolejka
|
Allianz Riviera U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Sty 17:00
|
Ligue 1, 15. kolejka
|
Stade Louis-II Wyjazd | Trudny | |
|
16 Sty 17:00
|
Ligue 1, 16. kolejka
|
Allianz Riviera U siebie | Łatwy |
Kiedy Nicea gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nicei to spotkanie z Lyonem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Groupama Stadium w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Nicei w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Nicea w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Nicei w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nicea wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 2/5 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 3/10 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 8/11 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 5/7 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 4/6 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 9/12 | 1/1 | |
|
29 Maj Koniec
|
Ligue 2
|
4:1 | 3-4-2-1 | 6/10 | 2/2 | |
|
26 Maj Koniec
|
Ligue 2
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/12 | 0/1 | |
|
22 Maj Koniec
|
Puchar Francji, finał
|
3:1 | 3-4-2-1 | 7/16 | 2/4 | |
|
17 Maj Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 10/14 | 2/3 |
Nicea ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 1,33 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nicei?
Ostatni mecz Nicei to wygrana ze Strasburgiem 2:1 w Ligue 1, 11 października 2026. Bramki zdobyli Essugo, Diop (samobójcza) oraz Clauss. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nicea – tabela Ligue 1
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 zajmuje Nicea w sezonie 2026/2027.
Miejsce Nicei w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rennes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Nicea
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 3 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Lille
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Lyon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 6 |
Paris FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
RC Lens
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
Auxerre
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Le Mans
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 10 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 4 | |
| 11 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Strasburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 13 |
Paris Saint Germain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 14 |
Angers
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 16 |
Toulouse
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 17 |
Troyes
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 2 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Lille
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 4 |
Lyon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Paris FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 7 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Angers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 9 |
Rennes
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Strasburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 11 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Toulouse
|
3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 13 |
Troyes
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 14 |
RC Lens
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 15 |
Le Mans
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 16 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 17 |
Nicea
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 18 |
Auxerre
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Nicea w tabeli Ligue 1?
Nicea zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 6 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Nicei w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Nicei na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Nicea na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 5,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 10,3
- Wybicia / mecz 21,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nicei i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nicei to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lyon - Nicea Po przerwie pada 40% bramek Nicei.Przebieg meczu Nicei i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Nicea otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Nicei
60% bramek Nicei pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 40% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nicea zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Nicei
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Nicei, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Nicea wygra mecz Lyon - Nicea Nicea nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Nicei
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Nicei padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lyon - Nicea Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Nicei.Nicea – faule i karne
- Faule / mecz 8,7
- Faule rywali / mecz 8,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Nicea fauluje średnio 8,7 razy na mecz, a wymusza 8,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nicei, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Lyon - Nicea Nicea popełnia 8,7 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nicea zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Nicea wygra mecz Lyon - Nicea Nicea zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Nicei ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Nicei, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Nicea wygra drugą połowę meczu Lyon - Nicea Drugą połowę Nicea wygrywał w 1 z 6 meczów.Nicea – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,6
Nicea oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lyon - Nicea Nicea oddaje 8,8 strzałów na mecz.Nicea – posiadanie piłki
- U siebie 51,3%
- Na wyjeździe 61,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Nicea utrzymuje przy piłce 54,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Nicea wygra mecz Lyon - Nicea Nicea utrzymuje średnio 54,7% posiadania piłki.Nicea – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 19,0
- Celność dośrodkowań 17%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 47%
Nicea wymienia średnio 568 podań na mecz przy celności 88%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Nicea – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Nicei to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Lyon - Nicea Czyste konto Nicea zachowuje w 17% meczów.Nicea – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Nicea wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Lyon - Nicea Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Nicei.Nicea – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,8
- Mecze bez kartki 0%
Nicea ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Nicei – 0,8.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Lyon - Nicea Nicea ogląda średnio 1,5 żółtych kartek na mecz.Nicea według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Nicea zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Nicea na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,33 1,33 | 2,33 1,67 | 1,33 1,67 |
|
8.
|
1,33 1,33 | 1,33 0,67 | 1,33 0,67 |
|
9.
|
2,00 0,00 | 1,25 0,00 | 0,75 2,00 |
|
10.
|
2,00 0,33 | 2,33 1,33 | 1,33 2,00 |
|
11.
|
2,00 0,75 | 1,50 2,00 | 1,00 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Nicei
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nicei w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nicea - Lille 2:1 Ligue 1, 20.09.2026
- Najwyższa porażka Paris FC - Nicea 3:0 Ligue 1, 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Paris FC - Nicea 3:0, Ligue 1, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 22. minuta Ngoy, Nicea - Lille 2:1, Ligue 1, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 81. minuta Clauss, Nicea - Strasburg 2:1, Ligue 1, 11.10.2026
Jakie statystyki ma Nicea w tym sezonie?
Bilans Nicei w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 5 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nicea – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nicei w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Nicei 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Nicei
-
Antoine Mendy Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 39 dniopuszczone: 4 mecze
-
Morgan Sanson Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 54 dniopuszczone: 6 meczów
-
Moise Bombito Obrońca Uraz nogi pauzuje od 58 dniopuszczone: 6 meczów
-
Laurent Abergel Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 67 dniopuszczone: 8 meczów
-
Ali Abdi Obrońca Operacja pauzuje od 75 dniopuszczone: 5 meczów
-
Hicham Boudaoui Pomocnik Braki w przygotowaniu pauzuje od 103 dniopuszczone: 8 meczów
-
Mohamed Amoura Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 115 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Nicei
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Algeria | 20 mln € | 4,7 mln € | 4 | 67% | 1 | 0 | 278' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Francja | 5 mln € | 2,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 471' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 18 mln € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 350' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Maroko | 15 mln € | 4,4 mln € | 6 | 100% | 0 | 2 | 273' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Szwecja | 3 mln € | 1,4 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Mali | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 60' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
27 | Burundi | 7 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 508' | 2 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
17 | Francja | 8 mln € | 180 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 470' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Kamerun | 3,5 mln € | 1,7 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Algeria | 12 mln € | 1,8 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 87 |
![]() |
19 | Francja | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 111' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Francja | 3 mln € | 5,1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
33 | Francja | 1,8 mln € | 2,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
21 | Gwinea | 250 tys. € | 125 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
26 | Ghana | 10 mln € | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 35 |
|
17 | Francja | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 538' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Egipt | 3 mln € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 431' | 1 | 0 | |||||||
| 92 |
|
34 | Francja | 4 mln € | 4,6 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 518' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
37 | Belgia | 1,2 mln € | 2,5 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 408' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
22 | Senegal | 10 mln € | 730 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 124' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | Francja | 2,6 mln € | 690 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 313' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Tunezja | 150 tys. € | 2,2 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
26 | Ghana | 5 mln € | 1,4 mln € | 2 | 33% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 84 |
|
20 | Maroko | 300 tys. € | 90 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
|
26 | Kanada | 7 mln € | 1,6 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
26 | Senegal | 7 mln € | 2,9 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
20 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
25 | Algeria | 300 tys. € | 121 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Nicei
147,1 mln €
śr. 5,3 mln € / zawodnika
Ile Nicea wydaje na pensje
43,1 mln € rocznie
śr. 1,5 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Francja (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Nicei w sezonie 2026/2027
Nicea wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Nicei
Jak wygląda skład Nicei?
W wyjściowym ustawieniu Nicei między słupkami staje Y. Diouf, a linię obrony najczęściej tworzą Mohamed Abdelmoneim, Y. Ndayishimiye oraz X. Mandza. W środku pola grają J. Clauss, G. Hein, D. Coulibaly, A. Witsel, M. Amoura oraz N. Nkounkou, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Wahi. Trener Olivier Pantaloni ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Nicea – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nicea w sezonie 2026/2027.
Nicea transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Ghana | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Gabon | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 25 |
|
1 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Algeria | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Ghana | 22 |
|
12 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Francja | 22 |
|
15,2 mln € | |
| 23 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Nigeria | 27 |
|
2 mln € |
Kluczowe transfery Nicei
Nicea bilans transferowy
- +45,1 mln € 2026
- +72,8 mln € 2025
- -5,2 mln € 2024
- -27 mln € 2023
- -34,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Nicei
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nicea w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Nicei trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 1,7 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 33,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Gauthier Hein z Metz za 1,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohamed Ali Cho do Hull City za 15,2 mln €.
Nicea – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Nicea? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Niceę?
Klub piłkarski Nicea zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji oraz Mistrzostwo Francji. Ponadto triumfował w Puchar Francji oraz Superpuchar Francji.