Jonathan Clauss jest piłkarzem występującym obecnie w Nicea. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jonathan Clauss
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jonathan Clauss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jonathan Clauss wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 11,1%. Jonathan Clauss oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jonathan Clauss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jonathan Clauss rozegrał w barwach Nicei w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 747 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Jonathan Clauss
Pierwszy transfer Jonathan Clauss w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z RC Lens do Marsylii za 7,5 miliona euro.
Ile zarabia Jonathan Clauss?
Na podstawie kontraktu z Nicea, Jonathan Clauss otrzymuje 4,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 379,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Clauss w listopadzie 2026 to 87,5 tysiąca euro, a dziennie około 12,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Jonathan Clauss ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jonathan Clauss nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jonathan Clauss to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 28 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jonathan Clauss?
Jonathan Clauss ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Jonathan Clauss?
Jonathan Clauss najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Jonathan Clauss?
Wycena 34-letniego Jonathan Clauss według stanu na maj 2026 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jonathan Clauss?
Jonathan Clauss urodził się 25 września 1992 w Troyes we Francji. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Jonathan Clauss – statystyki
Szczegółowe statystyki Jonathan Clauss w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nicea oraz reprezentacja Francji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jonathan Clauss vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jonathan Clauss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jonathan Clauss wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 11,1%. Jonathan Clauss oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Jonathan Clauss – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jonathan Clauss w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
5:2 | 85' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
1:2 | 54' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:1 | 85' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:0 | 82' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:0 | 81' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
29 Maj
Koniec
|
Ligue 2
|
4:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 |
Ile meczów rozegrał Jonathan Clauss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jonathan Clauss rozegrał w barwach Nicei w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 747 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Jonathan Clauss – transfery
W trakcie kariery Jonathan Clauss zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 12,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nicea 2024 – obecnie
-
Olympique Marsylia 2022 – 2024
-
RC Lens 2020 – 2022
-
Arminia Bielefeld 2018 – 2020
-
Quevilly Rouen 2017 – 2018
-
Avranches 2016 – 2017
-
Raon l'Etape 2015 – 2016
-
SV Linx 2013 – 2015

-
Vauban Strasbourg 2010 – 2013

-
Strasbourg U19 2009 – 2010

-
Strasbourg U17 2007 – 2009

-
Racing Strasbourg Youth do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jonathan Clauss
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 24.07.2024 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 19.07.2022 |
|
7,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 22.08.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 11.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 05.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jonathan Clauss
Pierwszy transfer Jonathan Clauss w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z RC Lens do Marsylii za 7,5 miliona euro.
Jonathan Clauss – forma
W ostatnich 5 meczach Jonathan Clauss zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,18. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jonathan Clauss i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Nicea
5
Rennes
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Brest
1
Nicea
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Nicea
2
Strasburg
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Lille
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Auxerre
1
Nicea
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Le Mans
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Nicea
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Nicea
0
FC Lorient
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
RC Lens
3
Nicea
1
Puchar Francji, finał
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Nicea
0
Metz
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Auxerre
2
Nicea
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Strasburg
0
Nicea
2
Puchar Francji, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Lille
0
Nicea
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nicea
1
Le Havre
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Strasburg
3
Nicea
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Paris Saint Germain
4
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Angers
0
Nicea
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Rennes
4
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Mar
Karne
|
FC Lorient
(5)
0
Nicea
(6)
0
Puchar Francji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Paris FC
1
Nicea
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nicea
3
FC Lorient
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
0
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
0
Monaco
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Nicea
3
Montpellier
2
Puchar Francji, 1/16 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Brest
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
4
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Nicea
3
Go Ahead Eagles
1
Liga Europy, 7. runda
|
28'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Toulouse
5
Nicea
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Karne
|
Nantes
(3)
1
Nicea
(5)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Nicea
1
Strasburg
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Saint-Étienne
1
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Nicea
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Nicea
0
SC Braga
1
Liga Europy, 6. runda
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Nicea
0
Angers
1
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Lorient
3
Nicea
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
FC Porto
3
Nicea
0
Liga Europy, 5. runda
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Metz
2
Nicea
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
2
Nicea
1
Liga Europy, 3. runda
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Lyon
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Monaco
2
Nicea
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
2
Nicea
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Paris FC
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
AS Roma
2
Liga Europy, 1. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Brest
4
Nicea
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Le Havre
3
Nicea
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Nicea
0
Toulouse
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
SL Benfica
2
Nicea
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Nicea
0
SL Benfica
2
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Reims
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nicea
3
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Nicea
2
Angers
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Strasburg
2
Nicea
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
9 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
2
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Monaco
2
Nicea
1
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
23 Mar
Karne
|
Francja
(5)
2
Chorwacja
(4)
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Lyon
2
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
Ligue 1, 24. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Montpellier
0
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Stade Briochin
2
Nicea
1
Puchar Francji, 1/8 finału
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lille
2
Nicea
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
SC Bastia
0
Nicea
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Reims
2
Nicea
4
Ligue 1, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
21 Gru
Karne
|
Corte
(3)
1
Nicea
(5)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Montpellier
2
Nicea
2
Ligue 1, 15. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Nicea
1
Liga Europy, 6. runda
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Lille
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Twente
2
Liga Europy, 4. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Lazio
4
Nicea
1
Liga Europy, 2. runda
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Nicea
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Real Sociedad
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nicea
8
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Francja
2
Belgia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Francja
1
Włochy
3
Liga Narodów UEFA
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nicea
4
Ligue 1, 3. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
1
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Auxerre
2
Nicea
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Francja
0
Niemcy
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Clermont
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Monaco
2
Ligue 1
|
35'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Montpellier
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Lyon
0
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Karne
|
Olympique Marsylia
(3)
2
Panathinaikos
(5)
1
Liga Mistrzów
|
120'
|
0 goli
6 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Panathinaikos
1
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Tottenham
2
Liga Mistrzów
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Strasburg
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting CP
0
Olympique Marsylia
2
Liga Mistrzów
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Sporting CP
1
Liga Mistrzów
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Tottenham
2
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Francja
0
Chorwacja
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Francja
1
Dania
2
Liga Narodów UEFA
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Lille
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
RC Lens
3
Nicea
0
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Francja
5
RPA
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
RC Lens
3
Clermont
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Metz
0
RC Lens
0
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Mar
Koniec
|
RC Lens
0
Brest
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
06 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
RC Lens
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
RC Lens
2
Monaco
4
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Clermont
2
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lyon
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
RC Lens
4
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Montpellier
1
RC Lens
0
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
RC Lens
1
Lille
0
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
FC Lorient
2
Ligue 1
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Monaco
0
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Rennes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bordeaux
3
RC Lens
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
RC Lens
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Brest
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
RC Lens
4
FC Lorient
1
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Lyon
1
Ligue 1
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Strasburg
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
RC Lens
2
Metz
2
Ligue 1
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Angers
2
RC Lens
2
Ligue 1
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
RC Lens
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
RC Lens
0
Rennes
0
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
RC Lens
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Nicea
1
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Nantes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Strasburg
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lyon
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Brest
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Rennes
0
RC Lens
2
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
RC Lens
1
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Dijon FCO
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
RC Lens
4
Reims
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Arminia Bielefeld
4
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga
|
48'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
VfL Bochum
0
2. Bundesliga
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Arminia Bielefeld
3
2. Bundesliga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nurnberg
1
Arminia Bielefeld
5
2. Bundesliga
|
74'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Schalke 04
3
Puchar Niemiec
|
96'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
VfL Osnabrück
0
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
79'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Arminia Bielefeld
3
Erzgebirge Aue
1
2. Bundesliga
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sie
Koniec
|
VfL Bochum
3
Arminia Bielefeld
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
30'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Paderborn
0
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
FC Ingolstadt 04
3
2. Bundesliga
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Erzgebirge Aue
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Arminia Bielefeld
2
2. Bundesliga
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
5
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Union Berlin
1
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Arminia Bielefeld
3
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Arminia Bielefeld
2
2. Bundesliga
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Paderborn
2
Arminia Bielefeld
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Arminia Bielefeld
0
MSV Duisburg
1
2. Bundesliga
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Erzgebirge Aue
1
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Greuther Fürth
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
1
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Union Berlin
1
2. Bundesliga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Magdeburg
0
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Quevilly Rouen
3
FC Lorient
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Valenciennes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Tours
2
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Le Havre
0
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Niort
2
Ligue 2
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Nancy
1
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Clermont
1
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
4
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
US Orléans
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Le Havre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Auxerre
2
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Niort
2
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Reims
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
RC Lens
2
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Chateauroux
3
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Jonathan Clauss 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.18 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Jonathan Clauss 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.88 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Jonathan Clauss?
Jonathan Clauss jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.18 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.76). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jonathan Clauss – zarobki
Jonathan Clauss gra w Nicea na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jonathan Clauss w Nicea (2025/26)
| Rocznie | 4,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 379 tys. € |
| Tygodniowo | 88 tys. € |
| Dziennie | 12 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jonathan Clauss w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,6 mln € |
| 2024/25 |
|
4,6 mln € |
| 2023/24 |
|
3,3 mln € |
| 2022/23 |
|
3,3 mln € |
| 2021/22 |
|
720 tys. € |
| 2020/21 |
|
720 tys. € |
| 2019/20 |
|
390 tys. € |
Ile zarabia Jonathan Clauss?
Na podstawie kontraktu z Nicea, Jonathan Clauss otrzymuje 4,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 379,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Clauss w listopadzie 2026 to 87,5 tysiąca euro, a dziennie około 12,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jonathan Clauss – kontuzje
W trakcie kariery Jonathan Clauss zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jonathan Clauss
-
Uraz
18.11.24 – 07.12.24 (20 dni)
Nicea opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
25.03.24 – 21.04.24 (28 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 5 meczów
- Uraz kolana 27.01.24 – 02.02.24 (7 dni)
-
Uraz
02.01.23 – 29.01.23 (28 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
04.10.22 – 10.10.22 (7 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
20.08.20 – 30.08.20 (11 dni)
RC Lens opuszczone: 1 mecz
Czy Jonathan Clauss ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jonathan Clauss nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jonathan Clauss to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 28 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jonathan Clauss – trofea
W trakcie kariery Jonathan Clauss zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jonathan Clauss
Jakie trofea zdobył Jonathan Clauss?
Jonathan Clauss zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Arminii Bielefeld — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 1 raz.
Jonathan Clauss – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jonathan Clauss wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jonathan Clauss na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jonathan Clauss
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 33 |
|
4 mln € |
| 14.12.2025 | 33 |
|
4,5 mln € |
| 02.06.2025 | 32 |
|
5 mln € |
| 09.12.2024 | 32 |
|
6 mln € |
| 06.10.2024 | 32 |
|
7 mln € |
| 02.06.2024 | 31 |
|
12 mln € |
| 17.12.2023 | 31 |
|
15 mln € |
| 26.06.2023 | 30 |
|
14 mln € |
| 01.11.2022 | 30 |
|
15 mln € |
| 29.05.2022 | 29 |
|
15 mln € |
| 22.03.2022 | 29 |
|
12 mln € |
| 15.12.2021 | 29 |
|
10 mln € |
| 03.06.2021 | 28 |
|
8 mln € |
| 08.04.2021 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 06.01.2021 | 28 |
|
2 mln € |
| 14.10.2020 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 14.07.2020 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 01.04.2020 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 12.12.2019 | 27 |
|
1 mln € |
| 24.09.2019 | 27 |
|
750 tys. € |
| 11.06.2019 | 26 |
|
650 tys. € |
| 07.01.2019 | 26 |
|
400 tys. € |
| 15.05.2018 | 25 |
|
300 tys. € |
| 19.02.2017 | 24 |
|
175 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jonathan Clauss?
Wycena Jonathan Clauss wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Jonathan Clauss wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 175 tys. €.