Forma w lidze
Angers w tabeli
12. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 5. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:4 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
4:6 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Angers
Wartość drużyny: 12 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Francja | 19 | napastnik | 6 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Maroko | 25 | napastnik | 6 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,41 średnia ocena | Portugalia | 36 | bramkarz | 6 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Portugalia | 36 | bramkarz | 6 | 900 tys. € |
Przewidywany skład Angers 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Angers w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
| ··· | |||||||
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | 7 |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | 7 |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 6 |
Wyniki Angers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Brest
5
Angers
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Angers
2
Troyes
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Le Havre
0
Angers
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
Terminarz Angers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Angers
Olympique Marsylia
Ligue 1, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:15
|
Angers
FC Lorient
Ligue 1, 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 20:45
|
Lyon
Angers
Ligue 1, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Angers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Gabon |
|
8,2 mln € | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
2 mln € | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie |
Angers to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 1. Swoim domowym obiektem jest Stade Raymond-Kopa, który może pomieścić 19 000 widzów. Zespół prowadzi Stephane Gilli. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 12 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Angers?
Klub piłkarski Angers zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Angers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Angers trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 2,3 mln €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 8,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Joseph Kalulu z Pau za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jacques Ekomie do Wrexham za 8,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Angers w tabeli Ligue 1?
Angers zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 7 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Angers?
W wyjściowym ustawieniu Angers między słupkami staje A. Lopes, a linię obrony najczęściej tworzą C. Arcus, O. Camara, M. Louer oraz J. Kalulu. W środku pola grają J. Allevinah, Y. Belkhdim, H. Belkebla, Branco van den Boomen oraz A. Sbai, a za skuteczność w ataku odpowiadają Amine El Ouazzani. Trener Stephane Gilli ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Kiedy Angers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Angers to spotkanie z Olympique Marsylią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stade Raymond-Kopa w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Angers?
Ostatni mecz Angers to porażka z Brestem 5:1 w Ligue 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ajorque, Tousart, Lala, Balde, Peter oraz Mboup. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Angers w tym sezonie?
Bilans Angers w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Angers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Angers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Angers
Angers terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
Stade Raymond-Kopa U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 17:15
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
Stade Raymond-Kopa U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 20:45
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
Groupama Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 17:15
|
Ligue 1, 10. kolejka
|
Stade Raymond-Kopa U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 15:00
|
Ligue 1, 11. kolejka
|
Stade Charléty Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 17:15
|
Ligue 1, 12. kolejka
|
Stade Raymond-Kopa U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 17:00
|
Ligue 1, 13. kolejka
|
Stade Louis-II Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 17:00
|
Ligue 1, 14. kolejka
|
Stade Raymond-Kopa U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Sty 17:00
|
Ligue 1, 15. kolejka
|
Stadium de Toulouse Wyjazd | Łatwy | |
|
16 Sty 17:00
|
Ligue 1, 16. kolejka
|
Stade Raymond-Kopa U siebie | Trudny |
Kiedy Angers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Angers to spotkanie z Olympique Marsylią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stade Raymond-Kopa w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Angers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Angers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Angers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Angers wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
5:1 | 4-3-3 | 5/9 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 2/13 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/10 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 12/18 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 10/17 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 8/11 | 2/4 | |
|
17 Maj Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 3/9 | 1/2 | |
|
10 Maj Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
1:1 | 3-5-1-1 | 0/2 | 3/5 | |
|
03 Maj Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 6/10 | 5/7 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Ligue 1, 31. kolejka
|
0:3 | 5-3-2 | 5/9 | 0/3 |
Angers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Angers zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Angers?
Ostatni mecz Angers to porażka z Brestem 5:1 w Ligue 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ajorque, Tousart, Lala, Balde, Peter oraz Mboup. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Angers – tabela Ligue 1
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 zajmuje Angers w sezonie 2026/2027.
Miejsce Angers w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rennes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Nicea
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 3 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Lille
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Lyon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 6 |
Paris FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
RC Lens
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
Auxerre
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Le Mans
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 10 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 4 | |
| 11 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Strasburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 13 |
Paris Saint Germain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 14 |
Angers
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 16 |
Toulouse
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 17 |
Troyes
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 2 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Lille
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 4 |
Lyon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Paris FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 7 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Angers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 9 |
Rennes
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Strasburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 11 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Toulouse
|
3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 13 |
Troyes
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 14 |
RC Lens
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 15 |
Le Mans
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 16 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 17 |
Nicea
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 18 |
Auxerre
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Angers w tabeli Ligue 1?
Angers zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 7 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Angers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Angers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Angers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 3,0
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 5,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 9,7
- Wybicia / mecz 21,5
- Zablokowane strzały / mecz 5,3
Strzelcy Angers
-
Prosper Peter 2

-
Branco van den Boomen 1
-
Amine El Ouazzani 1
-
Amine Sbai 1
-
Carlens Arcus 1
-
Harouna Djibirin 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Angers i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Angers to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Angers - Olympique Marsylia Po przerwie pada 57% bramek Angers.Przebieg meczu Angers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Angers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Angers
100% bramek Angers pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Angers zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie Angers
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Angers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Angers wygra mecz Angers - Olympique Marsylia Angers przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Angers
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 17%
W 50% meczów Angers padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Angers - Olympique Marsylia Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Angers.Angers – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Angers fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Angers, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Angers - Olympique Marsylia Angers popełnia 10,8 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Angers zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Angers wygra mecz Angers - Olympique Marsylia Angers zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Angers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Angers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Angers wygra drugą połowę meczu Angers - Olympique Marsylia Drugą połowę Angers wygrywał w 2 z 6 meczów.Angers – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,4
Angers oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Angers - Olympique Marsylia Angers oddaje 8,7 strzałów na mecz.Angers – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 47,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Angers utrzymuje przy piłce 50,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Angers wygra mecz Angers - Olympique Marsylia Angers utrzymuje średnio 50,7% posiadania piłki.Angers – podania
- Kluczowe / mecz 11,2
- Dośrodkowania / mecz 27,8
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 58%
Angers wymienia średnio 427 podań na mecz przy celności 84%, z czego 11,2 to podania kluczowe.
Angers – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Angers to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Angers - Olympique Marsylia Czyste konto Angers zachowuje w 33% meczów.Angers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
Angers wykonuje średnio 7,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Angers - Olympique Marsylia Powyżej 8,5 rożnego padło w 100% meczów Angers.Angers – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Angers ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Angers – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Angers - Olympique Marsylia Angers ogląda średnio 1,7 żółtych kartek na mecz.Angers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 5,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Angers zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Angers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
2,00 0,33 | 2,33 1,33 | 1,33 2,00 |
|
11.
|
2,00 0,75 | 1,50 2,00 | 1,00 2,50 |
|
12.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,33 | 1,33 2,00 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 2,33 0,67 | 1,67 1,00 |
|
14.
|
1,67 0,33 | 2,00 1,33 | 1,67 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Angers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Angers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Auxerre - Angers 1:3 Ligue 1, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Brest - Angers 5:1 Ligue 1, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Brest - Angers 5:1, Ligue 1, 10.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Van den Boomen, Auxerre - Angers 1:3, Ligue 1, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 78. minuta El Ouazzani, Auxerre - Angers 1:3, Ligue 1, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Angers w tym sezonie?
Bilans Angers w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Angers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Angers w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Angers 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Angers
-
Usman Simbakoli Napastnik Uraz mięśnia pauzuje od 25 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Angers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
25 | Maroko | 2,5 mln € | 480 tys. € | 6 | 100% | 1 | 2 | 413' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Maroko | 6 mln € | 730 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 517' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
19 | Francja | 12 mln € | 220 tys. € | 6 | 100% | 2 | 0 | 220' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Republika Środkowoafrykańska | 700 tys. € | 210 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 65' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
31 | Gabon | 1 mln € | 820 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 454' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
19 | Kamerun | 1,5 mln € | 270 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | Francja | 3 mln € | 450 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 175' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Holandia | 2,5 mln € | 1,2 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 93 |
|
32 | Algeria | 1,8 mln € | 2,2 mln € | 2 | 33% | 0 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Maroko | 7 mln € | 640 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 507' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Francja | 4 mln € | 640 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Francja | 4 mln € | 730 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
18 | Francja | 800 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 123' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
23 | Mali | 8 mln € | 450 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 484' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
33 | Mauritania | 1 mln € | 2,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 509' | 1 | 1 | |||||||
| 2 |
|
30 | Haiti | 1,8 mln € | 1,8 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 330' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Francja | 2 mln € | 120 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
19 | Francja | 2 mln € | 150 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 48' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
17 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Francja | 2,5 mln € | 820 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Portugalia | 900 tys. € | 3,6 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | DR Konga | 300 tys. € | 270 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
20 | Mali | 200 tys. € | 160 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Angers
65,5 mln €
śr. 2,8 mln € / zawodnika
Ile Angers wydaje na pensje
18,2 mln € rocznie
śr. 790 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Francja (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Angers w sezonie 2026/2027
Angers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Angers
Jak wygląda skład Angers?
W wyjściowym ustawieniu Angers między słupkami staje A. Lopes, a linię obrony najczęściej tworzą C. Arcus, O. Camara, M. Louer oraz J. Kalulu. W środku pola grają J. Allevinah, Y. Belkhdim, H. Belkebla, Branco van den Boomen oraz A. Sbai, a za skuteczność w ataku odpowiadają Amine El Ouazzani. Trener Stephane Gilli ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Angers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Angers w sezonie 2026/2027.
Angers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Gabon | 23 |
|
8,2 mln € | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
|
2 mln € | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Francja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Mali | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Maroko | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Francja | 36 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Holandia | 31 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Republika Środkowoafrykańska | 24 |
|
250 tys. € |
Kluczowe transfery Angers
Angers bilans transferowy
- +29,6 mln € 2026
- +13,5 mln € 2025
- +8,3 mln € 2024
- +26,4 mln € 2023
- +25,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Angers
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Angers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Angers trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 2,3 mln €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 8,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Joseph Kalulu z Pau za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jacques Ekomie do Wrexham za 8,2 mln €.
Angers – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Angers? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Angers?
Klub piłkarski Angers zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji.