Carlens Arcus jest piłkarzem występującym obecnie w Angers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Carlens Arcus
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Carlens Arcus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carlens Arcus wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.04, a skuteczność strzałów to 25,0%. Carlens Arcus oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Carlens Arcus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carlens Arcus rozegrał w barwach Angers w Ligue 1 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Haiti. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Carlens Arcus?
Na podstawie kontraktu z Angers, Carlens Arcus otrzymuje 1,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 151,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Arcus w listopadzie 2026 to 35 tysięcy euro, a dziennie około 5 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Carlens Arcus ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Carlens Arcus nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carlens Arcus to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Carlens Arcus?
Carlens Arcus najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Carlens Arcus?
Wycena 30-letniego Carlens Arcus według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Carlens Arcus?
Carlens Arcus urodził się 28 czerwca 1996 w Port-au-Prince w Haiti. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Carlens Arcus – statystyki
Szczegółowe statystyki Carlens Arcus w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Angers oraz reprezentacja Haiti. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Carlens Arcus vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Carlens Arcus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carlens Arcus wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.04, a skuteczność strzałów to 25,0%. Carlens Arcus oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Carlens Arcus – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Carlens Arcus w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
2:5 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
5:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:0 | 77' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:0 | 78' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 83' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
1:3 | 87' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:2 | 5' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
25 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
4:2 | 10' | 0 | 0 | – | 5.7 |
Ile meczów rozegrał Carlens Arcus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carlens Arcus rozegrał w barwach Angers w Ligue 1 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Haiti. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Carlens Arcus – transfery
W trakcie kariery Carlens Arcus zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Angers 2024 – obecnie
-
Vitesse 2022 – 2024
-
Auxerre 2018 – 2022
-
Cercle Brugge 2018 – 2018
-
Auxerre 2017 – 2018
-
Cercle Brugge 2017 – 2017
-
Lille B 2016 – 2017

-
Troyes 2015 – 2016
-
ES Troyes AC B 2014 – 2015

-
Racing Club Haïtien do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Carlens Arcus
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Carlens Arcus – forma
W ostatnich 5 meczach Carlens Arcus zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Carlens Arcus i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Lyon
2
Angers
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Angers
0
FC Lorient
0
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Brest
5
Angers
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Angers
2
Troyes
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Le Havre
0
Angers
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Rennes
2
Ligue 1, 3. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Auxerre
1
Angers
3
Ligue 1, 2. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Angers
0
Lille
2
Ligue 1, 1. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Maroko
4
Haiti
2
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Brazylia
3
Haiti
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Haiti
0
Szkocja
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Haiti
1
Peru
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Brest
1
Angers
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Angers
1
Strasburg
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Auxerre
3
Angers
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Angers
0
Nicea
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Nantes
0
Angers
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Monaco
2
Angers
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Angers
0
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Angers
1
Toulouse
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Angers
1
Metz
0
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 18. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Sty
Karne
|
Angers
(5)
1
Toulouse
(6)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Le Havre
2
Angers
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
19 Gru
Karne
|
Les Herbiers
(5)
0
Angers
(6)
0
Puchar Francji, 1/64 finału
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Angers
4
Nantes
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Nicea
0
Angers
1
Ligue 1, 15. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1, 14. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Angers
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Haiti
2
Nikaragua
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, finał
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Haiti
1
Kostaryka
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, finał
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Angers
2
Auxerre
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Lille
1
Angers
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1, 10. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Angers
1
Monaco
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Nikaragua
0
Haiti
3
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, finał
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Strasburg
5
Angers
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Brest
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Lyon
1
Angers
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Metz
1
Angers
1
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Kostaryka
3
Haiti
3
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Haiti
0
Honduras
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Angers
1
Rennes
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Angers
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Angers
1
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Haiti
1
Curaçao
5
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 5. runda
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Aruba
0
Haiti
5
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Angers
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Angers
2
Strasburg
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Angers
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Lille
2
Ligue 1, 31. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Nicea
2
Angers
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Angers
2
Montpellier
0
Ligue 1, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Angers
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Angers
0
Monaco
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
4
Ligue 1, 24. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Karne
|
Angers
(3)
1
Reims
(5)
1
Puchar Francji, 1/4 finału
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Angers
2
Auxerre
0
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Angers
3
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Bobigny
0
Angers
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Angers
0
Lyon
3
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Auxerre
1
Angers
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Angers
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Angers
1
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Angers
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
3
Ligue 1, 6. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Strasburg
1
Angers
1
Ligue 1, 4. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nicea
4
Ligue 1, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Lille
2
Angers
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Angers
0
RC Lens
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Barbados
1
Haiti
3
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Haiti
2
Saint Lucia
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Ajax
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Vitesse
3
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Vitesse
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Vitesse
1
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
Almere City
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Vitesse
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
AFC Amsterdam
0
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Ajax
5
Vitesse
0
Eredivisie
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
Vitesse
1
Eredivisie
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
4
Vitesse
0
Eredivisie
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Vitesse
0
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Twente
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Volendam
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Cambuur
0
Eredivisie
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Vitesse
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
78'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Vitesse
2
Twente
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vitesse
0
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
FC Volendam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Utrecht
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Vitesse
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Vitesse
0
Heerenveen
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Karne
|
Auxerre
(5)
0
Sochaux-Montbéliard
(4)
0
Ligue 2
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Auxerre
1
Dunkerque
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Caen
1
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Pau
1
Auxerre
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nimes
1
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Auxerre
3
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Auxerre
3
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Auxerre
1
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Guingamp
1
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Ajaccio
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Grenoble
0
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Auxerre
2
Caen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Dijon FCO
3
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Auxerre
4
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Valenciennes
1
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Toulouse
6
Auxerre
0
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Auxerre
2
Nimes
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Auxerre
1
Guingamp
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Auxerre
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Haiti
0
Kanada
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Caen
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Auxerre
2
Dunkerque
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Valenciennes
2
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Amiens SC
1
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Auxerre
1
Guingamp
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Olympique Marsylia
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Ajaccio
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Auxerre
3
Toulouse
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Troyes
3
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Auxerre
4
Chateauroux
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Auxerre
1
Caen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Nancy
2
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Auxerre
6
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Auxerre
1
Valenciennes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Auxerre
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Auxerre
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Auxerre
5
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Toulouse
3
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Auxerre
2
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Auxerre
0
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Auxerre
3
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Troyes
3
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Auxerre
2
US Orléans
2
Ligue 2
|
93'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
RC Lens
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Chambly Thelle FC
1
Auxerre
4
Ligue 2
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Clermont
1
Auxerre
1
Ligue 2
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Grenoble
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Chateauroux
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RC Lens
2
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Ajaccio
2
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Brest
1
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Nancy
1
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Auxerre
3
US Orléans
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Auxerre
4
Grenoble
0
Ligue 2
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Chateauroux
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Auxerre
0
FC Lorient
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Le Havre
1
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Metz
0
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Auxerre
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Clermont
2
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Auxerre
0
Brest
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Red Star FC
1
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Auxerre
1
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Valenciennes
3
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Nancy
2
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Auxerre
1
Clermont
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
3
Auxerre
1
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Nimes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Tours
0
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
US Orléans
2
Auxerre
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Auxerre
5
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Auxerre
1
Chateauroux
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Auxerre
1
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Clermont
1
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Auxerre
0
![]()
GFC Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Auxerre
2
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Valenciennes
0
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Auxerre
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Carlens Arcus 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Carlens Arcus 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Carlens Arcus?
Carlens Arcus jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.04). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Carlens Arcus – zarobki
Carlens Arcus gra w Angers na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Carlens Arcus w Angers (2025/26)
| Rocznie | 1,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 152 tys. € |
| Tygodniowo | 35 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Carlens Arcus w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,8 mln € |
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
420 tys. € |
| 2022/23 |
|
420 tys. € |
| 2021/22 |
|
170 tys. € |
| 2020/21 |
|
170 tys. € |
| 2019/20 |
|
170 tys. € |
Ile zarabia Carlens Arcus?
Na podstawie kontraktu z Angers, Carlens Arcus otrzymuje 1,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 151,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Arcus w listopadzie 2026 to 35 tysięcy euro, a dziennie około 5 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Carlens Arcus – kontuzje
W trakcie kariery Carlens Arcus zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Carlens Arcus
-
Uraz
14.03.26 – 26.04.26 (44 dni)
Angers opuszczone: 7 meczów
-
Uraz łydki
26.01.25 – 23.02.25 (29 dni)
Angers opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kostki
05.12.23 – 15.01.24 (42 dni)
Vitesse opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.10.23 – 01.11.23 (5 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
Czy Carlens Arcus ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Carlens Arcus nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carlens Arcus to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Carlens Arcus – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Carlens Arcus wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Carlens Arcus na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Carlens Arcus
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 14.12.2025 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 02.06.2025 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 09.12.2024 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 06.10.2024 | 28 |
|
1 mln € |
| 30.05.2024 | 27 |
|
700 tys. € |
| 14.12.2023 | 27 |
|
800 tys. € |
| 22.06.2023 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 10.11.2022 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 01.06.2022 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 23.03.2022 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 26.12.2021 | 25 |
|
900 tys. € |
| 24.06.2021 | 24 |
|
800 tys. € |
| 10.11.2020 | 24 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
550 tys. € |
| 05.01.2020 | 23 |
|
700 tys. € |
| 26.06.2019 | 22 |
|
700 tys. € |
| 07.01.2019 | 22 |
|
500 tys. € |
| 15.05.2018 | 21 |
|
500 tys. € |
| 03.02.2016 | 19 |
|
150 tys. € |
| 05.09.2015 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Carlens Arcus?
Wycena Carlens Arcus wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Carlens Arcus wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 100 tys. €.