Forma w lidze
Rennes w tabeli
3. miejsce / 13 punktów Awans do Ligi Mistrzów UEFA
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 6. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
10:5 bramki
2,50 gola/mecz
3 pkt
2:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rennes
Wartość drużyny: 150 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Francja | 26 | napastnik | 6 | 45 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | USA | 25 | obrońca | 6 | 4 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,18 średnia ocena | Francja | 32 | pomocnik | 6 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Zimbabwe | 23 | obrońca | 6 | 25 mln € |
Przewidywany skład Rennes 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Wyniki Rennes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Rennes
4
Auxerre
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Lyon
4
Rennes
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Sturm Graz
0
Rennes
0
Liga Europy, 1. runda
|
Terminarz Rennes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 21:00
|
Rennes
OFI Kreta
Liga Europy, 2. runda
|
|
|
18 Paź 17:15
|
Paris FC
Rennes
Ligue 1, 7. kolejka
|
|
|
22 Paź 18:45
|
Juventus
Rennes
Liga Europy, 3. runda
|
Ostatnie transfery Rennes
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Ghana |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
9,2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Senegal |
|
2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Gabon |
|
za darmo |
Rennes to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 1. Swoim domowym obiektem jest Roazhon Park, który może pomieścić 31 127 widzów. Zespół prowadzi Franck Haise. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 150 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Europy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rennes?
Klub piłkarski Rennes zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Mistrzostwo 2. ligi Francji. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto oraz Superpuchar Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rennes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rennes trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 31,1 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 37,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Eliezer Mayenda z Sunderlandu za 22 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Breel Embolo do Atlanta United za 17 mln €.
Które miejsce zajmuje Rennes w tabeli Ligue 1?
Rennes zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Rennes?
W wyjściowym ustawieniu Rennes między słupkami staje B. Samba, a linię obrony najczęściej tworzą P. Frankowski, C. Cresswell, A. Rouault oraz M. Nagida. W środku pola grają S. Szymański, A. Thomasson, V. Rongier, M. Camara oraz D. Cisse, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Lepaul. Trener Franck Haise ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Kiedy Rennes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rennes to spotkanie z OFI Kreta, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Roazhon Park w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rennes?
Ostatni mecz Rennes to wygrana z Auxerre 4:1 w Ligue 1, 11 października 2026. Bramki zdobyli Lepaul, Archer, Thomasson, Dia oraz Dia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rennes w tym sezonie?
Bilans Rennes w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 12 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rennes w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rennes w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rennes
Rennes terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 21:00
|
Liga Europy, 2. runda
|
Roazhon Park U siebie | – | |
|
18 Paź 17:15
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
Stade Charléty Wyjazd | Trudny | |
|
22 Paź 18:45
|
Liga Europy, 3. runda
|
Allianz Stadium Wyjazd | – | |
|
25 Paź 17:15
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
Roazhon Park U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 17:15
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
Allianz Riviera Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Lis 18:45
|
Liga Europy, 4. runda
|
Roazhon Park U siebie | – | |
|
08 Lis 15:00
|
Ligue 1, 10. kolejka
|
Roazhon Park U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 17:15
|
Ligue 1, 11. kolejka
|
Stade du Moustoir - Yves Allainmat Wyjazd | Umiarkowany | |
|
26 Lis 21:00
|
Liga Europy, 5. runda
|
Goffertstadion Wyjazd | – | |
|
29 Lis 17:15
|
Ligue 1, 12. kolejka
|
Stadium de Toulouse Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Rennes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rennes to spotkanie z OFI Kreta, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Roazhon Park w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Wyniki Rennes w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rennes w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rennes w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rennes wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
4:1 | 4-3-3 | 12/17 | 4/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
4:0 | 4-1-4-1 | 8/11 | 2/6 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
0:0 | 4-1-4-1 | 4/9 | 0/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 3/8 | 1/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 6/18 | 1/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:2 | 4-3-3 | 8/14 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Ligue 1, 23. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 0/10 | 2/4 | |
|
17 Maj Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
3:1 | 4-1-4-1 | 11/15 | 1/4 | |
|
10 Maj Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 8/10 | 0/2 | |
|
03 Maj Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 5/12 | 3/3 |
Rennes ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 1,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Rennes zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rennes?
Ostatni mecz Rennes to wygrana z Auxerre 4:1 w Ligue 1, 11 października 2026. Bramki zdobyli Lepaul, Archer, Thomasson, Dia oraz Dia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rennes – tabela Ligue 1
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 zajmuje Rennes w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rennes w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rennes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Nicea
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 3 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Lille
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Lyon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 6 |
Paris FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
RC Lens
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
Auxerre
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Le Mans
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 10 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 4 | |
| 11 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Strasburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 13 |
Paris Saint Germain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 14 |
Angers
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 16 |
Toulouse
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 17 |
Troyes
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 2 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Lille
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 4 |
Lyon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Paris FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 7 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Angers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 9 |
Rennes
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Strasburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 11 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Toulouse
|
3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 13 |
Troyes
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 14 |
RC Lens
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 15 |
Le Mans
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 16 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 17 |
Nicea
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 18 |
Auxerre
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Rennes w tabeli Ligue 1?
Rennes zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Rennes w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rennes na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rennes na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,7
- Strzały celne / mecz 6,2
- Asysty / mecz 1,50
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 16,3
- Przechwyty / mecz 10,8
- Wybicia / mecz 24,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Rennes
-
Esteban Lepaul 4
-
Boulaye Dia 3
-
Adrien Thomasson 2
-
Valentin Rongier 1
-
Przemysław Frankowski 1
-
Sebastian Szymański 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rennes i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rennes to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rennes - OFI Kreta Po przerwie pada 42% bramek Rennes.Przebieg meczu Rennes i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Rennes otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rennes
83% bramek Rennes pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rennes zdobywa w sezonie średnio 2,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,17.
Aktualne serie Rennes
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Rennes, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Rennes wygra mecz Rennes - OFI Kreta Rennes nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Rennes
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 67%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 0%
W 83% meczów Rennes padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rennes - OFI Kreta Powyżej 2,5 bramki padło w 83% meczów Rennes.Rennes – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 10,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Rennes fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 10,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rennes, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Rennes - OFI Kreta Rennes popełnia 13,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rennes zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Rennes wygra mecz Rennes - OFI Kreta Rennes zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Rennes ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 42% goli Rennes, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Rennes wygra drugą połowę meczu Rennes - OFI Kreta Drugą połowę Rennes wygrywał w 2 z 6 meczów.Rennes – strzały
- Celne / mecz 6,2
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Rennes oddaje 12,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rennes - OFI Kreta Rennes oddaje 12,7 strzałów na mecz.Rennes – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 55,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Rennes utrzymuje przy piłce 52,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Rennes wygra mecz Rennes - OFI Kreta Rennes utrzymuje średnio 52,0% posiadania piłki.Rennes – podania
- Kluczowe / mecz 13,0
- Dośrodkowania / mecz 20,5
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 49%
Rennes wymienia średnio 481 podań na mecz przy celności 84%, z czego 13,0 to podania kluczowe.
Rennes – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Rennes to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Rennes - OFI Kreta Czyste konto Rennes zachowuje w 17% meczów.Rennes – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
Rennes wykonuje średnio 6,2 rzutów rożnych na mecz wobec 6,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Rennes - OFI Kreta Powyżej 8,5 rożnego padło w 83% meczów Rennes.Rennes – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Rennes ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Rennes – 2,2.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Rennes - OFI Kreta Rennes ogląda średnio 2,2 żółtych kartek na mecz.Rennes według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Rennes zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Rennes na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
Ciekawe rekordy w meczach Rennes
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rennes w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rennes - Auxerre 4:1 Ligue 1, 11.10.2026
- Najwyższa porażka Lyon - Rennes 4:0 Ligue 1, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Rennes - Le Mans 3:2, Ligue 1, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Lepaul, Rennes - Le Mans 3:2, Ligue 1, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Lepaul, Rennes - Le Mans 3:2, Ligue 1, 30.08.2026
Jakie statystyki ma Rennes w tym sezonie?
Bilans Rennes w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 12 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rennes – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rennes w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Rennes 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Rennes
-
Brice Samba Bramkarz Stłuczenie mięśnia pauzuje od 52 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Rennes
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Francja | 45 mln € | 2,7 mln € | 6 | 100% | 4 | 0 | 453' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
29 | Senegal | 5 mln € | 2,6 mln € | 4 | 67% | 3 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Francja | 10 mln € | 4,6 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 230' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Jordania | 10 mln € | 2,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 351' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
|
26 | Senegal | 8 mln € | 550 tys. € | 5 | 83% | 0 | 1 | 292' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
21 | Hiszpania | 18 mln € | 1,8 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
28 | Francja | 4 mln € | 850 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
32 | Francja | 4 mln € | 2,9 mln € | 6 | 100% | 2 | 2 | 440' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Francja | 8 mln € | 4 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 524' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
|
28 | Francja | 12 mln € | 2,9 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 390' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Francja | 10 mln € | 1 mln € | 1 | 17% | 0 | 0 | 23' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Polska | 15 mln € | 4,6 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 227' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Belgia | 600 tys. € | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
18 | Ekwador | 1 mln € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 95 |
|
31 | Polska | 6 mln € | 3,1 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 414' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Zimbabwe | 25 mln € | 1 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Kamerun | 10 mln € | 360 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 304' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Francja | 15 mln € | 2,7 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 231' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | USA | 4 mln € | 1 mln € | 6 | 100% | 0 | 3 | 131' | 0 | 0 | |||||||
| 48 |
|
20 | Maroko | 20 mln € | 640 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Francja | 7 mln € | 1,8 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | Portugalia | 3 mln € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
32 | Francja | 7 mln € | 5,1 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
29 | Francja | 500 tys. € | 540 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 60 |
![]() |
20 | Algeria | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Rennes
248,1 mln €
śr. 9,9 mln € / zawodnika
Ile Rennes wydaje na pensje
47,4 mln € rocznie
śr. 1,9 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Francja (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rennes w sezonie 2026/2027
Rennes wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rennes
Jak wygląda skład Rennes?
W wyjściowym ustawieniu Rennes między słupkami staje B. Samba, a linię obrony najczęściej tworzą P. Frankowski, C. Cresswell, A. Rouault oraz M. Nagida. W środku pola grają S. Szymański, A. Thomasson, V. Rongier, M. Camara oraz D. Cisse, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Lepaul. Trener Franck Haise ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Rennes – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rennes w sezonie 2026/2027.
Rennes transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Ghana | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Francja | 26 |
|
9,2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Senegal | 29 |
|
2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Gabon | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja | 26 |
|
9,2 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 29 |
|
17 mln € | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 22 |
|
2 mln € | |
| 03 Sie 2026 |
|
Zimbabwe | 23 |
|
2,5 mln € | |
| 02 Sie 2026 |
|
Finlandia | 30 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Rennes
Rennes bilans transferowy
- +87,6 mln € 2026
- +16,8 mln € 2025
- +1,8 mln € 2024
- +102,6 mln € 2023
- -6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Rennes
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rennes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rennes trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 31,1 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 37,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Eliezer Mayenda z Sunderlandu za 22 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Breel Embolo do Atlanta United za 17 mln €.
Rennes – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Rennes? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rennes?
Klub piłkarski Rennes zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Mistrzostwo 2. ligi Francji. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto oraz Superpuchar Francji.
