Forma w lidze
Le Havre w tabeli
18. miejsce / 2 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
6 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
1:3 bramki
0,33 gola/mecz
1 pkt
3:5 bramki
1,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Le Havre
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Tanzania | 33 | napastnik | 6 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Japonia | 24 | napastnik | 6 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,84 średnia ocena | Algeria | 28 | obrońca | 5 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 524 minut | Tanzania | 33 | napastnik | 6 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Le Havre 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Wyniki Le Havre
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Lille
1
Le Havre
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Toulouse
3
Le Havre
2
Ligue 1, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Le Havre
0
Angers
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
Terminarz Le Havre
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:15
|
Le Havre
Auxerre
Ligue 1, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:15
|
Olympique Marsylia
Le Havre
Ligue 1, 8. kolejka
|
|
|
30 Paź 19:00
|
Le Havre
Paris Saint Germain
Ligue 1, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Le Havre
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Lip 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Belgia |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo |
Le Havre to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 1. Swoim domowym obiektem jest Stade Océane, który może pomieścić 25 178 widzów. Zespół prowadzi Didier Digard.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Le Havre?
Klub piłkarski Le Havre zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji oraz Superpuchar Francji. Ponadto triumfował w Puchar Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Le Havre w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Le Havre trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Junior Mwanga z Strasburga za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Yanis Zouaoui do Montpellier za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Le Havre w tabeli Ligue 1?
Le Havre zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Le Havre?
W wyjściowym ustawieniu Le Havre między słupkami staje G. Gallon, a linię obrony najczęściej tworzą A. Seko, V. Sasso oraz A. Touba. W środku pola grają D. Mosengo, R. Ndiaye, S. Ebonog, A. Richardson, K. Mizuta oraz J. Mwanga, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Samatta. Trener Didier Digard ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Kiedy Le Havre gra następny mecz?
Najbliższy mecz Le Havre to spotkanie z Auxerre, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:15 na obiekcie Stade Océane w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Le Havre?
Ostatni mecz Le Havre to porażka z Lille 1:0 w Ligue 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Bakwa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Le Havre w tym sezonie?
Bilans Le Havre w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 4 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Le Havre w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Le Havre w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Le Havre
Le Havre terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 17:15
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
Stade Océane U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 17:15
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
Stade Orange Vélodrome Wyjazd | Łatwy | |
|
30 Paź 19:00
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
Stade Océane U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 17:15
|
Ligue 1, 10. kolejka
|
Stade Océane U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Lis 20:45
|
Ligue 1, 11. kolejka
|
Stade de l'Aube Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Lis 20:45
|
Ligue 1, 12. kolejka
|
Stade Océane U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 17:00
|
Ligue 1, 13. kolejka
|
Stade Bollaert-Delelis Wyjazd | Umiarkowany | |
|
12 Gru 17:00
|
Ligue 1, 14. kolejka
|
Stade Océane U siebie | Łatwy | |
|
02 Sty 17:00
|
Ligue 1, 15. kolejka
|
Stade Charléty Wyjazd | Trudny | |
|
16 Sty 17:00
|
Ligue 1, 16. kolejka
|
Allianz Riviera Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Le Havre gra następny mecz?
Najbliższy mecz Le Havre to spotkanie z Auxerre, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:15 na obiekcie Stade Océane w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Le Havre w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Le Havre w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Le Havre w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Le Havre wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 5/9 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
3:2 | 3-4-2-1 | 7/13 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 4/10 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 5/10 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 5/10 | 2/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 7/11 | 3/5 | |
|
17 Maj Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 1/6 | 1/3 | |
|
10 Maj Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 3/3 | 4/6 | |
|
03 Maj Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/19 | 3/5 | |
|
26 Kwi Koniec
|
Ligue 1, 31. kolejka
|
4:4 | 4-2-3-1 | 6/10 | 3/4 |
Le Havre ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 0,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Le Havre zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Le Havre?
Ostatni mecz Le Havre to porażka z Lille 1:0 w Ligue 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Bakwa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Le Havre – tabela Ligue 1
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 zajmuje Le Havre w sezonie 2026/2027.
Miejsce Le Havre w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rennes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Nicea
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 3 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Lille
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Lyon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 6 |
Paris FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
RC Lens
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
Auxerre
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Le Mans
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 10 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 4 | |
| 11 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Strasburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 13 |
Paris Saint Germain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 14 |
Angers
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 16 |
Toulouse
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 17 |
Troyes
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 2 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Lille
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 4 |
Lyon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Paris FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 7 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Angers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 9 |
Rennes
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Strasburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 11 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Toulouse
|
3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 13 |
Troyes
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 14 |
RC Lens
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 15 |
Le Mans
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 16 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 17 |
Nicea
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 18 |
Auxerre
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Le Havre w tabeli Ligue 1?
Le Havre zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Le Havre w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Le Havre na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Le Havre na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,3
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 19,2
- Przechwyty / mecz 12,8
- Wybicia / mecz 22,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Le Havre i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Le Havre to 61–75 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Le Havre - Auxerre Po przerwie pada 100% bramek Le Havre.Przebieg meczu Le Havre i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Le Havre nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Le Havre
75% bramek Le Havre pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Le Havre zdobywa w sezonie średnio 0,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,33.
Aktualne serie Le Havre
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Le Havre, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Le Havre wygra mecz Le Havre - Auxerre Le Havre przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Le Havre
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Le Havre padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Le Havre - Auxerre Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Le Havre.Le Havre – faule i karne
- Faule / mecz 14,3
- Faule rywali / mecz 13,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Le Havre fauluje średnio 14,3 razy na mecz, a wymusza 13,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Le Havre, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Le Havre - Auxerre Le Havre popełnia 14,3 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Le Havre zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Le Havre wygra mecz Le Havre - Auxerre Le Havre zdobywa u siebie 11% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Le Havre ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli Le Havre, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Le Havre wygra drugą połowę meczu Le Havre - Auxerre Drugą połowę Le Havre wygrywał w 0 z 6 meczów.Le Havre – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 17,0
Le Havre oddaje 11,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 17,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Le Havre - Auxerre Le Havre oddaje 11,3 strzałów na mecz.Le Havre – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 49,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Le Havre utrzymuje przy piłce 49,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Le Havre wygra mecz Le Havre - Auxerre Le Havre utrzymuje średnio 49,8% posiadania piłki.Le Havre – podania
- Kluczowe / mecz 12,2
- Dośrodkowania / mecz 26,5
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 53%
Le Havre wymienia średnio 407 podań na mecz przy celności 84%, z czego 12,2 to podania kluczowe.
Le Havre – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Le Havre to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Le Havre - Auxerre Czyste konto Le Havre zachowuje w 17% meczów.Le Havre – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Le Havre wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Le Havre - Auxerre Powyżej 8,5 rożnego padło w 100% meczów Le Havre.Le Havre – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Le Havre ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Le Havre – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Le Havre - Auxerre Le Havre ogląda średnio 1,7 żółtych kartek na mecz.Le Havre według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 2,00 | 3,00 |
Najwięcej punktów na mecz Le Havre zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Le Havre na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,67 0,33 | 2,00 1,33 | 1,67 2,33 |
|
15.
|
1,00 1,00 | 1,00 2,00 | 1,67 2,00 |
|
16.
|
2,00 0,00 | 1,33 1,33 | 1,33 4,00 |
|
17.
|
0,33 1,00 | 0,67 0,67 | 2,67 1,67 |
|
18.
|
0,33 0,33 | 0,33 1,00 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Le Havre
Skrajne wyniki i osiągnięcia Le Havre w tym sezonie
- Najwyższa porażka Le Havre - Monaco 0:1 Ligue 1, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Toulouse - Le Havre 3:2, Ligue 1, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 71. minuta Erowoli Orisunmihare Oluwaseun, Toulouse - Le Havre 3:2, Ligue 1, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Samatta, Toulouse - Le Havre 3:2, Ligue 1, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Le Havre w tym sezonie?
Bilans Le Havre w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 4 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Le Havre – zawodnicy
Jak wygląda kadra Le Havre w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Le Havre 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Le Havre
-
Elias Jelert Obrońca Uraz pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz
-
Timothee Pembele Obrońca Uraz pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz
-
Lionel Mpasi-Nzau Bramkarz Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 39 dniopuszczone: 5 meczów
-
Felix Mambimbi Napastnik Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 89 dniopuszczone: 13 meczów
-
Stephan Zagadou Obrońca Uraz pauzuje od 174 dniopuszczone: 10 meczów

Kadra Le Havre
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
33 | Tanzania | 700 tys. € | 910 tys. € | 6 | 100% | 2 | 0 | 524' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Nigeria | 4,5 mln € | 1 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 338' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Japonia | 900 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 232' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
20 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 8 mln € | 450 tys. € | 4 | 67% | 1 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
20 | Francja | 1,8 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 123' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Japonia | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 160' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Szwajcaria | 500 tys. € | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
20 | Francja | 100 tys. € | 91 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
22 | Francja | 200 tys. € | 270 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
22 | Francja | 4,5 mln € | 640 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 524' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Maroko | 4 mln € | 1,1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 524' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Senegal | 8 mln € | 910 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 323' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Francja | 6 mln € | 910 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 266' | 0 | 1 | |||||||
| 44 |
|
20 | Francja | 400 tys. € | 81 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
|
20 | Francja | 300 tys. € | 160 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | 150 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
28 | Algeria | 2,5 mln € | 303 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Japonia | 3 mln € | 730 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 511' | 1 | 1 | |||||||
| 32 |
|
24 | Francja | 1,8 mln € | 924 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Dania | 5 mln € | 1,8 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 279' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
35 | Francja | 150 tys. € | 370 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 161' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
17 | Francja | 4 mln € | 130 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
32 | Kongo | 700 tys. € | 640 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 269' | 1 | 0 | |||||||
| 93 |
|
33 | Francja | 600 tys. € | 820 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 271' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Belgia | 1,5 mln € | 1,3 mln € | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Le Havre
59,8 mln €
śr. 2,4 mln € / zawodnika
Ile Le Havre wydaje na pensje
14,2 mln € rocznie
śr. 569 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Francja (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Le Havre w sezonie 2026/2027
Le Havre wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Le Havre
Jak wygląda skład Le Havre?
W wyjściowym ustawieniu Le Havre między słupkami staje G. Gallon, a linię obrony najczęściej tworzą A. Seko, V. Sasso oraz A. Touba. W środku pola grają D. Mosengo, R. Ndiaye, S. Ebonog, A. Richardson, K. Mizuta oraz J. Mwanga, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Samatta. Trener Didier Digard ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Le Havre – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Le Havre w sezonie 2026/2027.
Le Havre transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Lip 2027 |
|
Japonia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Francja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Belgia | 28 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Maroko | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Mali | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Francja | 28 |
|
1,5 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Algeria | 28 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Le Havre
Le Havre bilans transferowy
- +1 mln € 2026
- +6,1 mln € 2025
- +4,7 mln € 2024
- -3,4 mln € 2023
- +10,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Le Havre
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Le Havre w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Le Havre trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Junior Mwanga z Strasburga za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Yanis Zouaoui do Montpellier za 1,5 mln €.
Le Havre – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Le Havre? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Le Havre?
Klub piłkarski Le Havre zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji oraz Superpuchar Francji. Ponadto triumfował w Puchar Francji.