Ahmed Touba

obrońca #5
Narodowość Algeria Aktualny klub Panathinaikos
Wiek / data ur.28 lat (13.03.1998)
Wzrost1,90 m
Waga81 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogalewa
Zarobki339 tys. $
Dołączył30.06.2025
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa2,5 mln €

Ahmed Touba jest piłkarzem występującym obecnie w Panathinaikos. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Ahmed Touba w Lidze Konferencji UEFA 2026
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
151'
Średnia ocena
6.08
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Ahmed Touba

Ocena
30.07 Panathinaikos Paks 2:2 5.9
23.07 Paks Panathinaikos 1:2 6.4
17.05 Panathinaikos PAOK 2:2 6.0
13.05 Olympiakos Panathinaikos 1:0 5.9
10.05 AEK Ateny Panathinaikos 2:1 6.8
Najbliższy hitowy mecz
Racing Montevideo Boston River
02.08.2026·17:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

6,08
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

339 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 28 tys. $
tygodniowo: 7 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2025
kwota transferu1 mln €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

2,5 mln €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,90 m
Waga 81 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Ahmed Touba w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Ahmed Touba wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.08. Ahmed Touba oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Ahmed Touba w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Ahmed Touba rozegrał w barwach Panathinaikos w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 151 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Ahmed Touba

Pierwszy transfer Ahmed Touba w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z RKC Waalwijk do İstanbul Başakşehiru za 2 miliony euro.

Ile zarabia Ahmed Touba?

Na podstawie kontraktu z Panathinaikos, Ahmed Touba otrzymuje 339,3 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 28,3 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Touba w lipcu 2026 to 6,5 tysiąca dolarów, a dziennie około 930 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Ahmed Touba?

Ahmed Touba najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Ahmed Touba?

Wycena 28-letniego Ahmed Touba według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,3 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Ahmed Touba?

Ahmed Touba urodził się 13 marca 1998 w Roubaix (Algeria). Obecnie piłkarz ma 28 lat.