Casper Tengstedt jest piłkarzem występującym obecnie w Toulouse. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Casper Tengstedt
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Casper Tengstedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Casper Tengstedt wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 20,8%. Casper Tengstedt oddaje średnio 3,4 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Casper Tengstedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Casper Tengstedt rozegrał w barwach Toulouse w Ligue 1 7 meczów, a w barwach Feyenoordu w Eredivisie 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 496 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Casper Tengstedt
Pierwszy transfer Casper Tengstedt w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z AC Horsens do Rosenborga za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Casper Tengstedt było przejście z Rosenborga do SL Benfiki w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Czy Casper Tengstedt ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Casper Tengstedt nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Casper Tengstedt to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Casper Tengstedt?
Casper Tengstedt ma na koncie 7 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z SL Benfiką — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Casper Tengstedt?
Casper Tengstedt najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Casper Tengstedt?
Wycena 26-letniego Casper Tengstedt według stanu na maj 2026 wynosi 3,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Casper Tengstedt?
Casper Tengstedt urodził się 1 czerwca 2000 w Danii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Casper Tengstedt – statystyki
Szczegółowe statystyki Casper Tengstedt w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Toulouse oraz reprezentacja Danii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Casper Tengstedt vs. inni
Jakie statystyki ma Casper Tengstedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Casper Tengstedt wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 20,8%. Casper Tengstedt oddaje średnio 3,4 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Casper Tengstedt – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Casper Tengstedt w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
0:3 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
2:2 | 84' | 1 | 1 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
3:2 | 72' | 2 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:2 | 45' | 1 | 0 | – | |||
|
03 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
0:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
2:5 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
Eredivisie, 34. kolejka
|
0:2 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Eredivisie, 33. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Casper Tengstedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Casper Tengstedt rozegrał w barwach Toulouse w Ligue 1 7 meczów, a w barwach Feyenoordu w Eredivisie 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 496 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Casper Tengstedt – transfery
W trakcie kariery Casper Tengstedt zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 18 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Toulouse 2026 – obecnie
-
Feyenoord Rotterdam 2025 – 2026
-
SL Benfica 2025 – 2025
-
Hellas Verona 2024 – 2025
-
SL Benfica 2023 – 2024
-
Rosenborg 2022 – 2023
-
AC Horsens 2021 – 2022
-
FC Midtjylland 2021 – 2021
-
AC Horsens 2020 – 2021
-
FC Midtjylland 2020 – 2020
-
Midtjylland U19 2020 – 2020
-
Nurnberg II 2019 – 2020

-
Midtjylland U19 2017 – 2019
-
Midtjylland (Youth) 2015 – 2017

-
Viborg FF Youth do 2015

Historia transferów Casper Tengstedt
Pierwszy transfer Casper Tengstedt w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z AC Horsens do Rosenborga za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Casper Tengstedt było przejście z Rosenborga do SL Benfiki w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Casper Tengstedt – forma
W ostatnich 5 meczach Casper Tengstedt zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Casper Tengstedt 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.13 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Casper Tengstedt 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Casper Tengstedt?
Casper Tengstedt jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.13 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.04). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Casper Tengstedt – zarobki
Casper Tengstedt gra w Toulouse na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 780 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Casper Tengstedt w Toulouse (2025/26)
| Rocznie | 780 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 65 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Casper Tengstedt – kontuzje
W trakcie kariery Casper Tengstedt zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Casper Tengstedt
-
Uraz
03.04.25 – 30.04.25 (28 dni)
Hellas Verona opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
13.03.25 – 23.03.25 (11 dni)
Hellas Verona opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
26.01.25 – 27.02.25 (33 dni)
Hellas Verona opuszczone: 4 mecze
-
Choroba
22.02.24 – 25.02.24 (4 dni)
SL Benfica opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
27.12.23 – 05.02.24 (41 dni)
SL Benfica opuszczone: 8 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.04.22 – 11.05.22 (19 dni)
AC Horsens opuszczone: 2 mecze
Czy Casper Tengstedt ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Casper Tengstedt nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Casper Tengstedt to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Casper Tengstedt – trofea
W trakcie kariery Casper Tengstedt zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Casper Tengstedt?
Casper Tengstedt zdobył w karierze 7 trofeów — 5 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w SL Benfice — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Casper Tengstedt – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Casper Tengstedt wynosi obecnie 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Casper Tengstedt na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Casper Tengstedt?
Wycena Casper Tengstedt wynosi obecnie 3,5 mln €. W szczycie kariery Casper Tengstedt wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 50 tys. €.