Forma w lidze
Le Mans w tabeli
14. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 5. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:5 bramki
2,00 gola/mecz
1 pkt
4:7 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Le Mans
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Republika Środkowoafrykańska | 32 | napastnik | 6 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 24 | napastnik | 6 | 3 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,29 średnia ocena | Algeria | 21 | pomocnik | 5 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 495 minut | Republika Środkowoafrykańska | 32 | napastnik | 6 | 1 mln € |
Przewidywany skład Le Mans 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Le Mans w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
| ··· | |||||||
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 6 |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | 6 |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | 6 |
Wyniki Le Mans
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Le Mans
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Le Mans
2
FC Lorient
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Le Mans
2
RC Lens
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
Terminarz Le Mans
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Le Mans
Toulouse
Ligue 1, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:15
|
Auxerre
Le Mans
Ligue 1, 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 20:45
|
Troyes
Le Mans
Ligue 1, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Le Mans
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Senegal |
|
500 tys. € | |
| 18 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Le Mans to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 1. Swoim domowym obiektem jest Stade Marie-Marvingt, który może pomieścić 25 064 widzów. Zespół prowadzi Patrick Videira.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Le Mans w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Le Mans trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1 mln €, a klub opuściło 3 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Habib Diallo z Metz za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Le Mans w tabeli Ligue 1?
Le Mans zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Le Mans?
W wyjściowym ustawieniu Le Mans między słupkami staje N. Kocik, a linię obrony najczęściej tworzą N. Boisse, S. Yohou oraz H. Voyer. W środku pola grają R. Bamba, A. Lauray, L. Bretelle, J. Vercruysse oraz L. Calodat, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Gueye, L. Mafouta. Trener Patrick Videira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Kiedy Le Mans gra następny mecz?
Najbliższy mecz Le Mans to spotkanie z Toulouse, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade Marie-Marvingt w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Le Mans?
Ostatni mecz Le Mans to porażka z Paris Saint Germain 3:1 w Ligue 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Beraldo, Mafouta, Kvaratskhelia oraz Akliouche. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Le Mans w tym sezonie?
Bilans Le Mans w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-3-2 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Le Mans w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Le Mans w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Le Mans
Le Mans terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
Stade Marie-Marvingt U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 17:15
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
Stade de l'Abbé Deschamps Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 20:45
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
Stade de l'Aube Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 17:15
|
Ligue 1, 10. kolejka
|
Stade Marie-Marvingt U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 20:45
|
Ligue 1, 11. kolejka
|
Stade Orange Vélodrome Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Lis 20:45
|
Ligue 1, 12. kolejka
|
Stade Marie-Marvingt U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 17:00
|
Ligue 1, 13. kolejka
|
Stade Charléty Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 17:00
|
Ligue 1, 14. kolejka
|
Stade Océane Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Sty 17:00
|
Ligue 1, 15. kolejka
|
Stade Marie-Marvingt U siebie | Trudny | |
|
16 Sty 17:00
|
Ligue 1, 16. kolejka
|
Stade de la Meinau Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Le Mans gra następny mecz?
Najbliższy mecz Le Mans to spotkanie z Toulouse, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade Marie-Marvingt w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Le Mans w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Le Mans w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Le Mans w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Le Mans wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
3:1 | 3-1-4-2 | 4/8 | 5/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 3-1-4-2 | 1/4 | 3/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:2 | 3-1-4-2 | 3/12 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:1 | 3-1-4-2 | 2/7 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:2 | 3-1-4-2 | 6/14 | 3/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
2:2 | 3-5-2 | 1/11 | 1/2 | |
|
09 Maj Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
0:2 | 3-1-4-2 | 3/5 | 2/6 | |
|
02 Maj Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
1:1 | 3-1-4-2 | 3/5 | 0/1 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Ligue 2, 32. kolejka
|
1:1 | 3-1-4-2 | 4/5 | 1/4 | |
|
17 Kwi Koniec
|
Ligue 2, 31. kolejka
|
1:0 | 3-1-4-2 | 6/10 | 1/2 |
Le Mans ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-1-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-1-4-2 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Le Mans zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Le Mans?
Ostatni mecz Le Mans to porażka z Paris Saint Germain 3:1 w Ligue 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Beraldo, Mafouta, Kvaratskhelia oraz Akliouche. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Le Mans – tabela Ligue 1
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 zajmuje Le Mans w sezonie 2026/2027.
Miejsce Le Mans w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rennes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Nicea
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 3 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Lille
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Lyon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 6 |
Paris FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
RC Lens
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
Auxerre
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Le Mans
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 10 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 4 | |
| 11 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Strasburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 13 |
Paris Saint Germain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 14 |
Angers
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 16 |
Toulouse
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 17 |
Troyes
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 2 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Lille
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 4 |
Lyon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Paris FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 7 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Angers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 9 |
Rennes
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Strasburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 11 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Toulouse
|
3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 13 |
Troyes
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 14 |
RC Lens
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 15 |
Le Mans
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 16 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 17 |
Nicea
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 18 |
Auxerre
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Le Mans w tabeli Ligue 1?
Le Mans zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Le Mans w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Le Mans na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Le Mans na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 1,33
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 11,7
- Wybicia / mecz 24,3
- Zablokowane strzały / mecz 1,7
Strzelcy Le Mans
Rozkład bramek w czasie
Bramki Le Mans i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Le Mans to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Le Mans - Toulouse Po przerwie pada 40% bramek Le Mans.Przebieg meczu Le Mans i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Le Mans otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Le Mans
90% bramek Le Mans pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Le Mans zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Le Mans
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Le Mans, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Le Mans wygra mecz Le Mans - Toulouse Le Mans przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Le Mans
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 67%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 83% meczów Le Mans padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Le Mans - Toulouse Powyżej 2,5 bramki padło w 83% meczów Le Mans.Le Mans – faule i karne
- Faule / mecz 14,8
- Faule rywali / mecz 9,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Le Mans fauluje średnio 14,8 razy na mecz, a wymusza 9,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Le Mans, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Le Mans - Toulouse Le Mans popełnia 14,8 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Le Mans zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Le Mans wygra mecz Le Mans - Toulouse Le Mans zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Le Mans ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Le Mans, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Le Mans wygra drugą połowę meczu Le Mans - Toulouse Drugą połowę Le Mans wygrywał w 0 z 6 meczów.Le Mans – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Le Mans oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Le Mans - Toulouse Le Mans oddaje 8,7 strzałów na mecz.Le Mans – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 35,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Le Mans utrzymuje przy piłce 41,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Le Mans wygra mecz Le Mans - Toulouse Le Mans utrzymuje średnio 41,0% posiadania piłki.Le Mans – podania
- Kluczowe / mecz 7,0
- Dośrodkowania / mecz 14,3
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 65
- Celność długich podań 45%
Le Mans wymienia średnio 383 podań na mecz przy celności 78%, z czego 7,0 to podania kluczowe.
Le Mans – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 17%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Le Mans to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Le Mans - Toulouse Czyste konto Le Mans zachowuje w 0% meczów.Le Mans – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 1,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Le Mans wykonuje średnio 2,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Le Mans - Toulouse Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Le Mans.Le Mans – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Le Mans ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Le Mans – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Le Mans - Toulouse Le Mans ogląda średnio 2,5 żółtych kartek na mecz.Le Mans według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 1,75 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Le Mans zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Le Mans na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,33 | 1,33 2,00 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 2,33 0,67 | 1,67 1,00 |
|
14.
|
1,67 0,33 | 2,00 1,33 | 1,67 2,33 |
|
15.
|
1,00 1,00 | 1,00 2,00 | 1,67 2,00 |
|
16.
|
2,00 0,00 | 1,33 1,33 | 1,33 4,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Le Mans
Skrajne wyniki i osiągnięcia Le Mans w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Le Mans - FC Lorient 2:1 Ligue 1, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Paris Saint Germain - Le Mans 3:1 Ligue 1, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Rennes - Le Mans 3:2, Ligue 1, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Bourabaa, Le Mans - FC Lorient 2:1, Ligue 1, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 57. minuta Diallo, Le Mans - FC Lorient 2:1, Ligue 1, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Le Mans w tym sezonie?
Bilans Le Mans w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-3-2 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Le Mans – zawodnicy
Jak wygląda kadra Le Mans w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Le Mans 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Le Mans
-
Martin Rossignol Pomocnik Rana pauzuje od 6 dniopuszczone: 1 mecz
-
Adil Bourabaa Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 15 dniopuszczone: 2 mecze

-
Erwan Colas Napastnik Rana pauzuje od 53 dniopuszczone: 7 meczów
-
Yasser Larouci Obrońca Wstrząśnienie mózgu pauzuje od 53 dniopuszczone: 2 mecze
-
Samuel Yohou Obrońca Problemy z udem pauzuje od 60 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra Le Mans
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
32 | Republika Środkowoafrykańska | 1 mln € | 450 tys. € | 6 | 100% | 4 | 1 | 495' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
31 | Senegal | 3 mln € | 2,2 mln € | 4 | 67% | 1 | 0 | 158' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Francja | 3 mln € | 100 tys. € | 6 | 100% | 1 | 2 | 354' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
31 | Senegal | 800 tys. € | 180 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 342' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
29 | Francja | 600 tys. € | 150 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Francja | 700 tys. € | 180 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 177' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Algeria | 1 mln € | 380 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 67' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Francja | 400 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
21 | Algeria | 3,5 mln € | – | 5 | 83% | 3 | 2 | 398' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Francja | 700 tys. € | 150 tys. € | 5 | 83% | 0 | 1 | 294' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Francja | 800 tys. € | 180 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 358' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Francja | 600 tys. € | 90 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Francja | 1,5 mln € | 180 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
20 | Francja | 400 tys. € | 190 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Francja | 400 tys. € | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
22 | Francja | 150 tys. € | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
35 | Francja | 200 tys. € | 220 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 286' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Francja | 900 tys. € | 150 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Francja | 1,5 mln € | 150 tys. € | 5 | 83% | 0 | 1 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Francja | 1,2 mln € | 150 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Francja | 3 mln € | 60 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 405' | 2 | 0 | |||||||
| 76 |
|
25 | Algeria | 1,5 mln € | 612 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
34 | Francja | 1 mln € | 2,2 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 136' | 1 | 1 | |||||||
| 16 |
|
25 | Hiszpania | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Brazylia | 400 tys. € | 54 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 98 |
|
28 | Francja | 1,5 mln € | 180 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 351' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
26 | Francja | 300 tys. € | 90 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 189' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | 70 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Le Mans
30,1 mln €
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Ile Le Mans wydaje na pensje
8,6 mln € rocznie
śr. 306 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Francja (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Le Mans w sezonie 2026/2027
Le Mans wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Le Mans
Jak wygląda skład Le Mans?
W wyjściowym ustawieniu Le Mans między słupkami staje N. Kocik, a linię obrony najczęściej tworzą N. Boisse, S. Yohou oraz H. Voyer. W środku pola grają R. Bamba, A. Lauray, L. Bretelle, J. Vercruysse oraz L. Calodat, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Gueye, L. Mafouta. Trener Patrick Videira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Le Mans – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Le Mans w sezonie 2026/2027.
Le Mans transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Senegal | 31 |
|
500 tys. € | |
| 18 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Francja | 34 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Francja | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Francja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Algeria | 25 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Republika Środkowoafrykańska | 32 |
|
500 tys. € | |
| 05 Lip 2026 |
|
Algeria | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Le Mans
Le Mans bilans transferowy
- -1 mln € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +250 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Le Mans
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Le Mans w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Le Mans trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1 mln €, a klub opuściło 3 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Habib Diallo z Metz za 500 tys. €.