Lucas Calodat jest piłkarzem występującym obecnie w Le Mans. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Lucas Calodat
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Lucas Calodat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Calodat wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 20,0%. Lucas Calodat oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas Calodat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Calodat rozegrał w barwach Le Mans w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 547 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Lucas Calodat?
Na podstawie kontraktu z Le Mans, Lucas Calodat otrzymuje 100 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 8,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Calodat w listopadzie 2026 to 1,9 tysiąca euro, a dziennie około 274 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Lucas Calodat ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lucas Calodat nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Calodat to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Lucas Calodat?
Lucas Calodat najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Calodat?
Wycena 24-letniego Lucas Calodat według stanu na wrzesień 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas Calodat?
Lucas Calodat urodził się 6 lutego 2002 we Francji. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Lucas Calodat – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas Calodat w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Le Mans. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lucas Calodat vs. inni
Jakie statystyki ma Lucas Calodat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Calodat wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 20,0%. Lucas Calodat oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Lucas Calodat – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucas Calodat w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
0:3 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
3:1 | 77' | 0 | 1 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:1 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:2 | 68' | 0 | 1 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
2:2 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
0:2 | 84' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lucas Calodat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Calodat rozegrał w barwach Le Mans w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 547 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Lucas Calodat – transfery
W trakcie kariery Lucas Calodat zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Le Mans 2025 – obecnie
-
FC Villefranche Beaujolais 2025 – 2025
-
Le Mans 2024 – 2025
-
GOAL FC 2024 – 2024
-
ES Troyes AC B 2023 – 2024

-
AS Saint-Etienne B 2020 – 2023

-
Saint Etienne U19 2019 – 2020

-
Saint Etienne U17 2017 – 2019

-
SC Bastia Jugend 2016 – 2017

-
Entente Sannois Saint-Gratien Jugend 2016 – 2016

-
Paris FC Youth 2015 – 2016

-
AAS Sarcelles Jugend do 2015

Lucas Calodat – forma
W ostatnich 5 meczach Lucas Calodat zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lucas Calodat ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Lucas Calodat 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Lucas Calodat?
Lucas Calodat jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.71). Jego dyspozycja słabnie.
Lucas Calodat – zarobki
Lucas Calodat gra w Le Mans na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 100 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucas Calodat w Le Mans (2025/26)
| Rocznie | 100 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 274 € |
Ile zarabia Lucas Calodat?
Na podstawie kontraktu z Le Mans, Lucas Calodat otrzymuje 100 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 8,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Calodat w listopadzie 2026 to 1,9 tysiąca euro, a dziennie około 274 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Lucas Calodat – kontuzje
W trakcie kariery Lucas Calodat zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucas Calodat
-
Uraz
27.11.25 – 04.01.26 (39 dni)
Le Mans opuszczone: 4 mecze
-
Choroba
01.12.24 – 07.12.24 (7 dni)
Le Mans opuszczone: 1 mecz
Czy Lucas Calodat ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lucas Calodat nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Calodat to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucas Calodat – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas Calodat wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas Calodat na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Calodat?
Wycena Lucas Calodat wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Lucas Calodat wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 100 tys. €.