Samuel Yohou jest piłkarzem występującym obecnie w Le Mans. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Samuel Yohou
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Samuel Yohou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Yohou wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37, a skuteczność strzałów to 0,0%. Samuel Yohou oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuel Yohou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Yohou rozegrał w barwach Le Mans w Ligue 1 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 556 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Samuel Yohou?
Na podstawie kontraktu z Le Mans, Samuel Yohou otrzymuje 220 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 18,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Yohou w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 603 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Samuel Yohou ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Samuel Yohou nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuel Yohou to problemy z udem z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Samuel Yohou?
Samuel Yohou najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Yohou?
Wycena 35-letniego Samuel Yohou według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samuel Yohou?
Samuel Yohou urodził się 6 sierpnia 1991 we Francji. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Samuel Yohou – statystyki
Szczegółowe statystyki Samuel Yohou w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Le Mans. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Samuel Yohou vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Samuel Yohou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Yohou wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37, a skuteczność strzałów to 0,0%. Samuel Yohou oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Samuel Yohou – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Samuel Yohou w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | 5.7 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:2 | 77' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:1 | 29' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
25 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 32. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Samuel Yohou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Yohou rozegrał w barwach Le Mans w Ligue 1 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 556 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Samuel Yohou – transfery
W trakcie kariery Samuel Yohou zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Le Mans 2023 – obecnie
-
OFI Kreta 2022 – 2023
-
Dunkerque 2021 – 2022
-
Tuzlaspor 2020 – 2021
-
Paris FC 2017 – 2020
-
Avenir Sportif Beziers 2016 – 2017

-
Paris FC 2016 – 2016
-
Epinal 2016 – 2016
-
Paris FC 2015 – 2016
-
Paris FC II 2011 – 2015

-
Strasbourg II 2010 – 2011

-
Paris FC U19 2008 – 2010

-
Paris FC U17 do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Samuel Yohou
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 16.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 26.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 12.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Samuel Yohou – forma
W ostatnich 5 meczach Samuel Yohou zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,27. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Samuel Yohou i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Le Mans
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Auxerre
1
Le Mans
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Le Mans
0
Toulouse
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Le Mans
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Le Mans
2
FC Lorient
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Le Mans
2
RC Lens
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Le Mans
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
SC Bastia
0
Le Mans
2
Ligue 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Le Mans
1
Reims
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Grenoble
1
Le Mans
1
Ligue 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Le Mans
1
Clermont
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
US Boulogne
0
Le Mans
0
Ligue 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Le Mans
4
Pau
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Amiens SC
3
Le Mans
4
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Nancy
2
Le Mans
4
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Red Star FC
0
Le Mans
0
Ligue 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Le Mans
1
Guingamp
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Montpellier
4
Le Mans
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Le Mans
1
Lavallouis
1
Ligue 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Reims
3
Le Mans
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Le Mans
2
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Le Mans
1
Dunkerque
0
Ligue 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Le Mans
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sty
Karne
|
Le Mans
(4)
0
Nancy
(1)
0
Puchar Francji, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Le Mans
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
![]()
Périgny
1
Le Mans
2
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Annecy FC
1
Le Mans
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Le Mans
1
Amiens SC
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Le Mans
0
Red Star FC
0
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Le Mans
1
Nancy
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Lavallouis
1
Le Mans
1
Ligue 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Le Mans
1
US Boulogne
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Le Mans
3
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Le Mans
2
Troyes
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Clermont
1
Le Mans
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Le Mans
1
Grenoble
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Dunkerque
2
Le Mans
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Le Mans
0
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Reims
1
Le Mans
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Le Mans
1
SC Bastia
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Le Mans
1
Montpellier
2
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Guingamp
3
Le Mans
3
Ligue 2, 1. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Le Mans
2
Versailles
0
Championnat National (Francja), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Concarneau
5
Le Mans
2
Championnat National (Francja), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
0
Le Mans
1
Championnat National (Francja), 31. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
US Orléans
1
Le Mans
2
Championnat National (Francja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Le Mans
1
Aubagne FC
1
Championnat National (Francja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Nancy
2
Le Mans
0
Championnat National (Francja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Le Mans
2
Chateauroux
0
Championnat National (Francja), 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
0
Le Mans
5
Championnat National (Francja), 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Le Mans
0
Paris Saint Germain
2
Puchar Francji, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
FC Villefranche Beaujolais
0
Le Mans
3
Championnat National (Francja), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
![]()
Marmande
0
Le Mans
7
Puchar Francji, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Le Mans
0
Championnat National (Francja), 14. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Le Mans
0
US Orléans
2
Championnat National (Francja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Aubagne FC
1
Le Mans
0
Championnat National (Francja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Le Mans
0
Nancy
4
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Gobelins
2
Le Mans
3
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Chateauroux
1
Le Mans
2
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Le Mans
2
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
US Boulogne
3
Le Mans
2
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Le Mans
0
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Le Mans
0
FC Villefranche Beaujolais
0
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Le Mans
3
![]()
Cholet
3
Championnat National (Francja)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Le Mans
3
Avranches
4
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Le Mans
2
Martigues
0
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Le Mans
2
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Le Mans
0
Nimes
0
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Le Mans
1
Nancy
3
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Le Mans
1
Chateauroux
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Avranches
2
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Martigues
4
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Le Mans
2
Sochaux-Montbéliard
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
US Orléans
1
Le Mans
3
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Le Mans
0
Versailles
0
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nimes
1
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Le Mans
1
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Atromitos
2
OFI Kreta
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
OFI Kreta
1
Asteras
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
PAS Giannina
0
OFI Kreta
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
OFI Kreta
1
Asteras
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
PAOK
0
OFI Kreta
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Gru
Koniec
|
Panathinaikos
1
OFI Kreta
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
OFI Kreta
0
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Aris Saloniki
1
OFI Kreta
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
OFI Kreta
0
PAS Lamia
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
OFI Kreta
1
Olympiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Volos
0
OFI Kreta
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Atromitos
3
OFI Kreta
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Dunkerque
0
Amiens SC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Ajaccio
2
Dunkerque
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Dunkerque
0
Grenoble
3
Ligue 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Le Havre
2
Dunkerque
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
SC Bastia
1
Dunkerque
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Dunkerque
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Dunkerque
2
Dijon FCO
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Nimes
0
Dunkerque
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Niort
2
Dunkerque
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Dunkerque
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Dunkerque
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Grenoble
1
Dunkerque
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Dunkerque
1
Le Havre
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Dunkerque
2
SC Bastia
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Dunkerque
0
Toulouse
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
2
Dunkerque
0
Ligue 2
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Dunkerque
0
Nancy
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Tuzlaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Tuzlaspor
5
Eskişehirspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Tuzlaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Tuzlaspor
0
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Tuzlaspor
4
Altınordu
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Samsunspor
2
Tuzlaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Tuzlaspor
0
Bandırmaspor
6
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Tuzlaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Tuzlaspor
2
Bayburt İÖİ
1
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Tuzlaspor
2
Ankaraspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Menemen Belediyespor
2
Tuzlaspor
5
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Troyes
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Clermont
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Le Mans
3
Ligue 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Guingamp
3
Ligue 2
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Chateauroux
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Paris FC
0
Clermont
2
Ligue 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Le Havre
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Ajaccio
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Karne
|
Paris FC
(4)
1
RC Lens
(5)
1
Ligue 2
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Paris FC
1
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Chateauroux
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Paris FC
0
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Paris FC
2
RC Lens
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Metz
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Paris FC
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
US Orléans
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Brest
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Paris FC
1
Red Star FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Paris FC
3
Clermont
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Valenciennes
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Ajaccio
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Paris FC
2
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
US Orléans
4
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Clermont
2
Paris FC
2
Ligue 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Reims
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Paris FC
0
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris FC
2
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nimes
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
Brest
1
Ligue 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Chateauroux
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Paris FC
1
FC Lorient
1
Ligue 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Nimes
1
Ligue 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Samuel Yohou 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.27 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Samuel Yohou 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Samuel Yohou?
Samuel Yohou jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.27 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.37). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Samuel Yohou – zarobki
Samuel Yohou gra w Le Mans na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 220 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Samuel Yohou w Le Mans (2025/26)
| Rocznie | 220 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 603 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Samuel Yohou w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
220 tys. € |
| 2021/22 |
|
60 tys. € |
| 2019/20 |
|
230 tys. € |
Ile zarabia Samuel Yohou?
Na podstawie kontraktu z Le Mans, Samuel Yohou otrzymuje 220 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 18,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Yohou w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 603 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Samuel Yohou – kontuzje
W trakcie kariery Samuel Yohou zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Samuel Yohou
-
Problemy z udem
15.08.26 – 05.09.26 (20 dni)
Le Mans opuszczone: 3 mecze
-
Choroba
30.11.20 – 17.12.20 (18 dni)
Tuzlaspor opuszczone: 4 mecze
Czy Samuel Yohou ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Samuel Yohou nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuel Yohou to problemy z udem z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Samuel Yohou – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuel Yohou wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuel Yohou na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Samuel Yohou
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 34 |
|
200 tys. € |
| 10.12.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 25.05.2025 | 33 |
|
200 tys. € |
| 01.12.2024 | 33 |
|
200 tys. € |
| 13.06.2024 | 32 |
|
200 tys. € |
| 07.12.2023 | 32 |
|
200 tys. € |
| 21.05.2023 | 31 |
|
250 tys. € |
| 06.11.2022 | 31 |
|
300 tys. € |
| 01.06.2022 | 30 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2021 | 30 |
|
350 tys. € |
| 01.06.2021 | 29 |
|
350 tys. € |
| 29.12.2020 | 29 |
|
450 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
475 tys. € |
| 05.01.2020 | 28 |
|
600 tys. € |
| 26.06.2019 | 27 |
|
800 tys. € |
| 07.01.2019 | 27 |
|
500 tys. € |
| 15.05.2018 | 26 |
|
200 tys. € |
| 19.02.2017 | 25 | 150 tys. € | |
| 03.02.2016 | 24 |
|
50 tys. € |
| 05.09.2015 | 24 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Yohou?
Wycena Samuel Yohou wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Samuel Yohou wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.