Forma w lidze
Troyes w tabeli
17. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:8 bramki
0,67 gola/mecz
3 pkt
2:5 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Troyes
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Francja | 29 | pomocnik | 6 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Francja | 29 | pomocnik | 6 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,86 średnia ocena | Francja | 35 | obrońca | 6 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Francja | 35 | obrońca | 6 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Troyes 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Wyniki Troyes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Angers
2
Troyes
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Lille
2
Troyes
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
Terminarz Troyes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:45
|
Troyes
RC Lens
Ligue 1, 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:15
|
Toulouse
Troyes
Ligue 1, 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 20:45
|
Troyes
Le Mans
Ligue 1, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Troyes
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
150 tys. € |
Troyes to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 1. Swoim domowym obiektem jest Stade de l'Aube, który może pomieścić 21 877 widzów. Zespół prowadzi Stephane Dumont.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Troyes?
Klub piłkarski Troyes zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Troyes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Troyes trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 4,2 mln €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 4,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Dermane Karim z Lommela SK za 2,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Martin Adeline do Hamburger SV za 4 mln €.
Które miejsce zajmuje Troyes w tabeli Ligue 1?
Troyes zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 10 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Troyes?
W wyjściowym ustawieniu Troyes między słupkami staje P. Beach, a linię obrony najczęściej tworzą L. Maronnier, A. Monfray, J. Diaz oraz Paolo Gozzi Iweru. W środku pola grają H. Picard, A. Mille, D. Karim, M. Diop oraz I. Gomis, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Diawara. Trener Stephane Dumont ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Kiedy Troyes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Troyes to spotkanie z RC Lens, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade de l'Aube w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Troyes?
Ostatni mecz Troyes to porażka z Olympique Marsylią 0:2 w Ligue 1, 11 października 2026. Bramki zdobyli Harit, Abdelli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Troyes w tym sezonie?
Bilans Troyes w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Troyes w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Troyes w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Troyes
Troyes terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:45
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
Stade de l'Aube U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 17:15
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
Stadium de Toulouse Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 20:45
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
Stade de l'Aube U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 20:45
|
Ligue 1, 10. kolejka
|
Parc des Princes Wyjazd | Trudny | |
|
20 Lis 20:45
|
Ligue 1, 11. kolejka
|
Stade de l'Aube U siebie | Łatwy | |
|
28 Lis 20:45
|
Ligue 1, 12. kolejka
|
Allianz Riviera Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Gru 17:00
|
Ligue 1, 13. kolejka
|
Stade de l'Aube U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 17:00
|
Ligue 1, 14. kolejka
|
Stade Francis-Le Blé Wyjazd | Umiarkowany | |
|
02 Sty 17:00
|
Ligue 1, 15. kolejka
|
Stade de l'Aube U siebie | Trudny | |
|
16 Sty 17:00
|
Ligue 1, 16. kolejka
|
Stade de l'Abbé Deschamps Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Troyes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Troyes to spotkanie z RC Lens, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade de l'Aube w ramach Ligue 1 (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Troyes w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Troyes w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Troyes w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Troyes wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 6/9 | 4/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 11/13 | 2/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 0/1 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
2:6 | 4-2-3-1 | 11/11 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 5/7 | 0/0 | |
|
22 Sie Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 6/8 | 2/3 | |
|
09 Maj Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 10/12 | 0/1 | |
|
02 Maj Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
4:0 | 4-1-4-1 | 4/7 | 1/2 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Ligue 2, 32. kolejka
|
0:3 | 4-1-4-1 | 3/12 | 4/6 | |
|
18 Kwi Koniec
|
Ligue 2, 31. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 8/9 | 1/2 |
Troyes ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 0,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Troyes zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Troyes?
Ostatni mecz Troyes to porażka z Olympique Marsylią 0:2 w Ligue 1, 11 października 2026. Bramki zdobyli Harit, Abdelli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Troyes – tabela Ligue 1
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 zajmuje Troyes w sezonie 2026/2027.
Miejsce Troyes w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monaco
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
2
|
Lille
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 13 | |
3
|
Rennes
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 13 | |
4
|
Lyon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 7 | 11 | |
5
|
Paris FC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
6
|
Paris Saint Germain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
7
|
Brest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 8 | |
8
|
FC Lorient
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
9
|
Nicea
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
10
|
RC Lens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 7 | |
11
|
Strasburg
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | |
12
|
Angers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
13
|
Olympique Marsylia
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 6 | |
14
|
Le Mans
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | |
15
|
Toulouse
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
16
|
Auxerre
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | |
17
|
Troyes
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | |
18
|
Le Havre
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rennes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Nicea
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 3 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Lille
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Lyon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 6 |
Paris FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
RC Lens
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
Auxerre
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Le Mans
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 10 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 4 | |
| 11 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Strasburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 13 |
Paris Saint Germain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 14 |
Angers
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 16 |
Toulouse
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 17 |
Troyes
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 2 |
Monaco
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Lille
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 4 |
Lyon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Paris FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Brest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 7 |
FC Lorient
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Angers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 9 |
Rennes
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Strasburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 11 |
Olympique Marsylia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Toulouse
|
3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 13 |
Troyes
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 14 |
RC Lens
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 15 |
Le Mans
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 16 |
Le Havre
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 17 |
Nicea
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 18 |
Auxerre
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Troyes w tabeli Ligue 1?
Troyes zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Monaco wynosi 10 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Troyes w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Troyes na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Troyes na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 2,8
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 5,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,17
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 19,2
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 16,2
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Troyes
Rozkład bramek w czasie
Bramki Troyes i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Troyes to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Troyes - RC Lens Po przerwie pada 25% bramek Troyes.Przebieg meczu Troyes i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Troyes otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Troyes
75% bramek Troyes pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Troyes zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Troyes
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Troyes, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Troyes wygra mecz Troyes - RC Lens Troyes przegrał 4 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Troyes
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 17%
W 33% meczów Troyes padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Troyes - RC Lens Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Troyes.Troyes – faule i karne
- Faule / mecz 12,3
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Troyes fauluje średnio 12,3 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Troyes, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Troyes - RC Lens Troyes popełnia 12,3 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Troyes zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Troyes wygra mecz Troyes - RC Lens Troyes zdobywa u siebie 11% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Troyes ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 25% goli Troyes, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Troyes wygra drugą połowę meczu Troyes - RC Lens Drugą połowę Troyes wygrywał w 0 z 6 meczów.Troyes – strzały
- Celne / mecz 2,8
- Niecelne / mecz 7,7
- Celność strzałów 27%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 15,8
Troyes oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 27% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 15,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Troyes - RC Lens Troyes oddaje 10,5 strzałów na mecz.Troyes – posiadanie piłki
- U siebie 41,0%
- Na wyjeździe 36,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Troyes utrzymuje przy piłce 38,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Troyes wygra mecz Troyes - RC Lens Troyes utrzymuje średnio 38,7% posiadania piłki.Troyes – podania
- Kluczowe / mecz 11,7
- Dośrodkowania / mecz 24,7
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 44%
Troyes wymienia średnio 358 podań na mecz przy celności 79%, z czego 11,7 to podania kluczowe.
Troyes – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,17
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Troyes to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Troyes - RC Lens Czyste konto Troyes zachowuje w 17% meczów.Troyes – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 7,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
Troyes wykonuje średnio 7,3 rzutów rożnych na mecz wobec 1,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Troyes - RC Lens Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Troyes.Troyes – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 33%
Troyes ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Troyes – 1,2.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Troyes - RC Lens Troyes ogląda średnio 1,5 żółtych kartek na mecz.Troyes według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 3,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Troyes zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Troyes na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,67 0,33 | 2,00 1,33 | 1,67 2,33 |
|
15.
|
1,00 1,00 | 1,00 2,00 | 1,67 2,00 |
|
16.
|
2,00 0,00 | 1,33 1,33 | 1,33 4,00 |
|
17.
|
0,33 1,00 | 0,67 0,67 | 2,67 1,67 |
|
18.
|
0,33 0,33 | 0,33 1,00 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Troyes
Skrajne wyniki i osiągnięcia Troyes w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Lorient - Troyes 1:2 Ligue 1, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Troyes - Strasburg 2:6 Ligue 1, 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Troyes - Strasburg 2:6, Ligue 1, 6.09.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Mille, Troyes - Strasburg 2:6, Ligue 1, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Le Douaron, Troyes - Strasburg 2:6, Ligue 1, 6.09.2026
Jakie statystyki ma Troyes w tym sezonie?
Bilans Troyes w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Troyes – zawodnicy
Jak wygląda kadra Troyes w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Troyes 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Troyes
-
Anis Ouzenadji Napastnik Uraz kostki pauzuje od 13 dniopuszczone: 1 mecz

-
Alexandre Philiponeau Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 38 dniopuszczone: 2 mecze
-
Yvann Titi Obrońca Uraz nogi pauzuje od 53 dniopuszczone: 6 meczów
-
Ismael Boura Obrońca Uraz biodra pauzuje od 62 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Troyes
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Francja | 3 mln € | 1,3 mln € | 4 | 67% | 1 | 0 | 274' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Francja | 2 mln € | 600 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Gwinea | 1,2 mln € | 220 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 288' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Francja | 350 tys. € | 840 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 304' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
19 | Francja | 2,5 mln € | 150 tys. € | 5 | 83% | 0 | 1 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Francja | 50 tys. € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
29 | Francja | 2,5 mln € | 460 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 443' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Francja | 3 mln € | 648 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 337' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Senegal | 4 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 490' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Francja | 1,4 mln € | 271 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 333' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Togo | 2,5 mln € | 550 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 354' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | Francja | 350 tys. € | 320 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Francja | 2,5 mln € | 460 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 236' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Francja | 50 tys. € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
35 | Francja | 200 tys. € | 540 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
20 | Francja | 2,5 mln € | 220 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Francja | 800 tys. € | 300 tys. € | 5 | 83% | 1 | 0 | 328' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 6 mln € | 550 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Włochy | 1,2 mln € | 270 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Komory | 4 mln € | 540 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
23 | Australia | 2 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
34 | Francja | 100 tys. € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
31 | Burkina-Faso | 400 tys. € | 150 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Troyes
42,6 mln €
śr. 1,9 mln € / zawodnika
Ile Troyes wydaje na pensje
8,8 mln € rocznie
śr. 383 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Francja (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Troyes w sezonie 2026/2027
Troyes wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Troyes
Jak wygląda skład Troyes?
W wyjściowym ustawieniu Troyes między słupkami staje P. Beach, a linię obrony najczęściej tworzą L. Maronnier, A. Monfray, J. Diaz oraz Paolo Gozzi Iweru. W środku pola grają H. Picard, A. Mille, D. Karim, M. Diop oraz I. Gomis, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Diawara. Trener Stephane Dumont ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 i pucharach.
Troyes – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Troyes w sezonie 2026/2027.
Troyes transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Francja | 27 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 22 |
|
150 tys. € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Togo | 22 |
|
2,5 mln € | |
| 16 Sie 2026 |
|
Francja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Lip 2026 |
|
Australia | 23 |
|
1,7 mln € | |
| 15 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Troyes
Troyes bilans transferowy
- +27,5 mln € 2026
- +24,6 mln € 2025
- +27,7 mln € 2024
- +12 mln € 2023
- -14,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Troyes
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Troyes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Troyes trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 4,2 mln €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 4,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Dermane Karim z Lommela SK za 2,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Martin Adeline do Hamburger SV za 4 mln €.
Troyes – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Troyes? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Troyes?
Klub piłkarski Troyes zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji oraz Puchar Intertoto.