Renaud Ripart jest piłkarzem występującym obecnie w Troyes. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Renaud Ripart
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Renaud Ripart w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Renaud Ripart wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.33, a skuteczność strzałów to 6,3%. Renaud Ripart oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Renaud Ripart w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Renaud Ripart rozegrał w barwach Troyes w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 546 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Renaud Ripart
Pierwszy transfer Renaud Ripart w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Nimes do Troyes za 3,3 miliona euro.
Ile zarabia Renaud Ripart?
Na podstawie kontraktu z Troyes, Renaud Ripart otrzymuje 840 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 70 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ripart w listopadzie 2026 to 16,2 tysiąca euro, a dziennie około 2,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Renaud Ripart ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Renaud Ripart nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Renaud Ripart to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 290 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Renaud Ripart?
Renaud Ripart ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2012 roku.
Na jakiej pozycji gra Renaud Ripart?
Renaud Ripart najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Renaud Ripart?
Wycena 33-letniego Renaud Ripart według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Renaud Ripart?
Renaud Ripart urodził się 14 marca 1993 w Nîmes we Francji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Renaud Ripart – statystyki
Szczegółowe statystyki Renaud Ripart w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Troyes. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Renaud Ripart vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Renaud Ripart w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Renaud Ripart wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.33, a skuteczność strzałów to 6,3%. Renaud Ripart oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Renaud Ripart – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Renaud Ripart w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 79' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 | 73' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
0:2 | 29' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:0 | 23' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:0 | 10' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
2:6 | 70' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
1:2 | 86' | 1 | 0 | – | 7.0 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:0 | 86' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:0 | 67' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Renaud Ripart w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Renaud Ripart rozegrał w barwach Troyes w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 546 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Renaud Ripart – transfery
W trakcie kariery Renaud Ripart zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Troyes 2025 – obecnie
-
Free Player 2025 – 2025

-
Troyes 2021 – 2025
-
Nimes 2015 – 2021
-
CA Bastia (- 2017) 2014 – 2015

-
Nimes 2011 – 2014
-
Nîmes Olympique B do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Renaud Ripart
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 20.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2021/22 | 14.07.2021 |
|
3,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 09.10.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Renaud Ripart
Pierwszy transfer Renaud Ripart w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Nimes do Troyes za 3,3 miliona euro.
Renaud Ripart – forma
W ostatnich 5 meczach Renaud Ripart zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,22. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Renaud Ripart i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Le Mans
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Toulouse
0
Troyes
0
Ligue 1, 8. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
29'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Angers
2
Troyes
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lille
2
Troyes
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Troyes
2
Strasburg
6
Ligue 1, 3. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
FC Lorient
1
Troyes
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Troyes
0
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Troyes
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Troyes
4
Lavallouis
0
Ligue 2, 33. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Troyes
3
Ligue 2, 32. kolejka
|
85'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Troyes
1
US Boulogne
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Troyes
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Montpellier
2
Troyes
2
Ligue 2, 29. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Troyes
5
Dunkerque
1
Ligue 2, 28. kolejka
|
11'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Annecy FC
1
Troyes
2
Ligue 2, 27. kolejka
|
10'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Clermont
1
Ligue 2, 26. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Amiens SC
0
Troyes
2
Ligue 2, 25. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Troyes
4
Pau
3
Ligue 2, 24. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
SC Bastia
0
Troyes
0
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nancy
2
Troyes
1
Ligue 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Troyes
2
RC Lens
4
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Le Mans
2
Ligue 2, 21. kolejka
|
15'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Guingamp
1
Troyes
0
Ligue 2, 20. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Troyes
2
Reims
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
SC Bastia
0
Troyes
2
Puchar Francji, 1/32 finału
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Troyes
1
Red Star FC
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Olympique Marcquois
1
Troyes
3
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
US Boulogne
1
Troyes
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
17'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Troyes
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 16. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Touraine
0
Troyes
2
Puchar Francji, 1/128 finału
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Lavallouis
0
Troyes
1
Ligue 2, 15. kolejka
|
74'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Troyes
2
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 14. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Pau
1
Troyes
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Troyes
3
Amiens SC
1
Ligue 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Troyes
1
Ligue 2, 18. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Troyes
3
Metz
0
Puchar Francji, 1/32 finału
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Troyes
4
Martigues
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
87'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Red Star FC
0
Troyes
3
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Troyes
0
Lavallouis
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
22'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Caen
0
Troyes
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Troyes
2
Metz
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
15'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
0
Troyes
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Ajaccio
2
Troyes
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Troyes
0
Clermont
1
Ligue 2, 2. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Troyes
1
Annecy FC
1
Ligue 2
|
76'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
0
Troyes
0
Ligue 2
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Troyes
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Troyes
2
SC Bastia
0
Ligue 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Guingamp
0
Troyes
0
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Troyes
1
Dunkerque
2
Ligue 2
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Brest
2
Ligue 1
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Monaco
2
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ajaccio
2
Troyes
1
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Toulouse
4
Troyes
1
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Troyes
0
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Brest
2
Troyes
1
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Troyes
2
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Clermont
1
Troyes
3
Ligue 1
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Troyes
3
Angers
1
Ligue 1
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
FC Lorient
1
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
3
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Troyes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Troyes
0
Clermont
1
Ligue 1
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Troyes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Troyes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
31'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Troyes
1
Brest
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Troyes
1
Bordeaux
2
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Lille
2
Troyes
1
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Troyes
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Troyes
0
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Troyes
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Rennes
2
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Reims
1
Troyes
2
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Troyes
0
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Angers
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Troyes
1
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Clermont
2
Troyes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Troyes
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Lyon
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Metz
0
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 5.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
RC Lens
2
Nimes
1
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Nimes
1
Strasburg
1
Ligue 1
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Brest
1
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nimes
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nicea
2
Nimes
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Nimes
1
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nimes
3
Monaco
4
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nimes
0
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Angers
3
Nimes
1
Ligue 1
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Strasburg
5
Nimes
0
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Nimes
1
Dijon FCO
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nimes
2
Ligue 1
|
38'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Lorient
3
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Monaco
3
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Reims
0
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 5.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nimes
1
Angers
5
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Nimes
0
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nimes
0
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lyon
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nimes
2
Rennes
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nimes
4
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Rennes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Angers
0
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Lyon
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Bordeaux
6
Nimes
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Nimes
1
Metz
1
Ligue 1
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Angers
1
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Strasburg
4
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Reims
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nimes
1
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lille
2
Nimes
2
Ligue 1
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nimes
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Nimes
0
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nimes
3
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Reims
0
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Nimes
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Nimes
2
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Amiens SC
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nicea
2
Nimes
0
Ligue 1
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Nimes
3
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Nimes
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Nimes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Caen
1
Nimes
2
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Strasburg
0
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nimes
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Monaco
1
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nimes
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Toulouse
1
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Nimes
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Angers
3
Nimes
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Nimes
4
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Nimes
0
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Nimes
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Brest
0
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nimes
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Tours
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Nimes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Le Havre
2
Nimes
1
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
2
Nimes
0
Ligue 2
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Nancy
0
Nimes
2
Ligue 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Nimes
3
Clermont
1
Ligue 2
|
2'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Nimes
4
Brest
0
Ligue 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Nimes
4
US Orléans
1
Ligue 2
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Nimes
1
Ligue 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Chateauroux
1
Nimes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Nimes
0
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
RC Lens
1
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Nimes
0
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Lavallouis
1
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Brest
2
Nimes
3
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Nimes
1
Ligue 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Nimes
2
US Orléans
0
Ligue 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Clermont
2
Nimes
3
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
0
Nimes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Nimes
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
US Orléans
2
Nimes
1
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Renaud Ripart ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.22 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Renaud Ripart 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.31 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Renaud Ripart?
Renaud Ripart jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.22 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.33). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Renaud Ripart – zarobki
Renaud Ripart gra w Troyes na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 840 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Renaud Ripart w Troyes (2025/26)
| Rocznie | 840 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 70 tys. € |
| Tygodniowo | 16 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Renaud Ripart w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
840 tys. € |
| 2024/25 |
|
840 tys. € |
| 2023/24 |
|
840 tys. € |
| 2022/23 |
|
840 tys. € |
| 2021/22 |
|
840 tys. € |
| 2020/21 |
|
600 tys. € |
| 2019/20 |
|
600 tys. € |
| 2018/19 |
|
250 tys. € |
Ile zarabia Renaud Ripart?
Na podstawie kontraktu z Troyes, Renaud Ripart otrzymuje 840 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 70 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ripart w listopadzie 2026 to 16,2 tysiąca euro, a dziennie około 2,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Renaud Ripart – kontuzje
W trakcie kariery Renaud Ripart zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 64 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Renaud Ripart
-
Uraz
10.01.25 – 26.10.25 (290 dni)
Troyes opuszczone: 23 mecze
-
Zerwanie ścięgna Achillesa
01.04.23 – 31.12.23 (275 dni)
Troyes opuszczone: 29 meczów
-
Stłuczenie
17.01.22 – 09.03.22 (52 dni)
Troyes opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
14.01.20 – 09.02.20 (27 dni)
Nimes opuszczone: 5 meczów
Czy Renaud Ripart ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Renaud Ripart nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Renaud Ripart to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 290 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Renaud Ripart – trofea
W trakcie kariery Renaud Ripart zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Renaud Ripart
Jakie trofea zdobył Renaud Ripart?
Renaud Ripart zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Francji — 1 raz.
Renaud Ripart – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Renaud Ripart wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Renaud Ripart na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Renaud Ripart
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 33 |
|
350 tys. € |
| 10.12.2025 | 32 |
|
400 tys. € |
| 12.10.2025 | 32 |
|
400 tys. € |
| 01.06.2025 | 32 |
|
500 tys. € |
| 03.12.2024 | 31 |
|
600 tys. € |
| 02.10.2024 | 31 |
|
700 tys. € |
| 10.06.2024 | 31 |
|
900 tys. € |
| 25.03.2024 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2023 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 26.10.2023 | 30 |
|
2 mln € |
| 26.06.2023 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 01.11.2022 | 29 |
|
3 mln € |
| 18.09.2022 | 29 |
|
3 mln € |
| 29.05.2022 | 29 |
|
4 mln € |
| 22.03.2022 | 29 |
|
4 mln € |
| 15.12.2021 | 28 |
|
5 mln € |
| 03.06.2021 | 28 |
|
5 mln € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
3,2 mln € |
| 18.12.2019 | 26 |
|
4 mln € |
| 02.06.2019 | 26 |
|
4 mln € |
| 16.12.2018 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 23.10.2018 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 15.05.2018 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 14.06.2017 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 19.03.2017 | 24 |
|
1 mln € |
| 12.07.2016 | 23 |
|
500 tys. € |
| 03.02.2016 | 22 |
|
300 tys. € |
| 05.09.2015 | 22 |
|
200 tys. € |
| 29.05.2013 | 20 |
|
150 tys. € |
| 03.01.2013 | 19 |
|
150 tys. € |
| 17.09.2012 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Renaud Ripart?
Wycena Renaud Ripart wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Renaud Ripart wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.