Przebieg i wynik meczu Saint-Étienne vs Troyes (32. kolejka Ligue 2)
Saint-Étienne - Troyes (25.04.2026) wynik meczu 0:3. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 0:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +3 min.
+4'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:3
90'
Doliczony czas: +7 min.
+8'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
66%
Posiadanie piłki
34%
11
Strzały
11
Składy
Saint-Étienne
4-2-3-1
Troyes
4-1-4-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Ligue 2 2025/2026
Faza rozgrywek:
32. kolejka
Data:
25.04 20:00
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard
Pojemnosć:
41965
Pogoda:
słonecznie, 17°C
Sędzia:
Antoine Valnet
Statystyki Saint-Étienne vs Troyes (32. kolejka Ligue 2)
Najważniejsze statystyki meczowe Saint-Étienne - Troyes (25.04.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
66%
Posiadanie piłki
34%
Atak
11
Strzały
11
3
Strzały celne
4
2
Strzały zablokowane
4
98
Ataki
85
64
Groźne ataki
40
Obrona
2
Żółte kartki
4
0
Czerwone kartki
0
15
Faule
16
8
Przechwyty
6
13
Wybicia
21
Ogólne
503
Wszystkie podania
255
10
Kluczowe podania
13
430
Dokładne podania
186
8
Dokładne długie podania
19
15
Rzuty wolne
14
9
Rzuty rożne
3
1
Spalone
0
Składy Saint-Étienne vs Troyes (32. kolejka Ligue 2)
Składy na mecz Saint-Étienne - Troyes (25.04.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-2-3-1, goście wybrali system 4-1-4-1.
Saint-Étienne
4-2-3-1
Troyes
4-1-4-1
Skład podstawowy Saint-Étienne
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
20.
Boakye
Augustine
14.
Kante
Abdoulaye
7.
Cardona
Irvin
80'
29.
Moueffek
Aimen
61'
22.
Davitashvili
Zuriko
16'
Napastnicy
Rezerwowi
28.
Miladinović
Igor
61'
1.
Maubleu
Brice
17.
Duffus
Joshua
16'
35.
Gadegbeku
Luan
13.
Ferreira
Joao
80'
6.
Bernauer
Maxime
61'
8.
Appiah
Dennis
Zmiany
- 16' Z. Davitashvili → J. Duffus
- 61' A. Moueffek → I. Miladinović
- 61' C. Lamba → M. Bernauer
- 80' I. Cardona → J. Ferreira
Skład podstawowy Troyes
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
8.
Diop
Mouhamed
10.
Ifnaoui
Merwan
5.
Adeline
Martin
90'
17.
Mille
Antoine
90'
29.
Diawara
Kandet
85'
Napastnicy
Rezerwowi
21.
Bentayeb
Tawfik
85'
1.
Boucher
Zacharie
11.
Detourbet
Mathys
85'
9.
Mounaim El Idrissy
90'
2.
Maronnier
Lucas
3.
Ouzenadji
Anis
72'
26.
Phliponeau
Alexandre
90'
Zmiany
- 72' I. Boura → A. Ouzenadji
- 85' R. Ripart → T. Bentayeb
- 85' K. Diawara → M. Detourbet
- 90' M. Adeline → A. Phliponeau
- 90' A. Mille → Mounaim El Idrissy
Miejsca Saint-Étienne oraz Troyes w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Troyes
|
34 | 20 | 7 | 7 | 60:33 | 27 | 67 | |
2
|
Le Mans
|
34 | 16 | 14 | 4 | 50:31 | 19 | 62 | |
3
|
Saint-Étienne
|
34 | 18 | 6 | 10 | 59:38 | 21 | 60 | |
4
|
Red Star FC
|
34 | 16 | 10 | 8 | 48:37 | 11 | 58 | |
5
|
Rodez Aveyron
|
34 | 15 | 13 | 6 | 45:39 | 6 | 58 | |
6
|
Reims
|
34 | 14 | 14 | 6 | 53:35 | 18 | 56 | |
7
|
Annecy FC
|
34 | 15 | 7 | 12 | 49:39 | 10 | 52 | |
8
|
Montpellier
|
34 | 14 | 9 | 11 | 41:31 | 10 | 51 | |
9
|
Pau
|
34 | 12 | 9 | 13 | 48:62 | -14 | 45 | |
10
|
Dunkerque
|
34 | 11 | 10 | 13 | 53:45 | 8 | 43 | |
11
|
Guingamp
|
34 | 10 | 10 | 14 | 42:49 | -7 | 40 | |
12
|
Grenoble
|
34 | 8 | 15 | 11 | 33:39 | -6 | 39 | |
13
|
Clermont
|
34 | 9 | 10 | 15 | 38:44 | -6 | 37 | |
14
|
Nancy
|
34 | 9 | 10 | 15 | 35:52 | -17 | 37 | |
15
|
US Boulogne
|
34 | 9 | 9 | 16 | 34:49 | -15 | 36 | |
16
|
Lavallouis
|
34 | 6 | 14 | 14 | 30:48 | -18 | 32 | |
17
|
SC Bastia
|
34 | 5 | 13 | 16 | 23:42 | -19 | 28 | |
18
|
Amiens SC
|
34 | 6 | 6 | 22 | 37:65 | -28 | 24 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Play-off
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Troyes
|
34 | 20 | 7 | 7 | 60:33 | 27 | 67 | |
2
|
Le Mans
|
34 | 16 | 14 | 4 | 50:31 | 19 | 62 | |
3
|
Saint-Étienne
|
34 | 18 | 6 | 10 | 59:38 | 21 | 60 | |
4
|
Red Star FC
|
34 | 16 | 10 | 8 | 48:37 | 11 | 58 | |
5
|
Rodez Aveyron
|
34 | 15 | 13 | 6 | 45:39 | 6 | 58 | |
6
|
Reims
|
34 | 14 | 14 | 6 | 53:35 | 18 | 56 | |
7
|
Annecy FC
|
34 | 15 | 7 | 12 | 49:39 | 10 | 52 | |
8
|
Montpellier
|
34 | 14 | 9 | 11 | 41:31 | 10 | 51 | |
9
|
Pau
|
34 | 12 | 9 | 13 | 48:62 | -14 | 45 | |
10
|
Dunkerque
|
34 | 11 | 10 | 13 | 53:45 | 8 | 43 | |
11
|
Guingamp
|
34 | 10 | 10 | 14 | 42:49 | -7 | 40 | |
12
|
Grenoble
|
34 | 8 | 15 | 11 | 33:39 | -6 | 39 | |
13
|
Clermont
|
34 | 9 | 10 | 15 | 38:44 | -6 | 37 | |
14
|
Nancy
|
34 | 9 | 10 | 15 | 35:52 | -17 | 37 | |
15
|
US Boulogne
|
34 | 9 | 9 | 16 | 34:49 | -15 | 36 | |
16
|
Lavallouis
|
34 | 6 | 14 | 14 | 30:48 | -18 | 32 | |
17
|
SC Bastia
|
34 | 5 | 13 | 16 | 23:42 | -19 | 28 | |
18
|
Amiens SC
|
34 | 6 | 6 | 22 | 37:65 | -28 | 24 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Play-off
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Troyes
|
17 | 14 | 1 | 2 | 40:17 | 23 | 43 | |
| 2 |
Saint-Étienne
|
17 | 11 | 2 | 4 | 39:18 | 21 | 35 | |
| 3 |
Le Mans
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20:8 | 12 | 33 | |
| 4 |
Reims
|
17 | 9 | 5 | 3 | 28:16 | 12 | 32 | |
| 5 |
Rodez Aveyron
|
17 | 8 | 7 | 2 | 22:16 | 6 | 31 | |
| 6 |
Red Star FC
|
17 | 7 | 7 | 3 | 22:22 | 0 | 28 | |
| 7 |
Montpellier
|
17 | 8 | 4 | 5 | 27:20 | 7 | 28 | |
| 8 |
Annecy FC
|
17 | 7 | 6 | 4 | 26:16 | 10 | 27 | |
| 9 |
Grenoble
|
17 | 5 | 10 | 2 | 14:14 | 0 | 25 | |
| 10 |
Guingamp
|
17 | 6 | 5 | 6 | 19:22 | -3 | 23 | |
| 11 |
Dunkerque
|
17 | 5 | 7 | 5 | 24:19 | 5 | 22 | |
| 12 |
Clermont
|
17 | 5 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 21 | |
| 13 |
Pau
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:28 | -6 | 20 | |
| 14 |
Nancy
|
17 | 5 | 3 | 9 | 16:29 | -13 | 18 | |
| 15 |
US Boulogne
|
17 | 4 | 3 | 10 | 20:33 | -13 | 15 | |
| 16 |
Lavallouis
|
17 | 2 | 8 | 7 | 17:25 | -8 | 14 | |
| 17 |
SC Bastia
|
17 | 3 | 5 | 9 | 10:23 | -13 | 14 | |
| 18 |
Amiens SC
|
17 | 2 | 3 | 12 | 17:32 | -15 | 9 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Red Star FC
|
17 | 9 | 3 | 5 | 26:15 | 11 | 30 | |
| 2 |
Le Mans
|
17 | 7 | 8 | 2 | 30:23 | 7 | 29 | |
| 3 |
Rodez Aveyron
|
17 | 7 | 6 | 4 | 23:23 | 0 | 27 | |
| 4 |
Saint-Étienne
|
17 | 7 | 4 | 6 | 20:20 | 0 | 25 | |
| 5 |
Annecy FC
|
17 | 8 | 1 | 8 | 23:23 | 0 | 25 | |
| 6 |
Pau
|
17 | 7 | 4 | 6 | 26:34 | -8 | 25 | |
| 7 |
Troyes
|
17 | 6 | 6 | 5 | 20:16 | 4 | 24 | |
| 8 |
Reims
|
17 | 5 | 9 | 3 | 25:19 | 6 | 24 | |
| 9 |
Montpellier
|
17 | 6 | 5 | 6 | 14:11 | 3 | 23 | |
| 10 |
Dunkerque
|
17 | 6 | 3 | 8 | 29:26 | 3 | 21 | |
| 11 |
US Boulogne
|
17 | 5 | 6 | 6 | 14:16 | -2 | 21 | |
| 12 |
Nancy
|
17 | 4 | 7 | 6 | 19:23 | -4 | 19 | |
| 13 |
Lavallouis
|
17 | 4 | 6 | 7 | 13:23 | -10 | 18 | |
| 14 |
Guingamp
|
17 | 4 | 5 | 8 | 23:27 | -4 | 17 | |
| 15 |
Clermont
|
17 | 4 | 4 | 9 | 19:26 | -7 | 16 | |
| 16 |
Amiens SC
|
17 | 4 | 3 | 10 | 20:33 | -13 | 15 | |
| 17 |
Grenoble
|
17 | 3 | 5 | 9 | 19:25 | -6 | 14 | |
| 18 |
SC Bastia
|
17 | 2 | 8 | 7 | 13:19 | -6 | 14 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
