Dennis Appiah jest piłkarzem występującym obecnie w Caen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Dennis Appiah
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Dennis Appiah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dennis Appiah wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.65, a skuteczność strzałów to 50,0%. Dennis Appiah oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dennis Appiah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dennis Appiah rozegrał w barwach Caen w Championnat National 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 806 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Dennis Appiah
Pierwszy transfer Dennis Appiah w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Caen do Anderlechcie za 3 miliony euro.
Czy Dennis Appiah ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Dennis Appiah nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dennis Appiah to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 131 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dennis Appiah?
Dennis Appiah ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Anderlechtem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Dennis Appiah?
Dennis Appiah najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Dennis Appiah?
Wycena 34-letniego Dennis Appiah według stanu na wrzesień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dennis Appiah?
Dennis Appiah urodził się 9 czerwca 1992 w Toulouse we Francji. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Dennis Appiah – statystyki
Szczegółowe statystyki Dennis Appiah w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Caen. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Dennis Appiah vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Dennis Appiah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dennis Appiah wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.65, a skuteczność strzałów to 50,0%. Dennis Appiah oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Dennis Appiah – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dennis Appiah w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
2:2 | 68' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | 6.8 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
2:0 | 87' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
0:1 | 33' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
4:3 | 78' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
07 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 1. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Dennis Appiah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dennis Appiah rozegrał w barwach Caen w Championnat National 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 806 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Dennis Appiah – transfery
W trakcie kariery Dennis Appiah zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Caen 2026 – obecnie
-
Saint-Étienne 2023 – 2026
-
Nantes 2019 – 2023
-
RSC Anderlecht 2016 – 2019
-
Caen 2013 – 2016
-
Monaco 2010 – 2013
-
Monaco U19 2009 – 2010
-
Monaco U17 do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Dennis Appiah
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 19.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 02.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
750 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Dennis Appiah
Pierwszy transfer Dennis Appiah w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Caen do Anderlechcie za 3 miliony euro.
Dennis Appiah – forma
W ostatnich 5 meczach Dennis Appiah zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Dennis Appiah i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Le Puy Foot
2
Caen
2
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Caen
2
La Roche VF
1
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Fleury 91
3
Caen
2
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Caen
3
FC Rouen
2
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Concarneau
2
Caen
0
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Caen
2
FC Gobelins
0
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
0
Caen
2
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Caen
0
SC Bastia
1
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Thionville Lusitanos
4
Caen
3
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Caen
4
Valenciennes
0
Championnat National (Francja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
0
Ligue 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Karne
|
Saint-Étienne
(7)
0
Rodez Aveyron
(6)
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
5
Amiens SC
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Troyes
3
Ligue 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
SC Bastia
2
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Dunkerque
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nancy
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Annecy FC
0
Ligue 2, 28. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Red Star FC
0
Ligue 2, 26. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Pau
0
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Lavallouis
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Guingamp
1
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Montpellier
0
Ligue 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
US Boulogne
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Clermont
0
Ligue 2, 19. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Le Mans
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Saint-Étienne
1
Puchar Francji, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
2
SC Bastia
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Dunkerque
1
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nancy
1
Ligue 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Troyes
2
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Red Star FC
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
6
Pau
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Annecy FC
4
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
0
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Lavallouis
3
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
3
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Reims
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Monaco
3
Ligue 1, 32. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Strasburg
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Lyon
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Paris Saint Germain
6
Ligue 1, 27. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
Ligue 1, 24. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lille
4
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Auxerre
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Toulouse
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Montpellier
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Strasburg
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
0
RC Lens
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Auxerre
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nicea
8
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lille
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Cze
Dogryw.
|
Metz
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
120'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Caen
0
Ligue 2
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Auxerre
0
Ligue 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Paris FC
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Dunkerque
1
Saint-Étienne
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lavallouis
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Guingamp
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Auxerre
5
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Caen
1
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Lavallouis
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Guingamp
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Le Havre
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Bordeaux
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
SC Bastia
2
Saint-Étienne
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lavallouis
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Olympiakos
0
Nantes
2
Liga Europy
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Nantes
1
Clermont
1
Ligue 1
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Karabach Agdam
1
Liga Europy
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nantes
4
Brest
1
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Freiburg
4
Liga Europy
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Rennes
3
Nantes
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Freiburg
2
Nantes
0
Liga Europy
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Monaco
4
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nantes
0
RC Lens
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Nantes
2
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Nantes
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Nicea
0
Nantes
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Nantes
5
Bordeaux
3
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Brest
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Clermont
2
Nantes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Nantes
0
Lille
1
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Troyes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Nantes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Karne
|
Nantes
(4)
2
Monaco
(2)
2
Puchar Francji
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Metz
0
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Nantes
1
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Nantes
2
Brest
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Nantes
2
Vitré
0
Puchar Francji
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nantes
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Nantes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Lille
1
Nantes
1
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nantes
1
Ligue 1
|
48'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Nantes
2
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Clermont
1
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bordeaux
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Troyes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Reims
3
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
4
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Rennes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Toulouse
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
Nantes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Dijon FCO
0
Nantes
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Strasburg
1
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Nantes
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nantes
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Angers
1
Nantes
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Lille
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Monaco
2
Ligue 1
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Nantes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
RC Lens
1
Nantes
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Nantes
1
Metz
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
FC Lorient
0
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nantes
3
Brest
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Lille
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Bordeaux
0
Nantes
0
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Angers
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nantes
0
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Nantes
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Brest
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Monaco
1
Ligue 1
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Metz
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Strasburg
2
Nantes
1
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Spartak Trnava
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Caen
1
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Caen
0
SC Bastia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Guingamp
1
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
1
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Caen
1
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Lyon
4
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Caen
2
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Caen
1
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Caen
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Caen
1
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Monaco
1
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bordeaux
1
Caen
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Caen
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Caen
2
Guingamp
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Caen
0
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Reims
0
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Caen
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Caen
2
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Caen
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Caen
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Dennis Appiah 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W ostatnich 10 meczach Dennis Appiah 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W jakiej formie jest Dennis Appiah?
Dennis Appiah jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.65). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Dennis Appiah – zarobki
Dennis Appiah gra w Caen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 660 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dennis Appiah w Caen (2025/26)
| Rocznie | 660 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 55 tys. € |
| Tygodniowo | 13 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Dennis Appiah w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
660 tys. € |
| 2024/25 |
|
660 tys. € |
| 2023/24 |
|
660 tys. € |
| 2022/23 |
|
660 tys. € |
| 2021/22 |
|
960 tys. € |
| 2020/21 |
|
960 tys. € |
| 2019/20 |
|
960 tys. € |
| 2018/19 |
|
840 tys. € |
| 2017/18 |
|
770 tys. € |
| 2016/17 |
|
750 tys. € |
| 2015/16 |
|
660 tys. € |
| 2014/15 |
|
160 tys. € |
Dennis Appiah – kontuzje
W trakcie kariery Dennis Appiah zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 67 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dennis Appiah
-
Uraz stopy
22.08.25 – 14.09.25 (24 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
08.02.25 – 27.02.25 (20 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
12.08.24 – 22.08.24 (11 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
09.03.24 – 20.04.24 (43 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
19.04.23 – 23.04.23 (5 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
12.01.22 – 19.01.22 (8 dni)
Nantes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.09.21 – 29.09.21 (23 dni)
Nantes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
28.02.21 – 17.03.21 (18 dni)
Nantes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz pachwiny
31.01.20 – 11.02.20 (12 dni)
Nantes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.10.19 – 19.11.19 (26 dni)
Nantes opuszczone: 3 mecze
-
Uraz szyi
21.03.18 – 11.07.18 (113 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
18.08.16 – 26.12.16 (131 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 27 meczów
-
Zapalenie spojenia łonowego
19.11.14 – 14.12.14 (26 dni)
Caen opuszczone: 7 meczów
-
Problemy z udem
06.05.12 – 22.06.12 (48 dni)
Monaco opuszczone: 2 mecze
Czy Dennis Appiah ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Dennis Appiah nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dennis Appiah to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 131 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dennis Appiah – trofea
W trakcie kariery Dennis Appiah zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Dennis Appiah
Jakie trofea zdobył Dennis Appiah?
Dennis Appiah zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Anderlechcie — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Francji — 1 raz.
Dennis Appiah – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dennis Appiah wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dennis Appiah na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dennis Appiah
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | 34 |
|
300 tys. € |
| 25.05.2026 | 33 |
|
500 tys. € |
| 22.03.2026 | 33 |
|
600 tys. € |
| 10.12.2025 | 33 |
|
700 tys. € |
| 02.06.2025 | 32 |
|
800 tys. € |
| 09.12.2024 | 32 |
|
900 tys. € |
| 10.06.2024 | 32 |
|
1 mln € |
| 12.12.2023 | 31 |
|
1 mln € |
| 26.10.2023 | 31 |
|
1 mln € |
| 15.06.2023 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 01.11.2022 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 29.05.2022 | 29 |
|
2 mln € |
| 15.12.2021 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 03.06.2021 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 14.10.2020 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
1,4 mln € |
| 18.12.2019 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 09.06.2019 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 26.12.2018 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 02.06.2018 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 08.01.2018 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 05.06.2017 | 24 |
|
3 mln € |
| 20.01.2017 | 24 |
|
3 mln € |
| 14.07.2016 | 24 |
|
3 mln € |
| 03.02.2016 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 05.06.2015 | 22 |
|
2 mln € |
| 13.01.2015 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 02.08.2014 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 12.01.2014 | 21 |
|
800 tys. € |
| 28.05.2013 | 20 |
|
500 tys. € |
| 03.01.2013 | 20 |
|
500 tys. € |
| 30.05.2012 | 19 |
|
500 tys. € |
| 23.12.2011 | 19 |
|
500 tys. € |
| 02.09.2011 | 19 |
|
400 tys. € |
| 23.05.2011 | 18 |
|
150 tys. € |
| 15.07.2010 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dennis Appiah?
Wycena Dennis Appiah wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Dennis Appiah wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 150 tys. €.