Forma w lidze
Caen w tabeli
7. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
10:3 bramki
2,00 gola/mecz
3 pkt
7:9 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Caen
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Francja | 33 | napastnik | 9 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Francja | 27 | napastnik | 7 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,98 średnia ocena | Wybrzeże Kości Słoniowej | 34 | napastnik | 8 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Francja | 29 | bramkarz | 9 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Caen 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Caen w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 21 |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 20 |
| ··· | |||||||
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 15 |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 15 |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 13 |
Wyniki Caen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Fleury 91
3
Caen
2
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
|
|
24 Wrz Koniec
|
Caen
3
FC Rouen
2
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Concarneau
2
Caen
0
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
Terminarz Caen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 20:45
|
Caen
La Roche VF
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:30
|
Le Puy Foot
Caen
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
|
|
07 Lis 19:30
|
Caen
Versailles
Championnat National (Francja), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Caen
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Madagaskar |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Mali |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Senegal |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo |
Caen to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Michel d'Ornano, który może pomieścić 20 453 widzów. Zespół prowadzi Gael Clichy. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Caen?
Klub piłkarski Caen zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Caen w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Caen trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Caen w tabeli Championnat National?
Caen zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 15 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 6 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Caen?
W wyjściowym ustawieniu Caen między słupkami staje Y. Clementia, a linię obrony najczęściej tworzą S. M'Baka, D. Appiah, L. Carole oraz D. Bolumbu. W środku pola grają H. Saivet, H. Lamouliatte, F. Bomo oraz I. Botella, a za skuteczność w ataku odpowiadają Fahd Khoumisti El, A. Gnanduillet. Trener Gael Clichy ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Kiedy Caen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Caen to spotkanie z La Roche VF, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade Michel d'Ornano w ramach Championnat National (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Caen?
Ostatni mecz Caen to porażka z Fleury 91 3:2 w Championnat National, 3 października 2026. Bramki zdobyli Gnanduillet, Farade, Verdier oraz Verdier. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Caen w tym sezonie?
Bilans Caen w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-0-4 przy 17 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 62%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Caen w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Caen w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Caen
Caen terminarz
Kiedy Caen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Caen to spotkanie z La Roche VF, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade Michel d'Ornano w ramach Championnat National (10. kolejka).
Wyniki Caen w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Caen w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Caen w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Caen wyniki
Caen ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 1,71 punktu. W pozostałych ustawieniach Caen zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Caen?
Ostatni mecz Caen to porażka z Fleury 91 3:2 w Championnat National, 3 października 2026. Bramki zdobyli Gnanduillet, Farade, Verdier oraz Verdier. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Caen – tabela Championnat National (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National (Francja) zajmuje Caen w sezonie 2026/2027.
Miejsce Caen w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 2 |
La Roche VF
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 3 |
FC Rouen
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 11 | |
| 4 |
FC Gobelins
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Concarneau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 6 |
Le Puy Foot
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Amiens SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 8 |
Cannes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 9 |
Fleury 91
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 10 |
Quevilly Rouen
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 11 |
Versailles
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 7 | |
| 12 |
Valenciennes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
Thionville Lusitanos
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Bourg-en-Bresse 01
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
FC Villefranche Beaujolais
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Aubagne FC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 17 |
SC Bastia
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
US Orléans
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
La Roche VF
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 2 |
FC Rouen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 3 |
Versailles
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 4 |
SC Bastia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 9 | |
| 5 |
Thionville Lusitanos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 8 | |
| 6 |
US Orléans
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Cannes
|
5 | 1 | 4 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 8 |
Concarneau
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
Amiens SC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Fleury 91
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Aubagne FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Caen
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 13 |
Le Puy Foot
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Quevilly Rouen
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 15 |
FC Gobelins
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 16 |
Valenciennes
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 17 |
Bourg-en-Bresse 01
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
FC Villefranche Beaujolais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:18 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Caen w tabeli Championnat National?
Caen zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 15 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 6 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Caen w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Caen na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Caen na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 1,44
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 44%
- Odbiory / mecz 17,3
- Przechwyty / mecz 6,2
- Wybicia / mecz 19,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Caen
Rozkład bramek w czasie
Bramki Caen i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Caen to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Caen - La Roche VF Po przerwie pada 41% bramek Caen.Przebieg meczu Caen i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Caen otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Caen
82% bramek Caen pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Caen zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Caen
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Caen, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Caen wygra mecz Caen - La Roche VF Caen przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Caen
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 11%
W 44% meczów Caen padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Caen - La Roche VF Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Caen.Caen – faule i karne
- Faule / mecz 12,8
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Caen fauluje średnio 12,8 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Caen, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Caen zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Caen wygra mecz Caen - La Roche VF Caen zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Caen ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 41% goli Caen, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Caen wygra drugą połowę meczu Caen - La Roche VF Drugą połowę Caen wygrywał w 4 z 9 meczów.Caen – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Caen oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Caen - La Roche VF Caen oddaje 10,0 strzałów na mecz.Caen – posiadanie piłki
- U siebie 62,0%
- Na wyjeździe 62,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 9
- Najniższe w sezonie 52%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 9 meczów. Średnio Caen utrzymuje przy piłce 62,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 52%.
Caen wygra mecz Caen - La Roche VF Caen utrzymuje średnio 62,1% posiadania piłki.Caen – podania
- Kluczowe / mecz 8,1
- Dośrodkowania / mecz 12,9
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 38
- Celność długich podań 50%
Caen wymienia średnio 498 podań na mecz przy celności 86%, z czego 8,1 to podania kluczowe.
Caen – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Caen to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Caen - La Roche VF Czyste konto Caen zachowuje w 44% meczów.Caen – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Caen wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Caen – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 11%
Caen ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Caen – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Caen według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,75 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Caen zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Caen na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,25 1,20 | 2,00 0,80 | 0,25 0,40 |
|
6.
|
2,00 1,40 | 1,50 1,00 | 0,50 0,40 |
|
7.
|
2,40 0,75 | 2,00 1,75 | 0,60 2,25 |
|
8.
|
2,50 0,60 | 1,75 0,80 | 0,50 1,40 |
|
9.
|
1,33 1,33 | 1,83 1,33 | 1,33 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Caen
Skrajne wyniki i osiągnięcia Caen w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Caen - Valenciennes 4:0 Championnat National (Francja), 7.08.2026
- Najwyższa porażka Concarneau - Caen 2:0 Championnat National (Francja), 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Thionville Lusitanos - Caen 4:3, Championnat National (Francja), 14.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta El Khoumisti, Caen - FC Gobelins 2:0, Championnat National (Francja), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Valme, Caen - Aubagne FC 1:0, Championnat National (Francja), 20.08.2026
Jakie statystyki ma Caen w tym sezonie?
Bilans Caen w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-0-4 przy 17 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 62%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Caen – zawodnicy
Jak wygląda kadra Caen w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Caen 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Caen
-
Mohamed Hafid Pomocnik Uraz przywodziciela pauzuje od 31 dniopuszczone: 4 mecze
-
Mohamed Amine El Idrissi Napastnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 39 dniopuszczone: 6 meczów

-
Nassim Titebah Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 105 dniopuszczone: 8 meczów
-
Anthony Mandrea Bramkarz Uraz barku pauzuje od 184 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra Caen
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
34 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 75 tys. € | 174 tys. € | 8 | 89% | 4 | 0 | 215' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
33 | Francja | 500 tys. € | 87 tys. € | 9 | 100% | 7 | 0 | 784' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Francja | 350 tys. € | 70 tys. € | 7 | 78% | 0 | 4 | 524' | 2 | 2 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Maroko | 100 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 253' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
35 | Senegal | 200 tys. € | 360 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | Maroko | 600 tys. € | 91 tys. € | 5 | 56% | 2 | 2 | 361' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Szwajcaria | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 407' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
28 | Maroko | 200 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | 100 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 379' | 1 | 0 | ||||||||
| 19 |
![]() |
20 | Francja | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
22 | Francja | 400 tys. € | 91 tys. € | 9 | 100% | 0 | 2 | 783' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
34 | Francja | 300 tys. € | 660 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 648' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
35 | Francja | 200 tys. € | 440 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 533' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Mali | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
29 | Francja | 250 tys. € | 243 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
29 | Algeria | 250 tys. € | 303 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
36 | Kongo | 0 € | 152 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
21 | Kongo | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Caen
3,9 mln €
śr. 207 tys. € / zawodnika
Ile Caen wydaje na pensje
2,7 mln € rocznie
śr. 141 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Francja (7 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Caen w sezonie 2026/2027
Caen wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Caen
Jak wygląda skład Caen?
W wyjściowym ustawieniu Caen między słupkami staje Y. Clementia, a linię obrony najczęściej tworzą S. M'Baka, D. Appiah, L. Carole oraz D. Bolumbu. W środku pola grają H. Saivet, H. Lamouliatte, F. Bomo oraz I. Botella, a za skuteczność w ataku odpowiadają Fahd Khoumisti El, A. Gnanduillet. Trener Gael Clichy ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Caen – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Caen w sezonie 2026/2027.
Caen transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Madagaskar | 23 |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Mali | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Senegal | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Francja | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Francja | 31 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Francja | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Francja | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Francja | 29 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Francja | 34 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Caen
Caen bilans transferowy
- +100 tys. € 2026
- +2,8 mln € 2025
- +9 mln € 2024
- +800 tys. € 2023
- +3,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Caen
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Caen w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Caen trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Caen – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Caen? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Caen?
Klub piłkarski Caen zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji.