Forma w lidze
Le Puy Foot w tabeli
8. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
7:2 bramki
1,75 gola/mecz
3 pkt
4:7 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Le Puy Foot
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Francja | 22 | pomocnik | 9 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | – | – | 8 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 6,46 średnia ocena | Francja | 27 | obrońca | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Brazylia | 28 | obrońca | 9 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Le Puy Foot 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Le Puy Foot w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 21 |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 20 |
| ··· | |||||||
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 15 |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 13 |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 12 |
Wyniki Le Puy Foot
Terminarz Le Puy Foot
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:45
|
Aubagne FC
Le Puy Foot
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:30
|
Le Puy Foot
Caen
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
|
|
07 Lis 19:30
|
Bourg-en-Bresse 01
Le Puy Foot
Championnat National (Francja), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Le Puy Foot
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Komory |
|
za darmo |
Le Puy Foot to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Charles Massot, który może pomieścić 4 800 widzów. Zespół prowadzi Stephane Dief. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Le Puy Foot w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Le Puy Foot trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 300 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Idris Mohamed do Metz za 300 tys. €.
Które miejsce zajmuje Le Puy Foot w tabeli Championnat National?
Le Puy Foot zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 8 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Le Puy Foot?
W wyjściowym ustawieniu Le Puy Foot między słupkami staje M. Carvalho, a linię obrony najczęściej tworzą S. Kouassi, V. Gomes, M. Dembele, E. Seidou oraz T. Ghalem. W środku pola grają A. Gauthier, R. Xhemo oraz R. Mroivili, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Faty, P. Nsingi. Trener Stephane Dief ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Kiedy Le Puy Foot gra następny mecz?
Najbliższy mecz Le Puy Foot to spotkanie z Aubagne FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade de Lattre de Tassigny w ramach Championnat National (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Le Puy Foot?
Ostatni mecz Le Puy Foot to wygrana z Thionville Lusitanos 1:0 w Championnat National, 3 października 2026. Bramkę zdobył Nsingi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Le Puy Foot w tym sezonie?
Bilans Le Puy Foot w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Le Puy Foot w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Le Puy Foot w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Le Puy Foot
Le Puy Foot terminarz
Kiedy Le Puy Foot gra następny mecz?
Najbliższy mecz Le Puy Foot to spotkanie z Aubagne FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade de Lattre de Tassigny w ramach Championnat National (10. kolejka).
Wyniki Le Puy Foot w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Le Puy Foot w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Le Puy Foot w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Le Puy Foot wyniki
Le Puy Foot ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 1,43 punktu. W pozostałych ustawieniach Le Puy Foot zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Le Puy Foot?
Ostatni mecz Le Puy Foot to wygrana z Thionville Lusitanos 1:0 w Championnat National, 3 października 2026. Bramkę zdobył Nsingi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Le Puy Foot – tabela Championnat National (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National (Francja) zajmuje Le Puy Foot w sezonie 2026/2027.
Miejsce Le Puy Foot w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 2 |
La Roche VF
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 3 |
FC Rouen
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 11 | |
| 4 |
FC Gobelins
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Concarneau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 6 |
Le Puy Foot
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Amiens SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 8 |
Cannes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 9 |
Fleury 91
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 10 |
Quevilly Rouen
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 11 |
Versailles
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 7 | |
| 12 |
Valenciennes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
Thionville Lusitanos
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Bourg-en-Bresse 01
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
FC Villefranche Beaujolais
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Aubagne FC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 17 |
SC Bastia
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
US Orléans
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
La Roche VF
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 2 |
FC Rouen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 3 |
Versailles
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 4 |
SC Bastia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 9 | |
| 5 |
Thionville Lusitanos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 8 | |
| 6 |
US Orléans
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Cannes
|
5 | 1 | 4 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 8 |
Concarneau
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
Amiens SC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Fleury 91
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Aubagne FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Caen
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 13 |
Le Puy Foot
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Quevilly Rouen
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 15 |
FC Gobelins
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 16 |
Valenciennes
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 17 |
Bourg-en-Bresse 01
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
FC Villefranche Beaujolais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:18 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Le Puy Foot w tabeli Championnat National?
Le Puy Foot zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 8 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Le Puy Foot w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Le Puy Foot na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Le Puy Foot na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,89
- Udane dryblingi / mecz 7,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 25,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Le Puy Foot
Rozkład bramek w czasie
Bramki Le Puy Foot i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Le Puy Foot to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aubagne FC - Le Puy Foot Po przerwie pada 27% bramek Le Puy Foot.Przebieg meczu Le Puy Foot i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Le Puy Foot otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Le Puy Foot
73% bramek Le Puy Foot pada z gry. Z karnych odpowiadają za 27% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Le Puy Foot zdobywa w sezonie średnio 1,44 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,44.
Aktualne serie Le Puy Foot
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Le Puy Foot, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Le Puy Foot wygra mecz Aubagne FC - Le Puy Foot Le Puy Foot nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Le Puy Foot
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Le Puy Foot padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aubagne FC - Le Puy Foot Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Le Puy Foot.Le Puy Foot – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 17,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Le Puy Foot fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 17,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Le Puy Foot, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Le Puy Foot zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Le Puy Foot wygra mecz Aubagne FC - Le Puy Foot Le Puy Foot zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Le Puy Foot ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 27% goli Le Puy Foot, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Le Puy Foot wygra drugą połowę meczu Aubagne FC - Le Puy Foot Drugą połowę Le Puy Foot wygrywał w 3 z 9 meczów.Le Puy Foot – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,5
Le Puy Foot oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aubagne FC - Le Puy Foot Le Puy Foot oddaje 10,4 strzałów na mecz.Le Puy Foot – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 43,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Le Puy Foot utrzymuje przy piłce 45,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Le Puy Foot wygra mecz Aubagne FC - Le Puy Foot Le Puy Foot utrzymuje średnio 45,9% posiadania piłki.Le Puy Foot – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 20,0
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 42%
Le Puy Foot wymienia średnio 460 podań na mecz przy celności 82%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
Le Puy Foot – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Le Puy Foot to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Aubagne FC - Le Puy Foot Czyste konto Le Puy Foot zachowuje w 33% meczów.Le Puy Foot – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,4
Le Puy Foot wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Le Puy Foot – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 22%
Le Puy Foot ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Le Puy Foot – 2,7.
Le Puy Foot według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,33 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,75 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Le Puy Foot zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Le Puy Foot na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,00 1,40 | 1,50 1,00 | 0,50 0,40 |
|
7.
|
2,40 0,75 | 2,00 1,75 | 0,60 2,25 |
|
8.
|
2,50 0,60 | 1,75 0,80 | 0,50 1,40 |
|
9.
|
1,33 1,33 | 1,83 1,33 | 1,33 1,33 |
|
10.
|
1,00 1,60 | 1,50 1,60 | 2,50 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Le Puy Foot
Skrajne wyniki i osiągnięcia Le Puy Foot w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Le Puy Foot - FC Villefranche Beaujolais 4:1 Championnat National (Francja), 19.09.2026
- Najwyższa porażka Cannes - Le Puy Foot 2:0 Championnat National (Francja), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Le Puy Foot - FC Villefranche Beaujolais 4:1, Championnat National (Francja), 19.09.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Kouassi, Le Puy Foot - FC Villefranche Beaujolais 4:1, Championnat National (Francja), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta SC Bastia - Le Puy Foot 0:2, Championnat National (Francja), 7.08.2026
Jakie statystyki ma Le Puy Foot w tym sezonie?
Bilans Le Puy Foot w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Le Puy Foot – zawodnicy
Jak wygląda kadra Le Puy Foot w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Le Puy Foot 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Le Puy Foot
-
Julien Jacquat Napastnik Stłuczenie pauzuje od 431 dniopuszczone: 47 meczów

Kadra Le Puy Foot
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
30 | Francja | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 512' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Kongo | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 583' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
24 | Francja | 100 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Francja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
29 | Francja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
22 | Francja | 300 tys. € | 87 tys. € | 9 | 100% | 6 | 0 | 674' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Francja | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 461' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Albania | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Komory | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 531' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 18 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
27 | Francja | 200 tys. € | 232 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 408' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 250 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 1 | 2 | 784' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Brazylia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
35 | Francja | 50 tys. € | 121 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 621' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Francja | 75 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 310' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Maroko | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
30 | Francja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Portugalia | 200 tys. € | 19 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | 39 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
21 | Francja | – | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
31 | Francja | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Le Puy Foot
2,7 mln €
śr. 117 tys. € / zawodnika
Ile Le Puy Foot wydaje na pensje
569 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Francja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Le Puy Foot w sezonie 2026/2027
Le Puy Foot wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Le Puy Foot
Jak wygląda skład Le Puy Foot?
W wyjściowym ustawieniu Le Puy Foot między słupkami staje M. Carvalho, a linię obrony najczęściej tworzą S. Kouassi, V. Gomes, M. Dembele, E. Seidou oraz T. Ghalem. W środku pola grają A. Gauthier, R. Xhemo oraz R. Mroivili, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Faty, P. Nsingi. Trener Stephane Dief ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Le Puy Foot – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Le Puy Foot w sezonie 2026/2027.
Le Puy Foot transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Maroko | 25 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Komory | 27 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Francja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Komory | 22 |
|
300 tys. € | |
| 15 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 30 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Le Puy Foot
Le Puy Foot bilans transferowy
- +300 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Le Puy Foot
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Le Puy Foot w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Le Puy Foot trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 300 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Idris Mohamed do Metz za 300 tys. €.