Florian Boulet
napastnik #13Florian Boulet jest piłkarzem występującym obecnie w US Boulogne. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Florian Boulet
OcenaTransfery


Profil gry
Na jakiej pozycji gra Florian Boulet?
Florian Boulet najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Florian Boulet?
Wycena 24-letniego Florian Boulet według stanu na grudzień 2025 wynosi 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Florian Boulet?
Florian Boulet urodził się 29 marca 2002 (Francja). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Florian Boulet – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Florian Boulet. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Florian Boulet
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.01 2026 |
Ligue 2, 18. kolejka
|
3:0 | 24' | 0 | 0 | – | ||
| 05.12 2025 |
Ligue 2, 16. kolejka
|
1:1 | 7' | 0 | 0 | – | ||
| 07.11 2025 |
Ligue 2, 14. kolejka
|
1:1 | 17' | 0 | 0 | – | ||
| 24.10 2025 |
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:0 | 32' | 0 | 0 | – | ||
| 15.08 2025 |
Ligue 2, 2. kolejka
|
1:0 | 18' | 0 | 0 | – |
Florian Boulet – transfery
W trakcie kariery Florian Boulet zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
US Boulogne B 2024 – obecnie

-
Clermont Foot II 2023 – 2024

-
Amiens SC B 2021 – 2023

-
Amiens U19 do 2021

Florian Boulet – forma
W ostatnich 5 meczach Florian Boulet zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,18. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Florian Boulet
Florian Boulet – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Florian Boulet wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Florian Boulet na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Florian Boulet?
Wycena Florian Boulet wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Florian Boulet wyceniano na 50 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.