Forma w lidze
Concarneau w tabeli
3. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
8:5 bramki
1,60 gola/mecz
6 pkt
4:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Concarneau
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Francja | 24 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 24 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,85 średnia ocena | Francja | 22 | obrońca | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Francja | 22 | obrońca | 9 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Concarneau 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Concarneau w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 21 |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 20 |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 16 |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 16 |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 15 |
Wyniki Concarneau
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Concarneau
2
FC Gobelins
1
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
1
Concarneau
1
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Concarneau
2
Caen
0
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
Terminarz Concarneau
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:45
|
Concarneau
SC Bastia
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:30
|
FC Rouen
Concarneau
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
|
|
07 Lis 19:30
|
Concarneau
Fleury 91
Championnat National (Francja), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Concarneau
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Mauritania |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie |
Concarneau to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Francis-Le Blé, który może pomieścić 15 931 widzów. Zespół prowadzi Stephane Moulin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Concarneau w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Concarneau trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Concarneau w tabeli Championnat National?
Concarneau zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Concarneau?
W wyjściowym ustawieniu Concarneau między słupkami staje V. Viot, a linię obrony najczęściej tworzą J. Halby-Toure, D. Seba, C. Divialle oraz B. Etcheverria. W środku pola grają L. Goujon, T. Sinquin, Flavio da Silva, M. Picouleau oraz B. Macon, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Janno. Trener Stephane Moulin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Kiedy Concarneau gra następny mecz?
Najbliższy mecz Concarneau to spotkanie z SC Bastią, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade Francis-Le Blé w ramach Championnat National (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Concarneau?
Ostatni mecz Concarneau to wygrana z FC Gobelins 2:1 w Championnat National, 3 października 2026. Bramki zdobyli Dode, Sidibe oraz Macon. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Concarneau w tym sezonie?
Bilans Concarneau w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-4-1 przy 12 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Concarneau w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Concarneau w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Concarneau
Concarneau terminarz
Kiedy Concarneau gra następny mecz?
Najbliższy mecz Concarneau to spotkanie z SC Bastią, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade Francis-Le Blé w ramach Championnat National (10. kolejka).
Wyniki Concarneau w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Concarneau w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Concarneau w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Concarneau wyniki
Concarneau ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Concarneau zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Concarneau?
Ostatni mecz Concarneau to wygrana z FC Gobelins 2:1 w Championnat National, 3 października 2026. Bramki zdobyli Dode, Sidibe oraz Macon. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Concarneau – tabela Championnat National (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National (Francja) zajmuje Concarneau w sezonie 2026/2027.
Miejsce Concarneau w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 2 |
La Roche VF
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 3 |
FC Rouen
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 11 | |
| 4 |
FC Gobelins
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Concarneau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 6 |
Le Puy Foot
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Amiens SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 8 |
Cannes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 9 |
Fleury 91
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 10 |
Quevilly Rouen
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 11 |
Versailles
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 7 | |
| 12 |
Valenciennes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
Thionville Lusitanos
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Bourg-en-Bresse 01
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
FC Villefranche Beaujolais
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Aubagne FC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 17 |
SC Bastia
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
US Orléans
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
La Roche VF
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 2 |
FC Rouen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 3 |
Versailles
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 4 |
SC Bastia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 9 | |
| 5 |
Thionville Lusitanos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 8 | |
| 6 |
US Orléans
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Cannes
|
5 | 1 | 4 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 8 |
Concarneau
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
Amiens SC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Fleury 91
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Aubagne FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Caen
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 13 |
Le Puy Foot
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Quevilly Rouen
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 15 |
FC Gobelins
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 16 |
Valenciennes
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 17 |
Bourg-en-Bresse 01
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
FC Villefranche Beaujolais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:18 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Concarneau w tabeli Championnat National?
Concarneau zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Concarneau w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Concarneau na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Concarneau na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,89
- Udane dryblingi / mecz 7,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,89
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 15,6
- Przechwyty / mecz 10,4
- Wybicia / mecz 25,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy Concarneau
-
Stan Janno 4

-
Baptiste Etcheverria 2
-
Charles Divialle 1
-
Jimmy Halby-Toure 1
-
Aly Sidibe 1

-
Loic Goujon 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Concarneau i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Concarneau to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Concarneau - SC Bastia Po przerwie pada 67% bramek Concarneau.Przebieg meczu Concarneau i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 3-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Concarneau otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Concarneau
92% bramek Concarneau pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Concarneau zdobywa w sezonie średnio 1,78 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,78.
Aktualne serie Concarneau
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Concarneau, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Concarneau wygra mecz Concarneau - SC Bastia Concarneau nie przegrywa od 8 meczów.Bramki w meczach Concarneau
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Concarneau padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Concarneau - SC Bastia Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Concarneau.Concarneau – faule i karne
- Faule / mecz 14,4
- Faule rywali / mecz 13,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Concarneau fauluje średnio 14,4 razy na mecz, a wymusza 13,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Concarneau, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Concarneau zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Concarneau wygra mecz Concarneau - SC Bastia Concarneau zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Concarneau ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Concarneau, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 9 meczów.
Concarneau wygra drugą połowę meczu Concarneau - SC Bastia Drugą połowę Concarneau wygrywał w 5 z 9 meczów.Concarneau – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Concarneau oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Concarneau - SC Bastia Concarneau oddaje 8,9 strzałów na mecz.Concarneau – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 50,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Concarneau utrzymuje przy piłce 49,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Concarneau wygra mecz Concarneau - SC Bastia Concarneau utrzymuje średnio 49,8% posiadania piłki.Concarneau – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 21,8
- Celność dośrodkowań 16%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 43%
Concarneau wymienia średnio 422 podań na mecz przy celności 79%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
Concarneau – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,89
- Bez straty do przerwy 89%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Concarneau to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Concarneau - SC Bastia Czyste konto Concarneau zachowuje w 33% meczów.Concarneau – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 11%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Concarneau wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Concarneau – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 0%
Concarneau ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Concarneau – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Concarneau według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 6 | 2-3-1 | 1,50 | 1,00 | 0,83 |
Najwięcej punktów na mecz Concarneau zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Concarneau na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,50 | 2,20 1,00 | 1,40 0,25 |
|
2.
|
2,20 2,25 | 1,40 2,50 | 0,20 1,00 |
|
3.
|
2,00 1,50 | 1,60 1,00 | 1,00 0,75 |
|
4.
|
1,75 1,80 | 0,50 2,20 | 0,75 1,80 |
|
5.
|
2,25 1,20 | 2,00 0,80 | 0,25 0,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Concarneau
Skrajne wyniki i osiągnięcia Concarneau w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Concarneau - FC Villefranche Beaujolais 2:0 Championnat National (Francja), 20.08.2026
- Najwyższa porażka Concarneau - US Orléans 0:2 Championnat National (Francja), 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Concarneau - Thionville Lusitanos 2:2, Championnat National (Francja), 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Janno, Concarneau - Thionville Lusitanos 2:2, Championnat National (Francja), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Divialle, Aubagne FC - Concarneau 1:2, Championnat National (Francja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Concarneau w tym sezonie?
Bilans Concarneau w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-4-1 przy 12 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Concarneau – zawodnicy
Jak wygląda kadra Concarneau w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Concarneau 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Concarneau
-
Raimane Daou Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 33 dniopuszczone: 5 meczów
-
Nicolas Mercier Napastnik Uraz pauzuje od 312 dniopuszczone: 19 meczów
Kadra Concarneau
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
24 | Francja | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 4 | 2 | 786' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Francja | 200 tys. € | 140 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
19 | Francja | 300 tys. € | – | 7 | 78% | 1 | 1 | 391' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Francja | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 306' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Francja | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Francja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
25 | Francja | 200 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 329' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Francja | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 1 | 461' | 4 | 2 | |||||||
| 0 |
|
30 | Francja | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 2 | 595' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Francja | 300 tys. € | 29 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 706' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Francja | 100 tys. € | 19 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 251' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
34 | Francja | 100 tys. € | 68 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 286' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
34 | Francja | 150 tys. € | 77 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
22 | Francja | 250 tys. € | 91 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Francja | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 717' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Francja | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 799' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | Komory | 200 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 328' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Francja | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 720' | 5 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Mauritania | 50 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Francja | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
29 | Francja | 50 tys. € | 87 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Concarneau
3,3 mln €
śr. 156 tys. € / zawodnika
Ile Concarneau wydaje na pensje
512 tys. € rocznie
śr. 24 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Francja (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Concarneau w sezonie 2026/2027
Concarneau wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Concarneau
Jak wygląda skład Concarneau?
W wyjściowym ustawieniu Concarneau między słupkami staje V. Viot, a linię obrony najczęściej tworzą J. Halby-Toure, D. Seba, C. Divialle oraz B. Etcheverria. W środku pola grają L. Goujon, T. Sinquin, Flavio da Silva, M. Picouleau oraz B. Macon, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Janno. Trener Stephane Moulin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Concarneau – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Concarneau w sezonie 2026/2027.
Concarneau transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Mauritania | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Francja | 29 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Francja | 37 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Komory | 21 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Concarneau
Concarneau bilans transferowy
- +25 tys. € 2026
- +200 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +650 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Concarneau
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Concarneau w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Concarneau trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.