Forma w lidze
FC Gobelins w tabeli
11. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
5:2 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
2:7 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Gobelins
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Francja | 23 | pomocnik | 9 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 23 | pomocnik | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,85 średnia ocena | Francja | 23 | obrońca | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Francja | 23 | obrońca | 9 | 300 tys. € |
FC Gobelins w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 21 |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 20 |
| ··· | |||||||
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 12 |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | 12 |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | 11 |
Wyniki FC Gobelins
Terminarz FC Gobelins
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:45
|
FC Gobelins
FC Rouen
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:30
|
Fleury 91
FC Gobelins
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
|
|
07 Lis 19:30
|
FC Gobelins
La Roche VF
Championnat National (Francja), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Gobelins
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Senegal |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo |
FC Gobelins to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Pelé, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Stephane Rossi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Gobelins w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Gobelins trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje FC Gobelins w tabeli Championnat National?
FC Gobelins zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 9 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy FC Gobelins gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Gobelins to spotkanie z FC Rouen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade Pelé w ramach Championnat National (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Gobelins?
Ostatni mecz FC Gobelins to porażka z Concarneau 2:1 w Championnat National, 3 października 2026. Bramki zdobyli Dode, Sidibe oraz Macon. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Gobelins w tym sezonie?
Bilans FC Gobelins w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Gobelins w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Gobelins w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Gobelins
FC Gobelins terminarz
Kiedy FC Gobelins gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Gobelins to spotkanie z FC Rouen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade Pelé w ramach Championnat National (10. kolejka).
Wyniki FC Gobelins w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Gobelins w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Gobelins w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Gobelins wyniki
FC Gobelins ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 5 z 9 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Gobelins zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Gobelins?
Ostatni mecz FC Gobelins to porażka z Concarneau 2:1 w Championnat National, 3 października 2026. Bramki zdobyli Dode, Sidibe oraz Macon. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Gobelins – tabela Championnat National (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National (Francja) zajmuje FC Gobelins w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Gobelins w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 2 |
La Roche VF
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 3 |
FC Rouen
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 11 | |
| 4 |
FC Gobelins
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Concarneau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 6 |
Le Puy Foot
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Amiens SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 8 |
Cannes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 9 |
Fleury 91
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 10 |
Quevilly Rouen
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 11 |
Versailles
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 7 | |
| 12 |
Valenciennes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
Thionville Lusitanos
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Bourg-en-Bresse 01
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
FC Villefranche Beaujolais
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Aubagne FC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 17 |
SC Bastia
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
US Orléans
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
La Roche VF
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 2 |
FC Rouen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 3 |
Versailles
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 4 |
SC Bastia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 9 | |
| 5 |
Thionville Lusitanos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 8 | |
| 6 |
US Orléans
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Cannes
|
5 | 1 | 4 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 8 |
Concarneau
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
Amiens SC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Fleury 91
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Aubagne FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Caen
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 13 |
Le Puy Foot
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Quevilly Rouen
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 15 |
FC Gobelins
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 16 |
Valenciennes
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 17 |
Bourg-en-Bresse 01
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
FC Villefranche Beaujolais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:18 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje FC Gobelins w tabeli Championnat National?
FC Gobelins zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 9 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki FC Gobelins w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Gobelins na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Gobelins na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,44
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 12,6
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 18,1
- Zablokowane strzały / mecz 1,9
Strzelcy FC Gobelins
-
Noa Donat 1

-
Boubacar Fofana 1
-
Mattheo Guendez 1

-
E. Dode 1

-
Jesah Ayessa Ondze Lecat 1

-
O. Berrezkami 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Gobelins i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Gobelins to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu FC Gobelins i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy FC Gobelins otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla FC Gobelins
71% bramek FC Gobelins pada z gry. Z karnych odpowiadają za 29% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Gobelins zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie FC Gobelins
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów FC Gobelins, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach FC Gobelins
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 22%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 22% meczów FC Gobelins padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
FC Gobelins – faule i karne
- Faule / mecz 11,8
- Faule rywali / mecz 12,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Gobelins fauluje średnio 11,8 razy na mecz, a wymusza 12,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Gobelins, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Gobelins zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach FC Gobelins ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli FC Gobelins, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
FC Gobelins – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 3,6
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,4
FC Gobelins oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,4 strzału.
FC Gobelins – posiadanie piłki
- U siebie 46,6%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio FC Gobelins utrzymuje przy piłce 45,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
FC Gobelins – podania
- Kluczowe / mecz 5,1
- Dośrodkowania / mecz 11,9
- Celność dośrodkowań 10%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 42%
FC Gobelins wymienia średnio 350 podań na mecz przy celności 81%, z czego 5,1 to podania kluczowe.
FC Gobelins – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto FC Gobelins to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
FC Gobelins – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
FC Gobelins wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
FC Gobelins – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 22%
FC Gobelins ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Gobelins – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
FC Gobelins według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 5 | 2-2-1 | 1,60 | 0,80 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz FC Gobelins zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
FC Gobelins na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,33 1,33 | 1,83 1,33 | 1,33 1,33 |
|
10.
|
1,00 1,60 | 1,50 1,60 | 2,50 0,80 |
|
11.
|
2,20 0,25 | 1,00 0,50 | 0,40 1,75 |
|
12.
|
0,40 2,25 | 0,80 0,75 | 2,00 0,25 |
|
13.
|
2,00 0,40 | 1,50 0,40 | 1,00 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Gobelins
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Gobelins w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Gobelins - Quevilly Rouen 1:0 Championnat National (Francja), 7.08.2026
- Najwyższa porażka FC Villefranche Beaujolais - FC Gobelins 2:0 Championnat National (Francja), 14.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek FC Gobelins - Valenciennes 2:1, Championnat National (Francja), 20.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Fofana, FC Gobelins - Valenciennes 2:1, Championnat National (Francja), 20.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 70. minuta Donat, Thionville Lusitanos - FC Gobelins 1:1, Championnat National (Francja), 29.08.2026
Jakie statystyki ma FC Gobelins w tym sezonie?
Bilans FC Gobelins w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Gobelins – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Gobelins w sezonie 2026/2027.
Kadra FC Gobelins
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FC Gobelins
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile FC Gobelins wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Francja (1 zawodnik)
Wyróżniający się zawodnicy FC Gobelins w sezonie 2026/2027
Struktura wieku i wartości kadry FC Gobelins
FC Gobelins – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Gobelins w sezonie 2026/2027.
FC Gobelins transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Francja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Senegal | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Gwinea | 26 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Algeria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Francja | 32 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Gwinea | 26 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Francja | 30 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Gobelins w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Gobelins trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.