Boubacar Fofana jest piłkarzem występującym obecnie w Sochaux-Montbéliard. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Boubacar Fofana
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Boubacar Fofana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Boubacar Fofana wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 12,5%. Boubacar Fofana oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Boubacar Fofana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Boubacar Fofana rozegrał w barwach FC Gobelins w Championnat National 10 meczów, a w barwach Sochaux-Montbéliard w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 150 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Czy Boubacar Fofana ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Boubacar Fofana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Boubacar Fofana to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 365 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Boubacar Fofana?
Boubacar Fofana ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Boubacar Fofana?
Boubacar Fofana najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Boubacar Fofana?
Wycena 28-letniego Boubacar Fofana według stanu na wrzesień 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Boubacar Fofana?
Boubacar Fofana urodził się 7 września 1998 w Paris we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Boubacar Fofana – statystyki
Szczegółowe statystyki Boubacar Fofana w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sochaux-Montbéliard. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Boubacar Fofana vs. inni
Jakie statystyki ma Boubacar Fofana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Boubacar Fofana wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 12,5%. Boubacar Fofana oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Boubacar Fofana – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Boubacar Fofana w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
2:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:3 | 33' | 0 | 0 | ||||
|
17 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
3:1 | 46' | 0 | 0 | ||||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
3:2 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
1:1 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
2:1 | 86' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
1:0 | 28' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
1:1 | 85' | 0 | 0 | ||||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:1 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
2:0 | 79' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Boubacar Fofana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Boubacar Fofana rozegrał w barwach FC Gobelins w Championnat National 10 meczów, a w barwach Sochaux-Montbéliard w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 150 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Boubacar Fofana – transfery
W trakcie kariery Boubacar Fofana zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sochaux-Montbéliard 2025 – obecnie
-
FC Winterthur 2024 – 2025
-
Servette FC 2020 – 2024
-
Lyonnais II 2019 – 2020

-
GFC Ajaccio 2019 – 2019

-
Saint-Priest 2018 – 2019
-
Epinal 2017 – 2018
-
US Torcy U19 2016 – 2017

-
SC Bastia U19 2015 – 2016

-
SC Bastia U17 2014 – 2015

-
US Torcy U17 2013 – 2014

-
US Torcy Youth 2009 – 2013

-
AS Champs-sur-Marne Jugend do 2009

Boubacar Fofana – forma
W ostatnich 5 meczach Boubacar Fofana zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Boubacar Fofana ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Boubacar Fofana ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Boubacar Fofana?
Boubacar Fofana jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.60). Jego dyspozycja słabnie.
Boubacar Fofana – zarobki
Boubacar Fofana gra w Sochaux-Montbéliard na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 303 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Boubacar Fofana w Sochaux-Montbéliard (2024/25)
| Rocznie | 303 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 25 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 829 € |
Boubacar Fofana – kontuzje
W trakcie kariery Boubacar Fofana zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 72 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Boubacar Fofana
-
Uraz
22.08.25 – 23.10.25 (63 dni)
Sochaux-Montbéliard opuszczone: 8 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.05.23 – 29.06.23 (35 dni)
Servette FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.01.23 – 05.04.23 (71 dni)
Servette FC opuszczone: 12 meczów
-
Uraz
30.06.21 – 29.06.22 (365 dni)
Servette FC opuszczone: 41 meczów
-
Złamanie obojczyka
10.02.21 – 08.04.21 (58 dni)
Servette FC opuszczone: 10 meczów
- Uraz 14.01.21 – 24.01.21 (11 dni)
Czy Boubacar Fofana ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Boubacar Fofana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Boubacar Fofana to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 365 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Boubacar Fofana – trofea
W trakcie kariery Boubacar Fofana zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Boubacar Fofana?
Boubacar Fofana zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Servette — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii — 1 raz.
Boubacar Fofana – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Boubacar Fofana wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Boubacar Fofana na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Boubacar Fofana?
Wycena Boubacar Fofana wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Boubacar Fofana wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 150 tys. €.