Forma w lidze
Reims w tabeli
4. miejsce / 14 punktów Play-offy
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 6. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
9:7 bramki
2,25 gola/mecz
8 pkt
6:2 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Reims
Wartość drużyny: 57,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Wybrzeże Kości Słoniowej | 22 | pomocnik | 8 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Mali | 24 | obrońca | 8 | 4,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,98 średnia ocena | Wybrzeże Kości Słoniowej | 22 | pomocnik | 8 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Niemcy | 22 | bramkarz | 8 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład Reims 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Reims w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 17 |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 15 |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 14 |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 13 |
Wyniki Reims
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nantes
0
Reims
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Reims
1
Montpellier
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Nancy
1
Reims
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz Reims
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Reims
Dijon FCO
Ligue 2, 9. kolejka
|
|
|
26 Paź 20:45
|
US Boulogne
Reims
Ligue 2, 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Reims
Sochaux-Montbéliard
Ligue 2, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Reims
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Gwinea |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
1 mln € |
Reims to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 2. Swoim domowym obiektem jest Stade Auguste-Delaune, który może pomieścić 21 684 widzów. Zespół prowadzi Nicolas Usai. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 57,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Reims?
Klub piłkarski Reims zdobył w swojej historii 17 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Francji oraz Superpuchar Francji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Francji, Puchar Francji, Mistrzostwo 3. ligi Francji oraz Coupe Charles Drago.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Reims w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Reims trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 175 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 3,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Edin Omeragic z Neuchatel Xamax FC za 175 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Thiemoko Diarra do Kasımpaşy za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Reims w tabeli Ligue 2?
Reims zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Reims?
W wyjściowym ustawieniu Reims między słupkami staje T. Hulsmann, a linię obrony najczęściej tworzą J. Mambuku, A. Zohouri, N'Tamon Elie, S. Kotto oraz D. Guindo. W środku pola grają John Patrick, Y. Fofana, T. Leoni oraz M. Daramy, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Soumano. Trener Nicolas Usai ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Kiedy Reims gra następny mecz?
Najbliższy mecz Reims to spotkanie z Dijon FCO, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Reims?
Ostatni mecz Reims to remis z Nantes 0:0 w Ligue 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Reims w tym sezonie?
Bilans Reims w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-5-0 przy 15 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Reims w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Reims w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Reims
Reims terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
Stade Auguste-Delaune U siebie | Umiarkowany | |
|
26 Paź 20:45
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
Stade de la Libération Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 14:00
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
Stade Auguste-Delaune U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Lis 20:00
|
Ligue 2, 12. kolejka
|
Stade des Alpes Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 20:00
|
Ligue 2, 13. kolejka
|
Stade Auguste-Delaune U siebie | Trudny | |
|
07 Gru 20:45
|
Ligue 2, 14. kolejka
|
Stade Paul Lignon Wyjazd | Łatwy | |
|
11 Gru 20:00
|
Ligue 2, 15. kolejka
|
Stade Saint-Symphorien Wyjazd | Umiarkowany | |
|
02 Sty 20:00
|
Ligue 2, 16. kolejka
|
Stade Auguste-Delaune U siebie | Łatwy | |
|
15 Sty 20:00
|
Ligue 2, 17. kolejka
|
Stade Nouste Camp Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Sty 20:00
|
Ligue 2, 18. kolejka
|
Stade Auguste-Delaune U siebie | Trudny |
Kiedy Reims gra następny mecz?
Najbliższy mecz Reims to spotkanie z Dijon FCO, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Reims w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Reims w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Reims w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Reims wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 6/13 | 2/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/9 | 3/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 0/5 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 0/3 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
1:4 | 4-4-2 | 2/9 | 4/6 | |
|
24 Sie Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 4/7 | 0/0 | |
|
14 Sie Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 2/11 | 3/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 2/5 | 1/2 | |
|
09 Maj Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
5:3 | 4-2-3-1 | 4/7 | 2/2 | |
|
02 Maj Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/5 | 1/1 |
Reims ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Reims zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Reims?
Ostatni mecz Reims to remis z Nantes 0:0 w Ligue 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Reims – tabela Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Ligue 2 zajmuje Reims w sezonie 2026/2027.
Miejsce Reims w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Montpellier
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Metz
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 4 |
Pau
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 6 |
Guingamp
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Dunkerque
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 8 |
Reims
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 9 |
Nancy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 10 |
Dijon FCO
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 11 |
Red Star FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Annecy FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 13 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 15 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Lavallouis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 17 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 18 |
Grenoble
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Red Star FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 2 |
Annecy FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 3 |
Reims
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 4 |
Saint-Étienne
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 5 |
Montpellier
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 6 |
Nancy
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dijon FCO
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Grenoble
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 9 |
Pau
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Metz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Clermont
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 16 |
Guingamp
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 17 |
Dunkerque
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 18 |
Lavallouis
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Reims w tabeli Ligue 2?
Reims zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Reims w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Reims na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Reims na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,88
- Udane dryblingi / mecz 7,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 16,3
- Przechwyty / mecz 13,3
- Wybicia / mecz 24,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Reims
-
Yaya Fofana 5
-
Youssef El Kachati 2
-
Chamsedin Kouranfal 2
-
Samuel Kotto 1
-
Sambou Soumano 1

-
Ange Martial Tia 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Reims i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Reims to 46–60 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Reims - Dijon FCO Po przerwie pada 60% bramek Reims.Przebieg meczu Reims i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 2-3-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-4-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Reims otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Reims
80% bramek Reims pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Reims zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,75.
Aktualne serie Reims
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Reims, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Reims wygra mecz Reims - Dijon FCO Reims nie przegrywa od 8 meczów.Bramki w meczach Reims
- Powyżej 0,5 75%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 63% meczów Reims padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Reims - Dijon FCO Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Reims.Reims – faule i karne
- Faule / mecz 12,9
- Faule rywali / mecz 12,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Reims fauluje średnio 12,9 razy na mecz, a wymusza 12,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Reims, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Reims zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Reims wygra mecz Reims - Dijon FCO Reims zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Reims ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Reims, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Reims wygra drugą połowę meczu Reims - Dijon FCO Drugą połowę Reims wygrywał w 3 z 8 meczów.Reims – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 3,8
- Celność strzałów 55%
- Skuteczność (gole / strzały) 22%
- Strzałów na gola 4,5
Reims oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 55% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Reims - Dijon FCO Reims oddaje 8,4 strzałów na mecz.Reims – posiadanie piłki
- U siebie 46,3%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Reims utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Reims wygra mecz Reims - Dijon FCO Reims utrzymuje średnio 46,6% posiadania piłki.Reims – podania
- Kluczowe / mecz 8,1
- Dośrodkowania / mecz 13,6
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 44%
Reims wymienia średnio 427 podań na mecz przy celności 82%, z czego 8,1 to podania kluczowe.
Reims – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Reims to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Reims - Dijon FCO Czyste konto Reims zachowuje w 25% meczów.Reims – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 2,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Reims wykonuje średnio 2,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Reims – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 13%
Reims ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Reims – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Reims według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 2,50 | 2,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Reims zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Reims na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,33 2,60 | 0,67 2,00 | 1,33 1,00 |
|
3.
|
2,00 1,75 | 1,00 1,00 | 0,25 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,00 | 2,25 1,50 | 1,75 0,50 |
|
5.
|
1,50 1,75 | 1,00 1,25 | 0,75 1,00 |
|
6.
|
1,33 1,80 | 1,33 1,20 | 1,00 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Reims
Skrajne wyniki i osiągnięcia Reims w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Red Star FC - Reims 1:4 Ligue 2, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Reims - Dunkerque 3:3, Ligue 2, 14.08.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Kotto, Red Star FC - Reims 1:4, Ligue 2, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 78. minuta Soumano, Red Star FC - Reims 1:4, Ligue 2, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Reims w tym sezonie?
Bilans Reims w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-5-0 przy 15 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Reims – zawodnicy
Jak wygląda kadra Reims w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Reims 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Reims
-
Ange Martial Tia Pomocnik Uraz łydki pauzuje od 9 dniopuszczone: 1 mecz

-
Mory Gbane Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 66 dniopuszczone: 9 meczów
-
Joseph Okumu Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 94 dniopuszczone: 14 meczów
-
Hafiz Umar Ibrahim Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 212 dniopuszczone: 23 mecze

Kadra Reims
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
26 | Maroko | 1 mln € | 690 tys. € | 7 | 88% | 2 | 1 | 284' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
25 | Senegal | 3,5 mln € | 820 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
24 | Dania | 3 mln € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 535' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
17 | Francja | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
26 | Francja | 800 tys. € | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 73 |
|
19 | Irlandia | 50 tys. € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 85 |
![]() |
20 | Nigeria | 3 mln € | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
25 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 4 mln € | 820 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 5 mln € | 460 tys. € | 8 | 100% | 5 | 0 | 659' | 1 | 0 | |||||||
| 87 |
![]() |
19 | Mali | 10 mln € | 280 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 544' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Belgia | 4 mln € | 900 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 655' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
23 | Irlandia | 800 tys. € | 140 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 96' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
24 | Mali | 4,5 mln € | 550 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Kamerun | 5 mln € | 360 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 4 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
18 | Włochy | 1,5 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 530' | 0 | 0 | |||||||
| 63 |
![]() |
25 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 500 tys. € | 66 tys. € | 5 | 63% | 0 | 1 | 231' | 2 | 3 | |||||||
| 18 |
|
28 | Hiszpania | 4 mln € | 900 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Kanada | 350 tys. € | 79 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
29 | Kenia | 2,5 mln € | 1,6 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
22 | Niemcy | 2,5 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
34 | Francja | 100 tys. € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
24 | Szwajcaria | 400 tys. € | 24 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Reims
60,5 mln €
śr. 2,5 mln € / zawodnika
Ile Reims wydaje na pensje
9 mln € rocznie
śr. 376 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Wybrzeże Kości Słoniowej (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Reims w sezonie 2026/2027
Reims wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Reims
Jak wygląda skład Reims?
W wyjściowym ustawieniu Reims między słupkami staje T. Hulsmann, a linię obrony najczęściej tworzą J. Mambuku, A. Zohouri, N'Tamon Elie, S. Kotto oraz D. Guindo. W środku pola grają John Patrick, Y. Fofana, T. Leoni oraz M. Daramy, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Soumano. Trener Nicolas Usai ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Reims – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Reims w sezonie 2026/2027.
Reims transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Gwinea | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
1 mln € | |
| 29 Sie 2026 |
|
USA | 30 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Niemcy | 25 |
|
1 mln € | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
|
Belgia | 27 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Gambia | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Reims
Reims bilans transferowy
- +62,4 mln € 2026
- +90,2 mln € 2025
- +24,5 mln € 2024
- +11,3 mln € 2023
- -2,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Reims
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Reims w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Reims trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 175 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 3,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Edin Omeragic z Neuchatel Xamax FC za 175 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Thiemoko Diarra do Kasımpaşy za 1,5 mln €.
Reims – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Reims? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Reims?
Klub piłkarski Reims zdobył w swojej historii 17 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Francji oraz Superpuchar Francji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Francji, Puchar Francji, Mistrzostwo 3. ligi Francji oraz Coupe Charles Drago.