Forma w lidze
Dunkerque w tabeli
12. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 5. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
7:6 bramki
1,40 gola/mecz
1 pkt
3:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Dunkierki
Wartość drużyny: 5,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Rosja | 23 | pomocnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 30 | napastnik | 4 | 1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,96 średnia ocena | Francja | 28 | pomocnik | 7 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Francja | 27 | obrońca | 8 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Dunkierki 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Dunkerque w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 17 |
| ··· | |||||||
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | 8 |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | 8 |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | 8 |
Wyniki Dunkierki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Dunkerque
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Pau
2
Dunkerque
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Dunkerque
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz Dunkierki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Nantes
Dunkerque
Ligue 2, 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Dunkerque
Metz
Ligue 2, 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:00
|
Rodez Aveyron
Dunkerque
Ligue 2, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Dunkierki
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Wrz 2026 |
|
Senegal |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
1 mln € |
Dunkerque to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 2. Swoim domowym obiektem jest Stade Marcel-Tribut, który może pomieścić 4 933 widzów. Zespół prowadzi Albert Sanchez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dunkerque w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dunkierki trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 125 tys. €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 4,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jordan Morel z US Orléans za 125 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Antoine Sekongo do Samsunsporu za 2,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Dunkerque w tabeli Ligue 2?
Dunkerque zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Dunkierki?
W wyjściowym ustawieniu Dunkierki między słupkami staje M. Ramos, a linię obrony najczęściej tworzą A. Linguet, O. Sangante, O. Toure oraz L. Vallier. W środku pola grają K. Ayari, J. Morel, A. Lebeau, T. Massock oraz E. Prutsev, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Keita. Trener Albert Sanchez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Kiedy Dunkerque gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dunkierki to spotkanie z Nantes, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dunkierki?
Ostatni mecz Dunkierki to porażka z Annecy FC 0:1 w Ligue 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Sahi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dunkerque w tym sezonie?
Bilans Dunkierki w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dunkierki w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dunkerque w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dunkierki
Dunkerque terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau Wyjazd | Łatwy | |
|
23 Paź 20:00
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
Stade Marcel-Tribut U siebie | Umiarkowany | |
|
30 Paź 20:00
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
Stade Paul Lignon Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Lis 20:00
|
Ligue 2, 12. kolejka
|
Stade Marcel-Tribut U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Lis 20:45
|
Ligue 2, 13. kolejka
|
Stade Auguste-Bonal Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Gru 14:00
|
Ligue 2, 14. kolejka
|
Stade Marcel-Tribut U siebie | Trudny | |
|
11 Gru 20:00
|
Ligue 2, 15. kolejka
|
Stade Francis Le Basser Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Sty 20:00
|
Ligue 2, 16. kolejka
|
Stade Marcel-Tribut U siebie | Łatwy | |
|
15 Sty 20:00
|
Ligue 2, 17. kolejka
|
Stade Gaston-Gérard Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Sty 20:00
|
Ligue 2, 18. kolejka
|
Stade Marcel-Tribut U siebie | Łatwy |
Kiedy Dunkerque gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dunkierki to spotkanie z Nantes, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Dunkierki w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dunkerque w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dunkierki w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dunkerque wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/15 | 3/7 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 2/8 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 3/6 | 4/6 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/9 | 1/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/4 | 3/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/12 | 3/5 | |
|
14 Sie Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 9/11 | 4/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
4:2 | 4-2-3-1 | 10/12 | 2/5 | |
|
09 Maj Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
3:2 | 4-1-4-1 | 5/8 | 2/2 | |
|
02 Maj Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 8/8 | 2/5 |
Dunkerque ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 8 meczów, ze średnią 0,71 punktu. W pozostałych ustawieniach Dunkerque zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dunkierki?
Ostatni mecz Dunkierki to porażka z Annecy FC 0:1 w Ligue 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Sahi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dunkerque – tabela Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Ligue 2 zajmuje Dunkerque w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dunkierki w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Montpellier
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Metz
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 4 |
Pau
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 6 |
Guingamp
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Dunkerque
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 8 |
Reims
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 9 |
Nancy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 10 |
Dijon FCO
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 11 |
Red Star FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Annecy FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 13 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 15 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Lavallouis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 17 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 18 |
Grenoble
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Red Star FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 2 |
Annecy FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 3 |
Reims
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 4 |
Saint-Étienne
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 5 |
Montpellier
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 6 |
Nancy
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dijon FCO
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Grenoble
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 9 |
Pau
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Metz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Clermont
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 16 |
Guingamp
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 17 |
Dunkerque
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 18 |
Lavallouis
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Dunkerque w tabeli Ligue 2?
Dunkerque zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Dunkierki w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dunkierki na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dunkerque na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 1,13
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,63
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,1
- Przechwyty / mecz 8,1
- Wybicia / mecz 20,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Dunkierki
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dunkierki i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dunkierki to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nantes - Dunkerque Po przerwie pada 70% bramek Dunkierki.Przebieg meczu Dunkierki i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Dunkerque otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Dunkierki
90% bramek Dunkierki pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dunkerque zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Dunkierki
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Dunkierki, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dunkerque wygra mecz Nantes - Dunkerque Dunkerque przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Dunkierki
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 25%
W 38% meczów Dunkierki padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nantes - Dunkerque Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Dunkierki.Dunkerque – faule i karne
- Faule / mecz 14,4
- Faule rywali / mecz 15,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Dunkerque fauluje średnio 14,4 razy na mecz, a wymusza 15,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dunkierki, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dunkerque zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Dunkerque wygra mecz Nantes - Dunkerque Dunkerque zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Dunkierki ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Dunkierki, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Dunkerque wygra drugą połowę meczu Nantes - Dunkerque Drugą połowę Dunkerque wygrywał w 2 z 8 meczów.Dunkerque – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Dunkerque oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nantes - Dunkerque Dunkerque oddaje 8,8 strzałów na mecz.Dunkerque – posiadanie piłki
- U siebie 52,2%
- Na wyjeździe 45,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio Dunkerque utrzymuje przy piłce 49,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Dunkerque wygra mecz Nantes - Dunkerque Dunkerque utrzymuje średnio 49,5% posiadania piłki.Dunkerque – podania
- Kluczowe / mecz 8,4
- Dośrodkowania / mecz 14,1
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 50%
Dunkerque wymienia średnio 428 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,4 to podania kluczowe.
Dunkerque – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,63
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Dunkierki to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Nantes - Dunkerque Czyste konto Dunkerque zachowuje w 0% meczów.Dunkerque – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Dunkerque wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Dunkerque – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 0%
Dunkerque ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Dunkierki – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Dunkerque według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 1,00 | 1,60 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Dunkerque zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Dunkerque na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
2,00 0,50 | 2,25 0,75 | 1,25 1,50 |
|
11.
|
1,75 0,25 | 1,75 0,75 | 1,75 1,50 |
|
12.
|
1,40 0,33 | 1,40 1,00 | 1,20 2,33 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 1,50 1,75 |
|
14.
|
0,67 1,20 | 0,67 1,20 | 1,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Dunkierki
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dunkierki w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dunkerque - Grenoble 4:2 Ligue 2, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Nancy - Dunkerque 2:0 Ligue 2, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Dunkerque - Grenoble 4:2, Ligue 2, 8.08.2026
- Najszybsza bramka 21. minuta Mayela, Dunkerque - Grenoble 4:2, Ligue 2, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Robinet, Reims - Dunkerque 3:3, Ligue 2, 14.08.2026
Jakie statystyki ma Dunkerque w tym sezonie?
Bilans Dunkierki w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dunkerque – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dunkierki w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Dunkierki 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Dunkierki
-
Alex Daho Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 46 dniopuszczone: 5 meczów
Kadra Dunkierki
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
21 | Tunezja | 2 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 439' | 3 | 0 | |||||||
| 93 |
|
23 | Francja | 400 tys. € | 270 tys. € | 5 | 63% | 0 | 1 | 252' | 1 | 0 | |||||||
| 94 |
|
20 | Francja | 350 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 154' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
31 | Senegal | 800 tys. € | 620 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
19 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
28 | Francja | 500 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 1 | 579' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Francja | 400 tys. € | 60 tys. € | 7 | 88% | 2 | 1 | 396' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Rosja | 1,5 mln € | – | 8 | 100% | 2 | 1 | 495' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
23 | Francja | 800 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 612' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
37 | Francja | 300 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Francja | 800 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Francja | 500 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 486' | 3 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
35 | Gwinea Bissau | 200 tys. € | 270 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 717' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Francja | 600 tys. € | 270 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Francja | 500 tys. € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 454' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Kongo | 2 mln € | 90 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 386' | 0 | 1 | |||||||
| 4 |
|
22 | Belgia | 600 tys. € | 150 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 442' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
21 | Francja | 500 tys. € | 270 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
30 | Brazylia | 400 tys. € | 370 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 74' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | DR Konga | 100 tys. € | 90 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
19 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Algeria | 250 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 73 |
|
26 | Hiszpania | 0 € | 24 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 417' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
29 | Francja | 400 tys. € | 520 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 300' | 0 | 1 | |||||||
| 36 |
![]() |
21 | Senegal | – | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Dunkierki
13,9 mln €
śr. 556 tys. € / zawodnika
Ile Dunkerque wydaje na pensje
3,4 mln € rocznie
śr. 136 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Francja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dunkierki w sezonie 2026/2027
Dunkerque wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dunkierki
Jak wygląda skład Dunkierki?
W wyjściowym ustawieniu Dunkierki między słupkami staje M. Ramos, a linię obrony najczęściej tworzą A. Linguet, O. Sangante, O. Toure oraz L. Vallier. W środku pola grają K. Ayari, J. Morel, A. Lebeau, T. Massock oraz E. Prutsev, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Keita. Trener Albert Sanchez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Dunkerque – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dunkerque w sezonie 2026/2027.
Dunkerque transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Wrz 2026 |
|
Senegal | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Francja | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 19 |
|
1 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 30 |
|
1,5 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 21 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Dunkierki
Dunkerque bilans transferowy
- +13,9 mln € 2026
- +1,9 mln € 2025
- +370 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +700 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Dunkierki
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dunkerque w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dunkierki trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 125 tys. €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 4,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jordan Morel z US Orléans za 125 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Antoine Sekongo do Samsunsporu za 2,2 mln €.