Metz - Pau przebieg meczu
Metz - Pau (30.10.2026) wynik meczu 1:3. Przebieg na żywo minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Metz | 0 min |
|---|---|
| Remis | 11 min |
| Prowadzenie Pau | 84 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Jessy Benet 18' (niewykorzystany), Teji Savanier 75' (gol) | 2 |
|---|---|
| Kartki Metz Castro 45+3', Savanier 85' | 2 |
| Kartki Pau Bamba 58', Rajot 75' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 53 min (11'–64') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 11' |
| Gol średnio co | 23,8 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 95 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,9 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 27 min |
| Gole po przerwie 3 z 4 goli | 75% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 25% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | French Ligue 2 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 11. kolejka |
| Data | 30.10.2026, 20:00 |
| Stadion | Stade Saint-Symphorien |
| Pojemność | 30 000 |
| Pogoda | słonecznie, 8°C |
| Sędzia | Bastein Dechepy |
Statystyki Metz vs Pau (11. kolejka Ligue 2)
Najważniejsze statystyki meczowe Metz - Pau (30.10.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
Składy na mecz Metz vs Pau
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
Metz
- Śr. wiek
- 24,8
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,45
- 1 Jonathan Fischer bramkarz 2 mln € 24 l. 197 cm 10
- 70 Bouna Sarr obrońca 350 tys. € 34 l. 177 cm 9
- 42 Cristian Castro obrońca 1,2 mln € 25 l. 185 cm 11
- 4 Urie-Michel Mboula obrońca 62' 900 tys. € 23 l. 185 cm 9
- 5 Jean Ruiz obrońca 1,2 mln € 28 l. 188 cm 9
- 98 Idris Mohamed pomocnik 67' 500 tys. € 22 l. 194 cm 9
- 8 Jessy Deminguet pomocnik 2 mln € 28 l. 178 cm 11
- 10 Teji Savanier pomocnik 1 mln € 34 l. 171 cm 8
- 39 Bryan Song pomocnik 45' – 19 l. – 9
- 22 Nathan Mbala pomocnik 79' 4,5 mln € 18 l. – 10
- 33 Abdourahmane Mbodj napastnik 45' – 18 l. – 7
- 12 Alpha Toure pomocnik 4 mln € 20 l. 180 cm 4
- 61 Pape Sy bramkarz 600 tys. € 29 l. 206 cm 11
- 7 Ibou Sane napastnik 45' 800 tys. € 21 l. 179 cm 9
- 21 Jahyann Pandore napastnik 45' – 18 l. – 8
- 18 Believe Munongo pomocnik 10 mln € 16 l. – 11
- 3 Florian Miguel obrońca 62' 1 mln € 30 l. 179 cm 11
- 88 Abdoulaye Agne Ba napastnik 67' – 22 l. – 7
- 2 Maxime Colin obrońca 250 tys. € 34 l. 179 cm 8
- 38 Hamza Kadamani pomocnik 79' 1 mln € 17 l. – 8
- Giorgi Abuashvili Uraz łydki
- Nampalys Mendy Zerwanie ścięgna
-
Joseph Mangondo Kolano skoczka
Trener Gregory Proment
Pau
- Śr. wiek
- 28,4
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,90
- 1 Brice Maubleu bramkarz 150 tys. € 36 l. 192 cm 11
- 39 Mathys Tourraine obrońca 500 tys. € 25 l. 172 cm 11
- 29 Gaetan Paquiez obrońca 350 tys. € 32 l. 182 cm 11
- 23 Anthony Briancon obrońca 350 tys. € 31 l. 185 cm 11
- 88 Axel Bamba obrońca 500 tys. € 27 l. 183 cm 9
- 97 Abdel Hakim Abdallah obrońca 61' 600 tys. € 29 l. 170 cm 8
- 6 Cheikh Fall pomocnik 600 tys. € 22 l. 177 cm 11
- 21 Jessy Benet pomocnik 900 tys. € 31 l. 186 cm 10
- 5 Lorenzo Rajot pomocnik 350 tys. € 29 l. 179 cm 11
- 18 Jeremy Sebas napastnik 61' 500 tys. € 23 l. 187 cm 6
- 7 Hacene Benali napastnik 76' 500 tys. € 27 l. 182 cm 10
- 10 Bilal Brahimi pomocnik 1 mln € 26 l. 177 cm 7
- 4 Axel Dodote obrońca – 19 l. – 10
- 27 Luan Gadegbeku pomocnik 800 tys. € 19 l. – 10
- 11 Alexis Lefebvre napastnik 76' 300 tys. € 23 l. 166 cm 9
- 9 Babacar Leye napastnik 61' 600 tys. € 26 l. – 11
- 22 Rony Mimb Baheng obrońca 300 tys. € 21 l. 188 cm 8
- 19 Tom Saettel napastnik 0 € 21 l. 167 cm 9
- 8 Souleymane Basse obrońca 61' 250 tys. € 23 l. 180 cm 10
- 30 Esteban Salles bramkarz 200 tys. € 32 l. 187 cm 10
Trener Thierry Debes
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Metz w meczu z Pau?
W wyjściowym składzie Metz w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce J. Fischer, w obronie B. Sarr, C. Castro, U. Mboula oraz J. Ruiz, w pomocy I. Mohamed, J. Deminguet, T. Savanier, B. Song oraz N. Mbala, w ataku A. Mbodj. Z ławki weszli: I. Sane (45'), J. Pandore (45'), F. Miguel (62'), Abdoulaye Agne Ba (67') oraz H. Kadamani (79').
Jaki był wyjściowy skład Pau w meczu z Metz?
W wyjściowym składzie Pau w ustawieniu 5-3-2: w bramce B. Maubleu, w obronie M. Tourraine, G. Paquiez, A. Briancon, A. Bamba oraz A. Abdallah, w pomocy C. Fall, J. Benet oraz L. Rajot, w ataku J. Sebas, H. Benali. Z ławki weszli: B. Leye (61'), S. Basse (61') oraz A. Lefebvre (76').
Kogo zabrakło w meczu Metz – Pau?
Po stronie Metz nie zagrali: Giorgi Abuashvili, Nampalys Mendy oraz Joseph Mangondo.
Miejsca Metz oraz Pau w tabeli Ligue 2
Tabela
French Ligue 2 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
11 | 8 | 1 | 2 | 23:11 | 12 | 25 | |
2
|
Montpellier
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:6 | 10 | 24 | |
3
|
Nancy
|
11 | 7 | 1 | 3 | 16:9 | 7 | 22 | |
4
|
Reims
|
11 | 5 | 6 | 0 | 22:12 | 10 | 21 | |
5
|
Pau
|
11 | 6 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 20 | |
6
|
Red Star FC
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Annecy FC
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
8
|
Dijon FCO
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 15 | |
9
|
Guingamp
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
Metz
|
11 | 3 | 5 | 3 | 17:17 | 0 | 14 | |
11
|
Rodez Aveyron
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:22 | -5 | 13 | |
12
|
Dunkerque
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Sochaux-Montbéliard
|
11 | 2 | 5 | 4 | 8:14 | -6 | 11 | |
14
|
US Boulogne
|
11 | 1 | 7 | 3 | 7:8 | -1 | 10 | |
15
|
Nantes
|
11 | 2 | 3 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
16
|
Lavallouis
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:21 | -7 | 9 | |
17
|
Clermont
|
11 | 0 | 8 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
18
|
Grenoble
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:20 | -10 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
11 | 8 | 1 | 2 | 23:11 | 12 | 25 | |
2
|
Montpellier
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:6 | 10 | 24 | |
3
|
Nancy
|
11 | 7 | 1 | 3 | 16:9 | 7 | 22 | |
4
|
Reims
|
11 | 5 | 6 | 0 | 22:12 | 10 | 21 | |
5
|
Pau
|
11 | 6 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 20 | |
6
|
Red Star FC
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Annecy FC
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
8
|
Dijon FCO
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 15 | |
9
|
Guingamp
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
Metz
|
11 | 3 | 5 | 3 | 17:17 | 0 | 14 | |
11
|
Rodez Aveyron
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:22 | -5 | 13 | |
12
|
Dunkerque
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Sochaux-Montbéliard
|
11 | 2 | 5 | 4 | 8:14 | -6 | 11 | |
14
|
US Boulogne
|
11 | 1 | 7 | 3 | 7:8 | -1 | 10 | |
15
|
Nantes
|
11 | 2 | 3 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
16
|
Lavallouis
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:21 | -7 | 9 | |
17
|
Clermont
|
11 | 0 | 8 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
18
|
Grenoble
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:20 | -10 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 15 | |
| 2 |
Reims
|
6 | 3 | 3 | 0 | 15:9 | 6 | 12 | |
| 3 |
Montpellier
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 11 | |
| 4 |
Metz
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 5 |
Pau
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 6 |
Guingamp
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 7 |
Nancy
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 8 |
Dunkerque
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Lavallouis
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 10 |
Rodez Aveyron
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 11 |
Sochaux-Montbéliard
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 7 | |
| 12 |
Dijon FCO
|
5 | 2 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 6 | |
| 13 |
Nantes
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
Red Star FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 15 |
Annecy FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 16 |
US Boulogne
|
5 | 0 | 4 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 17 |
Clermont
|
6 | 0 | 4 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 18 |
Grenoble
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Montpellier
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 13 | |
| 2 |
Nancy
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
| 3 |
Red Star FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 4 |
Annecy FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 5 |
Saint-Étienne
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 6 |
Pau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 7 |
Reims
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 8 |
Dijon FCO
|
6 | 2 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 9 |
Rodez Aveyron
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 10 |
US Boulogne
|
6 | 1 | 3 | 2 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 11 |
Grenoble
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Guingamp
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 13 |
Dunkerque
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Sochaux-Montbéliard
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 15 |
Nantes
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 16 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | -2 | 4 | |
| 17 |
Metz
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 18 |
Lavallouis
|
5 | 0 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 1 |