Forma w lidze
Guingamp w tabeli
11. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 5. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
7:7 bramki
1,75 gola/mecz
1 pkt
3:6 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Guingamp
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Francja | 24 | napastnik | 8 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Gabon | 27 | pomocnik | 8 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,99 średnia ocena | Senegal | 31 | obrońca | 7 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Hiszpania | 33 | bramkarz | 8 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Guingamp 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Guingamp w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 17 |
| ··· | |||||||
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 10 |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | 8 |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | 8 |
Wyniki Guingamp
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Nancy
1
Guingamp
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Guingamp
1
Red Star FC
3
Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Guingamp
2
Annecy FC
1
Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz Guingamp
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Guingamp
Pau
Ligue 2, 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Clermont
Guingamp
Ligue 2, 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 20:00
|
Guingamp
Saint-Étienne
Ligue 2, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Guingamp
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Kongo |
|
100 tys. € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Mali |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Finlandia |
|
200 tys. € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Komory |
|
za darmo |
Guingamp to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 2. Swoim domowym obiektem jest Stade du Roudourou, który może pomieścić 19 003 widzów. Zespół prowadzi Sylvain Ripoll. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Guingamp?
Klub piłkarski Guingamp zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guingamp w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Guingamp trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Tuomas Ollila z Paris FC za 200 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Louis Mafouta do Le Mans za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Guingamp w tabeli Ligue 2?
Guingamp zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Guingamp?
W wyjściowym ustawieniu Guingamp między słupkami staje A. Ortola, a linię obrony najczęściej tworzą Jeremie Matumona Makanga, E. Koffi, J. Dianganga oraz T. Ollila. W środku pola grają T. Averlant, D. Louiserre, T. Ahile oraz Samir Ben Brahim, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Bokangu, S. Kielt. Trener Sylvain Ripoll ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Kiedy Guingamp gra następny mecz?
Najbliższy mecz Guingamp to spotkanie z Pau, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stade du Roudourou w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guingamp?
Ostatni mecz Guingamp to porażka z Nancy 1:0 w Ligue 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Fdaouch. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Guingamp w tym sezonie?
Bilans Guingamp w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Guingamp w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Guingamp w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Guingamp
Guingamp terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
Stade du Roudourou U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Paź 20:00
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
Stade Gabriel-Montpied Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 20:00
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
Stade du Roudourou U siebie | Trudny | |
|
06 Lis 20:00
|
Ligue 2, 12. kolejka
|
Stade Marcel-Tribut Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Lis 20:00
|
Ligue 2, 13. kolejka
|
Stade du Roudourou U siebie | Łatwy | |
|
04 Gru 20:00
|
Ligue 2, 14. kolejka
|
Stade des Alpes Wyjazd | Łatwy | |
|
11 Gru 20:00
|
Ligue 2, 15. kolejka
|
Stade du Roudourou U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Sty 20:00
|
Ligue 2, 16. kolejka
|
Stade de la Mosson-Mondial 98 Wyjazd | Trudny | |
|
15 Sty 20:00
|
Ligue 2, 17. kolejka
|
Stade Francis Le Basser Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Sty 20:00
|
Ligue 2, 18. kolejka
|
Stade du Roudourou U siebie | Trudny |
Kiedy Guingamp gra następny mecz?
Najbliższy mecz Guingamp to spotkanie z Pau, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stade du Roudourou w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Guingamp w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Guingamp w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Guingamp w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Guingamp wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 4/8 | 5/8 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 4/7 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 6/11 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 3/3 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
3:3 | 4-4-2 | 1/6 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 8/10 | 5/6 | |
|
14 Sie Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 3/7 | 1/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 3/8 | 1/3 | |
|
09 Maj Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 3/7 | 1/1 | |
|
02 Maj Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 0/0 |
Guingamp ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach Guingamp zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guingamp?
Ostatni mecz Guingamp to porażka z Nancy 1:0 w Ligue 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Fdaouch. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Guingamp – tabela Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Ligue 2 zajmuje Guingamp w sezonie 2026/2027.
Miejsce Guingamp w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Montpellier
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Metz
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 4 |
Pau
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 6 |
Guingamp
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Dunkerque
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 8 |
Reims
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 9 |
Nancy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 10 |
Dijon FCO
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 11 |
Red Star FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Annecy FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 13 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 15 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Lavallouis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 17 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 18 |
Grenoble
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Red Star FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 2 |
Annecy FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 3 |
Reims
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 4 |
Saint-Étienne
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 5 |
Montpellier
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 6 |
Nancy
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dijon FCO
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Grenoble
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 9 |
Pau
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Metz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Clermont
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 16 |
Guingamp
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 17 |
Dunkerque
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 18 |
Lavallouis
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Guingamp w tabeli Ligue 2?
Guingamp zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Guingamp w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Guingamp na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Guingamp na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 0,88
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,63
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 20,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Guingamp
Rozkład bramek w czasie
Bramki Guingamp i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Guingamp to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guingamp - Pau Po przerwie pada 70% bramek Guingamp.Przebieg meczu Guingamp i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Guingamp otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Guingamp
100% bramek Guingamp pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Guingamp zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Guingamp
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Guingamp, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Guingamp wygra mecz Guingamp - Pau Guingamp przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Guingamp
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 63% meczów Guingamp padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guingamp - Pau Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Guingamp.Guingamp – faule i karne
- Faule / mecz 11,9
- Faule rywali / mecz 17,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Guingamp fauluje średnio 11,9 razy na mecz, a wymusza 17,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Guingamp, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Guingamp zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Guingamp wygra mecz Guingamp - Pau Guingamp zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Guingamp ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Guingamp, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Guingamp wygra drugą połowę meczu Guingamp - Pau Drugą połowę Guingamp wygrywał w 2 z 8 meczów.Guingamp – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,8
Guingamp oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guingamp - Pau Guingamp oddaje 11,0 strzałów na mecz.Guingamp – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 54,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Guingamp utrzymuje przy piłce 52,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Guingamp wygra mecz Guingamp - Pau Guingamp utrzymuje średnio 52,4% posiadania piłki.Guingamp – podania
- Kluczowe / mecz 10,6
- Dośrodkowania / mecz 17,6
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 48%
Guingamp wymienia średnio 472 podań na mecz przy celności 84%, z czego 10,6 to podania kluczowe.
Guingamp – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,63
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Guingamp to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Guingamp - Pau Czyste konto Guingamp zachowuje w 13% meczów.Guingamp – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 13%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Guingamp wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
Guingamp – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Guingamp ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Guingamp – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Guingamp według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Guingamp zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Guingamp na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,75 1,00 | 0,75 0,50 | 1,00 0,50 |
|
10.
|
2,00 0,50 | 2,25 0,75 | 1,25 1,50 |
|
11.
|
1,75 0,25 | 1,75 0,75 | 1,75 1,50 |
|
12.
|
1,40 0,33 | 1,40 1,00 | 1,20 2,33 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 1,50 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Guingamp
Skrajne wyniki i osiągnięcia Guingamp w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Guingamp - US Boulogne 1:0 Ligue 2, 14.08.2026
- Najwyższa porażka Guingamp - Red Star FC 1:3 Ligue 2, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Guingamp - Nantes 3:3, Ligue 2, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Kielt, Reims - Guingamp 2:2, Ligue 2, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Gomis, Guingamp - Nantes 3:3, Ligue 2, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Guingamp w tym sezonie?
Bilans Guingamp w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Guingamp – zawodnicy
Jak wygląda kadra Guingamp w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Guingamp 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Guingamp
-
Gauthier Ott Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 256 dniopuszczone: 29 meczów
-
Darly Nlandu Pomocnik Uraz pauzuje od 305 dniopuszczone: 26 meczów
Kadra Guingamp
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
26 | Kongo | 600 tys. € | 220 tys. € | 4 | 50% | 2 | 0 | 209' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Francja | 800 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 543' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Francja | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 497' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Francja | 400 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
24 | Francja | 500 tys. € | 220 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
31 | Francja | 900 tys. € | 370 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 670' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
27 | Gabon | 900 tys. € | 270 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 523' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Francja | 500 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 485' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Francja | 0 € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 170' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Francja | 1,5 mln € | 370 tys. € | 4 | 50% | 0 | 1 | 324' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Francja | 800 tys. € | 460 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 354' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Francja | 800 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 359' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Francja | 200 tys. € | 220 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Francja | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
31 | Senegal | 600 tys. € | 370 tys. € | 7 | 88% | 2 | 1 | 486' | 3 | 1 | |||||||
| 36 |
![]() |
24 | Francja | 800 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 693' | 4 | 2 | |||||||
| 2 |
|
31 | Francja | 400 tys. € | 350 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 607' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
|
21 | Francja | 300 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 236' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Finlandia | 400 tys. € | 550 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 293' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Belgia | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 234' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
20 | Francja | 300 tys. € | 90 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 232' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 33 |
![]() |
21 | Mali | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
19 | Francja | – | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
33 | Hiszpania | 300 tys. € | 350 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
29 | Francja | 150 tys. € | 220 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
22 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 50 |
|
20 | Kamerun | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Guingamp
11,9 mln €
śr. 410 tys. € / zawodnika
Ile Guingamp wydaje na pensje
4,5 mln € rocznie
śr. 156 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Francja (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Guingamp w sezonie 2026/2027
Guingamp wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Guingamp
Jak wygląda skład Guingamp?
W wyjściowym ustawieniu Guingamp między słupkami staje A. Ortola, a linię obrony najczęściej tworzą Jeremie Matumona Makanga, E. Koffi, J. Dianganga oraz T. Ollila. W środku pola grają T. Averlant, D. Louiserre, T. Ahile oraz Samir Ben Brahim, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Bokangu, S. Kielt. Trener Sylvain Ripoll ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Guingamp – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Guingamp w sezonie 2026/2027.
Guingamp transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Kongo | 26 |
|
100 tys. € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Mali | 29 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Finlandia | 26 |
|
200 tys. € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Komory | 29 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Tunezja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Francja | 27 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Belgia | 26 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Republika Środkowoafrykańska | 32 |
|
500 tys. € | |
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Mali | 21 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Guingamp
Guingamp bilans transferowy
- +1,6 mln € 2026
- +5 mln € 2025
- +3,1 mln € 2024
- +3,4 mln € 2023
- +5,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Guingamp
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guingamp w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Guingamp trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Tuomas Ollila z Paris FC za 200 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Louis Mafouta do Le Mans za 500 tys. €.
Guingamp – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Guingamp? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Guingamp?
Klub piłkarski Guingamp zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Puchar Intertoto.