Amine Hemia jest piłkarzem występującym obecnie w Guingamp. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Amine Hemia
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Amine Hemia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Amine Hemia wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Amine Hemia oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Amine Hemia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Amine Hemia rozegrał w barwach Guingamp w Ligue 2 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 594 minuty. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Amine Hemia?
Na podstawie kontraktu z Guingamp, Amine Hemia otrzymuje 370 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 30,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hemia w listopadzie 2026 to 7,1 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Amine Hemia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Amine Hemia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Amine Hemia to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 252 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Amine Hemia?
Amine Hemia najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Amine Hemia?
Wycena 28-letniego Amine Hemia według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Amine Hemia?
Amine Hemia urodził się 22 stycznia 1998 we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Amine Hemia – statystyki
Szczegółowe statystyki Amine Hemia w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Guingamp. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Amine Hemia vs. inni
Jakie statystyki ma Amine Hemia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Amine Hemia wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Amine Hemia oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Amine Hemia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Amine Hemia w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
1:0 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
2:1 | 66' | 0 | 1 | – | |||
|
15 Lis
Koniec
|
Puchar Francji, finał
|
1:2 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Lis
Koniec
|
Ligue 2, 14. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | ||||
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 13. kolejka
|
2:0 | 78' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Amine Hemia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Amine Hemia rozegrał w barwach Guingamp w Ligue 2 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 594 minuty. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Amine Hemia – transfery
W trakcie kariery Amine Hemia zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Guingamp 2024 – obecnie
-
Martigues 2022 – 2024
-
C'Chartres Football 2021 – 2022

-
Avoine Chinon 2016 – 2021

-
Angers SCO U19 2015 – 2016

-
Angers SCO U17 2013 – 2015

-
Olympique Saumur Jugend do 2013

Amine Hemia – forma
W ostatnich 5 meczach Amine Hemia zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,74. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Amine Hemia 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.74 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Amine Hemia 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Amine Hemia?
Amine Hemia jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.74 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.62). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Amine Hemia – zarobki
Amine Hemia gra w Guingamp na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 370 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Amine Hemia w Guingamp (2025/26)
| Rocznie | 370 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 31 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Amine Hemia?
Na podstawie kontraktu z Guingamp, Amine Hemia otrzymuje 370 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 30,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hemia w listopadzie 2026 to 7,1 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Amine Hemia – kontuzje
W trakcie kariery Amine Hemia zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 39 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Amine Hemia
-
Uraz
22.08.26 – 30.09.26 (40 dni)
Guingamp opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
15.11.25 – 24.07.26 (252 dni)
Guingamp opuszczone: 22 mecze
-
Uraz kolana
27.09.25 – 15.10.25 (19 dni)
Guingamp opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.04.25 – 26.04.25 (20 dni)
Guingamp opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
17.01.25 – 01.02.25 (16 dni)
Guingamp opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
03.10.24 – 09.10.24 (7 dni)
Guingamp opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.11.23 – 20.01.24 (72 dni)
Martigues opuszczone: 6 meczów
Czy Amine Hemia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Amine Hemia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Amine Hemia to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 252 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Amine Hemia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Amine Hemia wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Amine Hemia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Amine Hemia?
Wycena Amine Hemia wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Amine Hemia wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 400 tys. €.