Forma w lidze
Montpellier w tabeli
3. miejsce / 15 punktów Play-offy
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 6. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
4:1 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Montpellier
Wartość drużyny: 22,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Francja | 23 | pomocnik | 8 | 3 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Francja | 20 | napastnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,44 średnia ocena | Kamerun | 23 | bramkarz | 8 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Kamerun | 23 | bramkarz | 8 | 3 mln € |
Przewidywany skład Montpellier 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Montpellier w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 17 |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 15 |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 14 |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 13 |
Wyniki Montpellier
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Montpellier
2
Grenoble
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Reims
1
Montpellier
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Montpellier
1
Pau
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz Montpellier
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 20:45
|
Rodez Aveyron
Montpellier
Ligue 2, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Montpellier
Red Star FC
Ligue 2, 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Annecy FC
Montpellier
Ligue 2, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Montpellier
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
1 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
ZEA |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko |
|
250 tys. € |
Montpellier to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 2. Swoim domowym obiektem jest Stade de la Mosson-Mondial 98, który może pomieścić 32 939 widzów. Zespół prowadzi Zoumana Camara. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 22,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Montpellier?
Klub piłkarski Montpellier zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Mistrzostwo 2. ligi Francji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Francji oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Montpellier w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Montpellier trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 2,9 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 2,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Yanis Zouaoui z Le Havre za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Modibo Sagnan do Çaykur Rizesporu za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Montpellier w tabeli Ligue 2?
Montpellier zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 15 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Montpellier?
W wyjściowym ustawieniu Montpellier między słupkami staje S. Ngapandouetnbu, a linię obrony najczęściej tworzą Naoufel El Hannach, J. Laporte, Yael Mouanga Boudzoumou oraz T. Sainte-Luce. W środku pola grają N. Pays, F. Tardieu, T. Chennahi, D. Meddah oraz N. Mukiele, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Camara. Trener Zoumana Camara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Kiedy Montpellier gra następny mecz?
Najbliższy mecz Montpellier to spotkanie z Rodez Aveyron, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade Paul Lignon w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Montpellier?
Ostatni mecz Montpellier to wygrana z Grenoble 2:0 w Ligue 2, 9 października 2026. Bramki zdobyli Pays, Camara. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Montpellier w tym sezonie?
Bilans Montpellier w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-3-1 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Montpellier w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Montpellier w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Montpellier
Montpellier terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 20:45
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
Stade Paul Lignon Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 14:00
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
Stade de la Mosson-Mondial 98 U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 14:00
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
Parc des Sports Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 14:00
|
Ligue 2, 12. kolejka
|
Stade de la Mosson-Mondial 98 U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 14:00
|
Ligue 2, 13. kolejka
|
Stade Francis Le Basser Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Gru 14:00
|
Ligue 2, 14. kolejka
|
Stade de la Mosson-Mondial 98 U siebie | Łatwy | |
|
11 Gru 20:00
|
Ligue 2, 15. kolejka
|
Stade Auguste-Bonal Wyjazd | Umiarkowany | |
|
02 Sty 20:00
|
Ligue 2, 16. kolejka
|
Stade de la Mosson-Mondial 98 U siebie | Umiarkowany | |
|
15 Sty 20:00
|
Ligue 2, 17. kolejka
|
Stade de la Mosson-Mondial 98 U siebie | Łatwy | |
|
22 Sty 20:00
|
Ligue 2, 18. kolejka
|
Stade des Alpes Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Montpellier gra następny mecz?
Najbliższy mecz Montpellier to spotkanie z Rodez Aveyron, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade Paul Lignon w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Montpellier w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Montpellier w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Montpellier w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Montpellier wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 7/14 | 3/7 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/9 | 1/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 6/9 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
3:1 | 4-1-4-1 | 4/9 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 7/8 | 2/5 | |
|
21 Sie Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/12 | 2/5 | |
|
14 Sie Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 6/12 | 5/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 4/4 | 2/5 | |
|
09 Maj Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/6 | 1/2 | |
|
02 Maj Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 11/13 | 2/4 |
Montpellier ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 2,20 punktu. W pozostałych ustawieniach Montpellier zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Montpellier?
Ostatni mecz Montpellier to wygrana z Grenoble 2:0 w Ligue 2, 9 października 2026. Bramki zdobyli Pays, Camara. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Montpellier – tabela Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Ligue 2 zajmuje Montpellier w sezonie 2026/2027.
Miejsce Montpellier w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Montpellier
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Metz
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 4 |
Pau
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 6 |
Guingamp
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Dunkerque
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 8 |
Reims
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 9 |
Nancy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 10 |
Dijon FCO
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 11 |
Red Star FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Annecy FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 13 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 15 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Lavallouis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 17 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 18 |
Grenoble
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Red Star FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 2 |
Annecy FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 3 |
Reims
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 4 |
Saint-Étienne
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 5 |
Montpellier
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 6 |
Nancy
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dijon FCO
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Grenoble
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 9 |
Pau
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Metz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Clermont
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 16 |
Guingamp
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 17 |
Dunkerque
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 18 |
Lavallouis
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Montpellier w tabeli Ligue 2?
Montpellier zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 15 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Montpellier w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Montpellier na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Montpellier na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 7,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,63
- Czyste konta 63%
- Odbiory / mecz 16,6
- Przechwyty / mecz 11,4
- Wybicia / mecz 19,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Montpellier
-
Nicolas Pays 2
-
Theo Sainte Luce 1
-
Nordan Mukiele 1

-
Daylam Meddah 1
-
Lacine Megnan Pave 1

-
Mamadou Camara 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Montpellier i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Montpellier to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rodez Aveyron - Montpellier Po przerwie pada 63% bramek Montpellier.Przebieg meczu Montpellier i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-3-1 |
Gdy Montpellier otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Montpellier
100% bramek Montpellier pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Montpellier zdobywa w sezonie średnio 1,88 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,88.
Aktualne serie Montpellier
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Montpellier, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Montpellier wygra mecz Rodez Aveyron - Montpellier Montpellier nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Montpellier
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 13%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 13% meczów Montpellier padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rodez Aveyron - Montpellier Powyżej 2,5 bramki padło w 13% meczów Montpellier.Montpellier – faule i karne
- Faule / mecz 17,8
- Faule rywali / mecz 17,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Montpellier fauluje średnio 17,8 razy na mecz, a wymusza 17,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Montpellier, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Montpellier zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Montpellier wygra mecz Rodez Aveyron - Montpellier Montpellier zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Montpellier ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Montpellier, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 8 meczów.
Montpellier wygra drugą połowę meczu Rodez Aveyron - Montpellier Drugą połowę Montpellier wygrywał w 4 z 8 meczów.Montpellier – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,8
Montpellier oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rodez Aveyron - Montpellier Montpellier oddaje 9,8 strzałów na mecz.Montpellier – posiadanie piłki
- U siebie 63,8%
- Na wyjeździe 51,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 8
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 8 meczów. Średnio Montpellier utrzymuje przy piłce 57,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Montpellier wygra mecz Rodez Aveyron - Montpellier Montpellier utrzymuje średnio 57,5% posiadania piłki.Montpellier – podania
- Kluczowe / mecz 10,4
- Dośrodkowania / mecz 21,3
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 49%
Montpellier wymienia średnio 506 podań na mecz przy celności 86%, z czego 10,4 to podania kluczowe.
Montpellier – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,63
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 13%
Czyste konto Montpellier to 63% meczów sezonu (5 z 8), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Rodez Aveyron - Montpellier Czyste konto Montpellier zachowuje w 63% meczów.Montpellier – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Montpellier wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Montpellier – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Montpellier ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Montpellier – 2,3.
Montpellier według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Montpellier zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Montpellier na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,75 | 3,00 2,25 | 0,50 1,50 |
|
2.
|
1,33 2,60 | 0,67 2,00 | 1,33 1,00 |
|
3.
|
2,00 1,75 | 1,00 1,00 | 0,25 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,00 | 2,25 1,50 | 1,75 0,50 |
|
5.
|
1,50 1,75 | 1,00 1,25 | 0,75 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Montpellier
Skrajne wyniki i osiągnięcia Montpellier w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Montpellier - Grenoble 2:0 Ligue 2, 9.10.2026
- Najwyższa porażka Saint-Étienne - Montpellier 3:1 Ligue 2, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Saint-Étienne - Montpellier 3:1, Ligue 2, 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Mukiele, Reims - Montpellier 1:1, Ligue 2, 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Camara, Montpellier - Grenoble 2:0, Ligue 2, 9.10.2026
Jakie statystyki ma Montpellier w tym sezonie?
Bilans Montpellier w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-3-1 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Montpellier – zawodnicy
Jak wygląda kadra Montpellier w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Montpellier 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Montpellier
-
Yassine Benhattab Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 87 dniopuszczone: 10 meczów

-
Axel Gueguin Napastnik Uraz pauzuje od 166 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Montpellier
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
20 | Francja | 1,5 mln € | 180 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 597' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Mali | 1,2 mln € | 220 tys. € | 5 | 63% | 1 | 0 | 366' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
21 | Francja | 700 tys. € | 150 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | Francja | 250 tys. € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
19 | Francja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
24 | Francja | 2 mln € | 300 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 519' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Francja | 400 tys. € | 900 tys. € | 6 | 75% | 0 | 1 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Francja | 3 mln € | 120 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 712' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Francja | 2,5 mln € | 300 tys. € | 6 | 75% | 0 | 1 | 393' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Francja | 2 mln € | 270 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Francja | 2,5 mln € | 550 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
20 | Francja | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 157' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Francja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Francja | 1 mln € | 270 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
27 | Francja | 1 mln € | 360 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 719' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
32 | Francja | 800 tys. € | 900 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
21 | Francja | 3 mln € | 220 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 459' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
19 | Maroko | – | 270 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 415' | 2 | 0 | |||||||
| 58 |
|
29 | Mali | 1,2 mln € | 370 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 80' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
18 | Francja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 49 |
![]() |
21 | Kamerun | 50 tys. € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
23 | Kamerun | 3 mln € | 550 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
35 | Francja | 100 tys. € | 550 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
19 | Serbia | 150 tys. € | 120 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Montpellier
26,6 mln €
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Ile Montpellier wydaje na pensje
6,8 mln € rocznie
śr. 285 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Francja (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Montpellier w sezonie 2026/2027
Montpellier wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Montpellier
Jak wygląda skład Montpellier?
W wyjściowym ustawieniu Montpellier między słupkami staje S. Ngapandouetnbu, a linię obrony najczęściej tworzą Naoufel El Hannach, J. Laporte, Yael Mouanga Boudzoumou oraz T. Sainte-Luce. W środku pola grają N. Pays, F. Tardieu, T. Chennahi, D. Meddah oraz N. Mukiele, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Camara. Trener Zoumana Camara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Montpellier – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Montpellier w sezonie 2026/2027.
Montpellier transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
|
1 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
ZEA | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko | 22 |
|
250 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Mali | 29 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Francja | 28 |
|
1,5 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Francja | 33 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Kamerun | 23 |
|
800 tys. € | |
| 09 Sie 2026 |
|
Francja | 34 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Montpellier
Montpellier bilans transferowy
- +1,4 mln € 2026
- +13,3 mln € 2025
- +8,9 mln € 2024
- +37,8 mln € 2023
- -1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Montpellier
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Montpellier w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Montpellier trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 2,9 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 2,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Yanis Zouaoui z Le Havre za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Modibo Sagnan do Çaykur Rizesporu za 1 mln €.
Montpellier – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Montpellier? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Montpellier?
Klub piłkarski Montpellier zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Mistrzostwo 2. ligi Francji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Francji oraz Puchar Intertoto.