Forma w lidze
Annecy FC w tabeli
6. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:3 bramki
1,33 gola/mecz
9 pkt
6:6 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Annecy FC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Wybrzeże Kości Słoniowej | 24 | napastnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Republika Środkowoafrykańska | 27 | obrońca | 8 | 1 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,84 średnia ocena | Francja | 24 | obrońca | 8 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Republika Środkowoafrykańska | 27 | obrońca | 8 | 1 mln € |
Przewidywany skład Annecy FC 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Annecy FC w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 17 |
| ··· | |||||||
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 13 |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 13 |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 12 |
Wyniki Annecy FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Dunkerque
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Annecy FC
1
Dijon FCO
2
Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Guingamp
2
Annecy FC
1
Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz Annecy FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Annecy FC
Nancy
Ligue 2, 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Sochaux-Montbéliard
Annecy FC
Ligue 2, 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Annecy FC
Montpellier
Ligue 2, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Annecy FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Gabon |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
450 tys. € |
Annecy FC to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 2. Swoim domowym obiektem jest Parc des Sports, który może pomieścić 15 660 widzów. Zespół prowadzi Laurent Guyot.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Annecy FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Annecy FC trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 950 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Axel Drouhin do Kortrijku za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Annecy FC w tabeli Ligue 2?
Annecy FC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 6 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Annecy FC?
W wyjściowym ustawieniu Annecy FC między słupkami staje F. Escales, a linię obrony najczęściej tworzą T. Delphis, M. Veillon, Jonathan Do Marcolino oraz J. Kouadio. W środku pola grają K. Veniere, P. Venot oraz C. Billemaz, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Larose, T. Rambaud oraz M. Sahi. Trener Laurent Guyot ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Kiedy Annecy FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Annecy FC to spotkanie z Nancy, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Parc des Sports w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Annecy FC?
Ostatni mecz Annecy FC to wygrana z Dunkierką 0:1 w Ligue 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Sahi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Annecy FC w tym sezonie?
Bilans Annecy FC w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Annecy FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Annecy FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Annecy FC
Annecy FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
Parc des Sports U siebie | Trudny | |
|
23 Paź 20:00
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
Stade Auguste-Bonal Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
Parc des Sports U siebie | Trudny | |
|
06 Lis 20:00
|
Ligue 2, 12. kolejka
|
Stade de la Libération Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Lis 20:00
|
Ligue 2, 13. kolejka
|
Parc des Sports U siebie | Łatwy | |
|
04 Gru 20:00
|
Ligue 2, 14. kolejka
|
Parc des Sports U siebie | Łatwy | |
|
11 Gru 20:00
|
Ligue 2, 15. kolejka
|
Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Sty 20:00
|
Ligue 2, 16. kolejka
|
Parc des Sports U siebie | Trudny | |
|
15 Sty 20:00
|
Ligue 2, 17. kolejka
|
Stade de Paris (Stade Bauer) Wyjazd | Trudny | |
|
22 Sty 20:00
|
Ligue 2, 18. kolejka
|
Stade Paul Lignon Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Annecy FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Annecy FC to spotkanie z Nancy, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Parc des Sports w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Annecy FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Annecy FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Annecy FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Annecy FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 10/15 | 4/7 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 5/6 | 2/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 5/11 | 2/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 6/11 | 3/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 7/13 | 2/4 | |
|
24 Sie Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 3/7 | 0/0 | |
|
14 Sie Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 8/15 | 2/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 4/10 | 1/4 | |
|
09 Maj Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 9/13 | 0/0 | |
|
02 Maj Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/8 | 2/2 |
Annecy FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 7 z 8 meczów, ze średnią 1,43 punktu. W pozostałych ustawieniach Annecy FC zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Annecy FC?
Ostatni mecz Annecy FC to wygrana z Dunkierką 0:1 w Ligue 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Sahi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Annecy FC – tabela Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Ligue 2 zajmuje Annecy FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Annecy FC w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Montpellier
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Metz
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 4 |
Pau
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 6 |
Guingamp
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Dunkerque
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 8 |
Reims
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 9 |
Nancy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 10 |
Dijon FCO
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 11 |
Red Star FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Annecy FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 13 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 15 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Lavallouis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 17 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 18 |
Grenoble
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Red Star FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 2 |
Annecy FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 3 |
Reims
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 4 |
Saint-Étienne
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 5 |
Montpellier
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 6 |
Nancy
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dijon FCO
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Grenoble
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 9 |
Pau
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Metz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Clermont
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 16 |
Guingamp
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 17 |
Dunkerque
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 18 |
Lavallouis
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Annecy FC w tabeli Ligue 2?
Annecy FC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 6 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Annecy FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Annecy FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Annecy FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 15,3
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 29,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Annecy FC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Annecy FC i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Annecy FC to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Annecy FC - Nancy Po przerwie pada 30% bramek Annecy FC.Przebieg meczu Annecy FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-0-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 3-0-3 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Annecy FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Annecy FC
100% bramek Annecy FC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Annecy FC zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie Annecy FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Annecy FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Annecy FC wygra mecz Annecy FC - Nancy Annecy FC nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Annecy FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Annecy FC padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Annecy FC - Nancy Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Annecy FC.Annecy FC – faule i karne
- Faule / mecz 14,5
- Faule rywali / mecz 9,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Annecy FC fauluje średnio 14,5 razy na mecz, a wymusza 9,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Annecy FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Annecy FC zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Annecy FC wygra mecz Annecy FC - Nancy Annecy FC zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 60%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Annecy FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 30% goli Annecy FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Annecy FC wygra drugą połowę meczu Annecy FC - Nancy Drugą połowę Annecy FC wygrywał w 2 z 8 meczów.Annecy FC – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Annecy FC oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Annecy FC - Nancy Annecy FC oddaje 8,3 strzałów na mecz.Annecy FC – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 43,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Annecy FC utrzymuje przy piłce 45,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Annecy FC wygra mecz Annecy FC - Nancy Annecy FC utrzymuje średnio 45,3% posiadania piłki.Annecy FC – podania
- Kluczowe / mecz 8,8
- Dośrodkowania / mecz 16,3
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 34%
Annecy FC wymienia średnio 383 podań na mecz przy celności 76%, z czego 8,8 to podania kluczowe.
Annecy FC – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 88%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Annecy FC to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Annecy FC - Nancy Czyste konto Annecy FC zachowuje w 38% meczów.Annecy FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 6,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,6
Annecy FC wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Annecy FC – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 25%
Annecy FC ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Annecy FC – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Annecy FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Annecy FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Annecy FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,50 2,00 | 2,25 1,50 | 1,75 0,50 |
|
5.
|
1,50 1,75 | 1,00 1,25 | 0,75 1,00 |
|
6.
|
1,33 1,80 | 1,33 1,20 | 1,00 1,20 |
|
7.
|
1,50 1,50 | 2,25 1,25 | 2,00 1,00 |
|
8.
|
1,40 1,33 | 1,20 1,00 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Annecy FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Annecy FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Annecy FC - Rodez Aveyron 2:0 Ligue 2, 14.08.2026
- Najwyższa porażka Reims - Annecy FC 3:1 Ligue 2, 24.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Reims - Annecy FC 3:1, Ligue 2, 24.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Drouhin, Pau - Annecy FC 0:1, Ligue 2, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Venot, Grenoble - Annecy FC 1:2, Ligue 2, 4.09.2026
Jakie statystyki ma Annecy FC w tym sezonie?
Bilans Annecy FC w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Annecy FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Annecy FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Annecy FC 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Annecy FC
-
Zepiqueno Redmond Napastnik Rana pauzuje od 30 dniopuszczone: 3 mecze
-
David Oduro Obrońca Braki w przygotowaniu pauzuje od 52 dniopuszczone: 4 mecze

-
Francois Lajugie Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 60 dniopuszczone: 8 meczów
Kadra Annecy FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 80 |
|
24 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 800 tys. € | 320 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 311' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
20 | Anglia | 500 tys. € | 154 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 381' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Francja | 1 mln € | 180 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 518' | 0 | 1 | |||||||
| 28 |
|
33 | Francja | 250 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 481' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Francja | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
20 | Holandia | 500 tys. € | 937 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 251' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Francja | 500 tys. € | 180 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 411' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
![]() |
25 | Francja | 600 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 1 | 2 | 520' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
21 | Francja | 400 tys. € | 90 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 47' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
37 | Algeria | 100 tys. € | 270 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
18 | Polska | 600 tys. € | 20 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
20 | Francja | 200 tys. € | 70 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 123' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
30 | Francja | 400 tys. € | 180 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 97' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Francja | 500 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 642' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Republika Środkowoafrykańska | 1 mln € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Gabon | 300 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 286' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
24 | Francja | 700 tys. € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Ghana | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Francja | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
20 | Francja | – | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Francja | 500 tys. € | 270 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Francja | 150 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Francja | – | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Annecy FC
9,2 mln €
śr. 383 tys. € / zawodnika
Ile Annecy FC wydaje na pensje
3,6 mln € rocznie
śr. 149 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Francja (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Annecy FC w sezonie 2026/2027
Annecy FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Annecy FC
Jak wygląda skład Annecy FC?
W wyjściowym ustawieniu Annecy FC między słupkami staje F. Escales, a linię obrony najczęściej tworzą T. Delphis, M. Veillon, Jonathan Do Marcolino oraz J. Kouadio. W środku pola grają K. Veniere, P. Venot oraz C. Billemaz, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Larose, T. Rambaud oraz M. Sahi. Trener Laurent Guyot ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Annecy FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Annecy FC w sezonie 2026/2027.
Annecy FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Francja | 20 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja | 26 |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Gabon | 20 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 23 |
|
450 tys. € | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | 20 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Francja | 32 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Francja | 27 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Francja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Holandia | 20 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Annecy FC
Annecy FC bilans transferowy
- +950 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +925 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Annecy FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Annecy FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Annecy FC trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 950 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Axel Drouhin do Kortrijku za 500 tys. €.