Paul Venot

pomocnik #25
Narodowość Francja Aktualny klub Annecy FC
Wiek / data ur.24 lat (07.10.2001)
Wzrost1,90 m
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana nogalewa
Zarobki90 tys. €
Dołączył30.06.2025
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa600 tys. €

Paul Venot jest piłkarzem występującym obecnie w Annecy FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Paul Venot

Ocena
17.04 Nancy Annecy FC 1:5 6.3
10.04 Annecy FC Montpellier 0:0 6.3
03.04 Annecy FC Guingamp 1:0 6.9
21.03 Saint-Étienne Annecy FC 4:0 6.1
16.03 Annecy FC Troyes 1:2 5.9
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Zarobki

90 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 8 tys. €
tygodniowo: 2 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

600 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,90 m
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Ile zarabia Paul Venot?

Na podstawie kontraktu z Annecy FC, Paul Venot otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Venot w sierpniu 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra Paul Venot?

Paul Venot najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).

Jaka jest wartość rynkowa Paul Venot?

Wycena 24-letniego Paul Venot według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Paul Venot?

Paul Venot urodził się 7 października 2001 (Francja). Obecnie piłkarz ma 24 lata.