Pau - Dunkerque wynik meczu 2:0
Pau - Dunkerque (18.09.2026) wynik meczu 2:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Pau | 48 min |
|---|---|
| Remis | 49 min |
| Prowadzenie Dunkierki | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Jessy Benet 49' (gol) | 1 |
|---|---|
| Kartki Pau Briancon 16', Abdallah 32' | 2 |
| Kartki Dunkerque Mayela 11', Lagae 52', 62', Mayilla 81' | 3 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 49 min (0'–49') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 49' |
| Gol średnio co | 48,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 2 gole w 97 min | 49 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 17 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,7 min |
| Gole po przerwie 2 z 2 goli | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 2 goli z golem lub asystą rezerwowego | 50% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | French Ligue 2 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 7. kolejka |
| Data | 18.09.2026, 20:00 |
| Stadion | Stade Nouste Camp |
| Pojemność | 4 031 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 17°C |
| Sędzia | Brendan Roffet |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Pau - Dunkerque z 18.09.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Pau vs Dunkerque
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy
Składy
Pau
- Śr. wiek
- 27,4
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 7,22
- 1 Brice Maubleu bramkarz 150 tys. € 36 l. 192 cm 11
- 2 Tom Pouilly obrońca 1,2 mln € 23 l. 180 cm 10
- 29 Gaetan Paquiez obrońca 350 tys. € 32 l. 182 cm 11
- 23 Anthony Briancon obrońca 350 tys. € 31 l. 185 cm 11
- 88 Axel Bamba obrońca 58' 500 tys. € 27 l. 183 cm 9
- 97 Abdel Hakim Abdallah obrońca 67' 600 tys. € 29 l. 170 cm 8
- 6 Cheikh Fall pomocnik 600 tys. € 22 l. 177 cm 11
- 21 Jessy Benet pomocnik 900 tys. € 31 l. 186 cm 10
- 19 Tom Saettel pomocnik 83' 0 € 21 l. 167 cm 9
- 18 Jeremy Sebas napastnik 66' 500 tys. € 23 l. 187 cm 6
- 9 Babacar Leye napastnik 600 tys. € 26 l. – 11
- 8 Souleymane Basse obrońca 67' 250 tys. € 23 l. 180 cm 10
- 10 Bilal Brahimi pomocnik 1 mln € 26 l. 177 cm 7
- 4 Axel Dodote obrońca 58' – 19 l. – 10
- 27 Luan Gadegbeku pomocnik 800 tys. € 19 l. – 10
- 11 Alexis Lefebvre napastnik 300 tys. € 23 l. 166 cm 9
-
56 Abdoulaye Mbaye napastnik – – – – –
- 5 Lorenzo Rajot pomocnik 83' 350 tys. € 29 l. 179 cm 11
- 30 Esteban Salles bramkarz 200 tys. € 32 l. 187 cm 10
- 39 Mathys Tourraine obrońca 500 tys. € 25 l. 172 cm 11
Trener Thierry Debes
Dunkerque
- Śr. wiek
- 25,0
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,38
- 73 Moha Ramos bramkarz 300 tys. € 26 l. 188 cm 11
- 27 Allan Linguet obrońca 600 tys. € 27 l. 176 cm 11
- 26 Opa Sangante obrońca 200 tys. € 35 l. 188 cm 11
- 22 Victor Mayela obrońca 2 mln € 22 l. 187 cm 9
- 24 Lenny Vallier obrońca 500 tys. € 27 l. 178 cm 8
- 6 Jordan Morel pomocnik 67' 800 tys. € 23 l. – 10
- 18 Thena Massock pomocnik 77' 500 tys. € 19 l. – 11
- 7 Khalil Ayari pomocnik 2 mln € 21 l. 174 cm 11
- 11 Egor Prutsev pomocnik 68' 1,5 mln € 23 l. 181 cm 11
- 9 Gaetan Robail pomocnik 17' 800 tys. € 32 l. 181 cm 6
- 19 Souleymane Keita napastnik 77' 400 tys. € 20 l. – 10
- 30 Abner pomocnik 400 tys. € 30 l. 180 cm 5
- 16 Maxence Prevot bramkarz 400 tys. € 29 l. 187 cm 9
- 33 Noah Nemorin napastnik – – – 3 –
- 94 Enzo Mayilla napastnik 68' 350 tys. € 20 l. – 9
- 4 Bram Lagae obrońca 17' 600 tys. € 22 l. 183 cm 7
- 21 Lenny Dziki Loussilaho obrońca 100 tys. € 21 l. – 9
-
17 Pape Dieng pomocnik – – – – –
- 25 Franck Atoen pomocnik 77' – 20 l. – 11
- 2 Ousmane Toure obrońca 67' 500 tys. € 21 l. 187 cm 9
Trener Pierre Webó
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Pau w meczu z Dunkierką?
W wyjściowym składzie Pau w ustawieniu 5-3-2: w bramce B. Maubleu, w obronie T. Pouilly, G. Paquiez, A. Briancon, A. Bamba oraz A. Abdallah, w pomocy C. Fall, J. Benet oraz T. Saettel, w ataku J. Sebas, B. Leye. Z ławki weszli: A. Dodote (58'), S. Basse (67') oraz L. Rajot (83').
Jaki był wyjściowy skład Dunkierki w meczu z Pau?
W wyjściowym składzie Dunkierki w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce M. Ramos, w obronie A. Linguet, O. Sangante, V. Mayela oraz L. Vallier, w pomocy J. Morel, T. Massock, K. Ayari, E. Prutsev oraz G. Robail, w ataku S. Keita. Z ławki weszli: B. Lagae (17'), O. Toure (67'), E. Mayilla (68') oraz F. Atoen (77').
Forma w 10 ostatnich meczach
Pau - Dunkerque
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Pau - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:00
|
Metz
1
Pau
3
|
||
| Ligue 2, 11. kolejka | |||
|
23 Paź
20:00
|
Pau
2
Grenoble
1
|
||
| Ligue 2, 10. kolejka | |||
|
16 Paź
20:00
|
Guingamp
1
Pau
2
|
||
| Ligue 2, 9. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Pau
3
Lavallouis
2
|
||
| Ligue 2, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
Pau
2
Dunkerque
0
|
||
| Ligue 2, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Montpellier
1
Pau
0
|
||
| Ligue 2, 6. kolejka | |||
|
04 Wrz
20:00
|
Pau
1
Sochaux-Montbéliard
1
|
||
| Ligue 2, 5. kolejka | |||
|
28 Sie
20:00
|
Rodez Aveyron
2
Pau
2
|
||
| Ligue 2, 4. kolejka | |||
|
21 Sie
20:00
|
Pau
0
Nancy
1
|
||
| Ligue 2, 3. kolejka | |||
|
14 Sie
20:45
|
Dijon FCO
0
Pau
1
|
||
| Ligue 2, 2. kolejka | |||
Dunkerque - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:00
|
Rodez Aveyron
1
Dunkerque
0
|
||
| Ligue 2, 11. kolejka | |||
|
23 Paź
20:00
|
Dunkerque
1
Metz
1
|
||
| Ligue 2, 10. kolejka | |||
|
17 Paź
14:00
|
Nantes
2
Dunkerque
3
|
||
| Ligue 2, 9. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Dunkerque
0
Annecy FC
1
|
||
| Ligue 2, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
Pau
2
Dunkerque
0
|
||
| Ligue 2, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
20:00
|
Dunkerque
2
Saint-Étienne
1
|
||
| Ligue 2, 6. kolejka | |||
|
04 Wrz
20:00
|
Dunkerque
1
Clermont
1
|
||
| Ligue 2, 5. kolejka | |||
|
28 Sie
20:00
|
Nancy
2
Dunkerque
0
|
||
| Ligue 2, 4. kolejka | |||
|
21 Sie
20:00
|
Dunkerque
0
Montpellier
1
|
||
| Ligue 2, 3. kolejka | |||
|
14 Sie
20:45
|
Reims
3
Dunkerque
3
|
||
| Ligue 2, 2. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Pau - Dunkerque
Bilans 19 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 74% (14 z 19)
- Powyżej 2,5 gola 47% (9 z 19)
- Powyżej 3,5 gola 32% (6 z 19)
- Obie strzelą (BTTS) 58% (11 z 19)
- Mecze bez gola 16% (3 z 19)
- Remisy 37% (7 z 19)
- Wygrana 1 golem 32% (6 z 19)
- Wygrana 3+ golami 11% (2 z 19)
Statystyki szczegółowe H2H
Pau - Dunkerque
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 19 meczach Pau - Dunkerque.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:0 remis | 3 (16%) |
| 2. | 1:1 remis | 3 (16%) |
| 3. | 0:1 wygrana Dunkierki | 2 (11%) |
| 4. | 2:0 wygrana Pau | 2 (11%) |
| 5. | 0:3 wygrana Dunkierki | 1 (5%) |
| 6. | 1:2 wygrana Dunkierki | 1 (5%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Pau najdłuższa: 6 meczów 2 mecze
- Bez porażki Pau najdłuższa: 6 meczów 1 mecz
- Czyste konto Pau najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 4 mecze 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
H2H Pau - Dunkerque według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Pau | Remis | Dunkerque |
|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | 11 | 2 | 3 | 6 |
| Championnat National (Francja) | 8 | 3 | 4 | 1 |
| Razem | 19 | 5 | 7 | 7 |
Atut własnego boiska
Pau u siebie i Dunkerque na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Pau - Dunkerque?
W 19 spotkaniach bezpośrednich Pau ma na koncie 5 zwycięstw, Dunkerque 7, a 7 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 22:26 dla Pau. Ostatni mecz rozegrano 18 września 2026 (Ligue 2), a Pau - Dunkerque zakończył się wynikiem 2:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Dunkierki (2025).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Dunkierki nad Pau?
Ostatnie zwycięstwo Dunkierki nad Pau przypadło na 16 stycznia 2026 (Ligue 2, 3:1). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Dunkierki. Obie drużyny strzelały w 11 spotkaniach (58%), a 3 gole lub więcej padły w 9 spotkaniach (47%).
Miejsca Pau oraz Dunkerque
w tabeli Ligue 2
Tabela
French Ligue 2 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
11 | 8 | 1 | 2 | 23:11 | 12 | 25 | |
2
|
Montpellier
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:6 | 10 | 24 | |
3
|
Nancy
|
11 | 7 | 1 | 3 | 16:9 | 7 | 22 | |
4
|
Reims
|
11 | 5 | 6 | 0 | 22:12 | 10 | 21 | |
5
|
Pau
|
11 | 6 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 20 | |
6
|
Red Star FC
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Annecy FC
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
8
|
Dijon FCO
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 15 | |
9
|
Guingamp
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
Metz
|
11 | 3 | 5 | 3 | 17:17 | 0 | 14 | |
11
|
Rodez Aveyron
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:22 | -5 | 13 | |
12
|
Dunkerque
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Sochaux-Montbéliard
|
11 | 2 | 5 | 4 | 8:14 | -6 | 11 | |
14
|
US Boulogne
|
11 | 1 | 7 | 3 | 7:8 | -1 | 10 | |
15
|
Nantes
|
11 | 2 | 3 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
16
|
Lavallouis
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:21 | -7 | 9 | |
17
|
Clermont
|
11 | 0 | 8 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
18
|
Grenoble
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:20 | -10 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
11 | 8 | 1 | 2 | 23:11 | 12 | 25 | |
2
|
Montpellier
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:6 | 10 | 24 | |
3
|
Nancy
|
11 | 7 | 1 | 3 | 16:9 | 7 | 22 | |
4
|
Reims
|
11 | 5 | 6 | 0 | 22:12 | 10 | 21 | |
5
|
Pau
|
11 | 6 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 20 | |
6
|
Red Star FC
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Annecy FC
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
8
|
Dijon FCO
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 15 | |
9
|
Guingamp
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
Metz
|
11 | 3 | 5 | 3 | 17:17 | 0 | 14 | |
11
|
Rodez Aveyron
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:22 | -5 | 13 | |
12
|
Dunkerque
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Sochaux-Montbéliard
|
11 | 2 | 5 | 4 | 8:14 | -6 | 11 | |
14
|
US Boulogne
|
11 | 1 | 7 | 3 | 7:8 | -1 | 10 | |
15
|
Nantes
|
11 | 2 | 3 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
16
|
Lavallouis
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:21 | -7 | 9 | |
17
|
Clermont
|
11 | 0 | 8 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
18
|
Grenoble
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:20 | -10 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 15 | |
| 2 |
Reims
|
6 | 3 | 3 | 0 | 15:9 | 6 | 12 | |
| 3 |
Montpellier
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 11 | |
| 4 |
Metz
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 5 |
Pau
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 6 |
Guingamp
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 7 |
Nancy
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 8 |
Dunkerque
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Lavallouis
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 10 |
Rodez Aveyron
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 11 |
Sochaux-Montbéliard
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 7 | |
| 12 |
Dijon FCO
|
5 | 2 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 6 | |
| 13 |
Nantes
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
Red Star FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 15 |
Annecy FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 16 |
US Boulogne
|
5 | 0 | 4 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 17 |
Clermont
|
6 | 0 | 4 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 18 |
Grenoble
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Montpellier
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 13 | |
| 2 |
Nancy
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
| 3 |
Red Star FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 4 |
Annecy FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 5 |
Saint-Étienne
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 6 |
Pau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 7 |
Reims
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 8 |
Dijon FCO
|
6 | 2 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 9 |
Rodez Aveyron
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 10 |
US Boulogne
|
6 | 1 | 3 | 2 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 11 |
Grenoble
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Guingamp
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 13 |
Dunkerque
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Sochaux-Montbéliard
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 15 |
Nantes
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 16 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | -2 | 4 | |
| 17 |
Metz
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 18 |
Lavallouis
|
5 | 0 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 1 |
