Brice Maubleu jest piłkarzem występującym obecnie w Pau. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Brice Maubleu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Brice Maubleu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Brice Maubleu wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.91. Brice Maubleu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Brice Maubleu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Brice Maubleu rozegrał w barwach Pau w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Brice Maubleu ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Brice Maubleu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Brice Maubleu to uraz pleców z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 27 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Brice Maubleu?
Brice Maubleu najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Brice Maubleu?
Wycena 36-letniego Brice Maubleu według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Brice Maubleu?
Brice Maubleu urodził się 1 grudnia 1989 w Saint-Martin-d'hères we Francji. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Brice Maubleu – statystyki
Szczegółowe statystyki Brice Maubleu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Brice Maubleu vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Brice Maubleu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Brice Maubleu wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.91. Brice Maubleu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Brice Maubleu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Brice Maubleu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 9.4 |
Ile meczów rozegrał Brice Maubleu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Brice Maubleu rozegrał w barwach Pau w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Brice Maubleu – transfery
W trakcie kariery Brice Maubleu zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pau 2026 – obecnie
-
Saint-Étienne 2024 – 2026
-
Grenoble 2014 – 2024
-
Tours 2012 – 2014

-
Grenoble 2008 – 2012
-
Grenoble Foot 38 B 2006 – 2008

-
Grenoble Foot 38 U17 2004 – 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Brice Maubleu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 20.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 12.07.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 31.12.2004 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Brice Maubleu – forma
W ostatnich 5 meczach Brice Maubleu zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,92. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Brice Maubleu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Metz
1
Pau
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Pau
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Guingamp
1
Pau
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Pau
3
Lavallouis
2
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Dunkerque
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Pau
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Pau
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Pau
0
Nancy
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
0
Pau
1
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 9.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Pau
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Karne
|
Saint-Étienne
(7)
0
Rodez Aveyron
(6)
0
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
5
Amiens SC
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Troyes
3
Ligue 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
SC Bastia
2
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Dunkerque
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nancy
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Annecy FC
0
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Red Star FC
0
Ligue 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Pau
0
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Lavallouis
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Guingamp
1
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Montpellier
0
Ligue 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
US Boulogne
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Reims
1
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Clermont
0
Ligue 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Le Mans
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Saint-Étienne
1
Puchar Francji, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
2
SC Bastia
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Dunkerque
1
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nancy
1
Ligue 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Troyes
2
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Red Star FC
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
6
Pau
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Annecy FC
4
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Le Mans
3
Ligue 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Guingamp
3
Ligue 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
0
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Clermont
1
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Grenoble
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
US Boulogne
0
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Lavallouis
3
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
3
Ligue 1, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Reims
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Monaco
3
Ligue 1, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Strasburg
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Lyon
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Paris Saint Germain
6
Ligue 1, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
Ligue 1, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Angers
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lille
4
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Auxerre
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Toulouse
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Montpellier
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Strasburg
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
0
RC Lens
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Auxerre
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nicea
8
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lille
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Amiens SC
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
Angers
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Grenoble
5
Caen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lavallouis
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Grenoble
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Grenoble
0
Guingamp
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
3
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Caen
2
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Grenoble
1
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Guingamp
2
Grenoble
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Grenoble
1
Nimes
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Niort
0
Grenoble
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Grenoble
3
Lavallouis
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Grenoble
3
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
SC Bastia
3
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Le Havre
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Grenoble
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Le Havre
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Grenoble
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Dunkerque
0
Grenoble
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
Caen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Grenoble
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Toulouse
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Guingamp
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Grenoble
0
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Ajaccio
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Grenoble
1
Le Havre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Grenoble
1
Dunkerque
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Caen
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Grenoble
2
Nimes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Grenoble
2
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Niort
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Grenoble
0
Guingamp
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Troyes
3
Grenoble
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Grenoble
2
Chambly Thelle FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Toulouse
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Clermont
3
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Grenoble
2
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Chateauroux
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Amiens SC
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Grenoble
3
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Grenoble
0
Chambly Thelle FC
0
Ligue 2
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Grenoble
0
US Orléans
0
Ligue 2
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Caen
0
Ligue 2
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Niort
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Guingamp
3
Grenoble
3
Ligue 2
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
US Orléans
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Grenoble
1
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Clermont
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Grenoble
2
Red Star FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
FC Lorient
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Auxerre
4
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Grenoble
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
RC Lens
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Grenoble
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Grenoble
4
Valenciennes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Grenoble
1
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Brice Maubleu 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.58, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.92 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Brice Maubleu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.93 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Brice Maubleu?
Brice Maubleu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.92 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.91). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Brice Maubleu – zarobki
Brice Maubleu gra w Pau na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 360 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Brice Maubleu w Pau (2025/26)
| Rocznie | 360 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 30 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 986 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Brice Maubleu w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
360 tys. € |
| 2024/25 |
|
360 tys. € |
| 2023/24 |
|
190 tys. € |
| 2022/23 |
|
190 tys. € |
| 2021/22 |
|
190 tys. € |
| 2020/21 |
|
190 tys. € |
| 2019/20 |
|
190 tys. € |
Brice Maubleu – kontuzje
W trakcie kariery Brice Maubleu zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Brice Maubleu
-
Choroba
22.02.24 – 24.02.24 (3 dni)
Grenoble opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pleców
03.12.23 – 29.12.23 (27 dni)
Grenoble opuszczone: 4 mecze
Czy Brice Maubleu ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Brice Maubleu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Brice Maubleu to uraz pleców z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 27 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Brice Maubleu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Brice Maubleu wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Brice Maubleu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Brice Maubleu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 36 |
|
150 tys. € |
| 10.12.2025 | 36 |
|
150 tys. € |
| 02.06.2025 | 35 |
|
200 tys. € |
| 09.12.2024 | 35 |
|
300 tys. € |
| 10.06.2024 | 34 |
|
350 tys. € |
| 12.12.2023 | 34 |
|
400 tys. € |
| 15.06.2023 | 33 |
|
400 tys. € |
| 27.10.2022 | 32 |
|
450 tys. € |
| 01.06.2022 | 32 |
|
450 tys. € |
| 26.12.2021 | 32 |
|
500 tys. € |
| 24.06.2021 | 31 |
|
600 tys. € |
| 10.11.2020 | 30 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
475 tys. € |
| 05.01.2020 | 30 |
|
600 tys. € |
| 26.06.2019 | 29 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2019 | 29 |
|
400 tys. € |
| 29.05.2013 | 23 | 200 tys. € | |
| 03.01.2013 | 23 | 200 tys. € | |
| 29.05.2011 | 21 |
|
200 tys. € |
| 23.10.2010 | 20 |
|
250 tys. € |
| 31.07.2010 | 20 |
|
150 tys. € |
| 04.07.2008 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Brice Maubleu?
Wycena Brice Maubleu wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Brice Maubleu wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.