Gaetan Paquiez jest piłkarzem występującym obecnie w Pau. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gaetan Paquiez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Gaetan Paquiez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gaetan Paquiez wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gaetan Paquiez oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gaetan Paquiez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gaetan Paquiez rozegrał w barwach Pau w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 922 minuty. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Czy Gaetan Paquiez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Gaetan Paquiez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gaetan Paquiez to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Gaetan Paquiez?
Gaetan Paquiez najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Gaetan Paquiez?
Wycena 32-letniego Gaetan Paquiez według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gaetan Paquiez?
Gaetan Paquiez urodził się 15 lutego 1994 w Valréas we Francji. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Gaetan Paquiez – statystyki
Szczegółowe statystyki Gaetan Paquiez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gaetan Paquiez vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Gaetan Paquiez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gaetan Paquiez wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gaetan Paquiez oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Gaetan Paquiez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gaetan Paquiez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.9 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:2 | 22' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 5.8 | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Gaetan Paquiez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gaetan Paquiez rozegrał w barwach Pau w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 922 minuty. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Gaetan Paquiez – transfery
W trakcie kariery Gaetan Paquiez zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pau 2026 – obecnie
-
Grenoble 2022 – 2026
-
Nimes 2016 – 2022
-
Nîmes Olympique B 2012 – 2016

-
Nîmes Olympique U19 2011 – 2012

-
Nîmes Olympique U17 2009 – 2011

-
Nîmes Olympique Jugend do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Gaetan Paquiez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 19.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 23.02.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Gaetan Paquiez – forma
W ostatnich 5 meczach Gaetan Paquiez zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,76. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Gaetan Paquiez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Metz
1
Pau
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Pau
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Guingamp
1
Pau
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Pau
3
Lavallouis
2
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Dunkerque
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Pau
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Pau
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Pau
0
Nancy
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
0
Pau
1
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Pau
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Troyes
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Dunkerque
0
Grenoble
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Grenoble
1
Le Mans
1
Ligue 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Montpellier
2
Grenoble
1
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Guingamp
1
Grenoble
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Clermont
2
Ligue 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Lavallouis
3
Grenoble
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Grenoble
0
Ligue 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
US Boulogne
0
Ligue 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Nancy
0
Grenoble
0
Ligue 2, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Grenoble
2
Amiens SC
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Pau
2
Grenoble
2
Ligue 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Sty
Koniec
|
SC Bastia
1
Grenoble
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Grenoble
1
Montpellier
1
Ligue 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Grenoble
1
Nancy
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Annecy FC
1
Grenoble
2
Puchar Francji, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
US Boulogne
3
Grenoble
1
Ligue 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Amiens SC
2
Grenoble
3
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Grenoble
0
Guingamp
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Red Star FC
1
Grenoble
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Grenoble
1
Pau
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Reims
2
Grenoble
4
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Grenoble
0
SC Bastia
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Le Mans
1
Grenoble
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Annecy FC
3
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Dunkerque
0
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Grenoble
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Clermont
2
Grenoble
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Grenoble
1
Lavallouis
1
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Annecy FC
3
Grenoble
1
Ligue 2, 34. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Grenoble
3
Troyes
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
SC Bastia
2
Grenoble
3
Ligue 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Dunkerque
2
Grenoble
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Grenoble
1
FC Lorient
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Grenoble
1
Guingamp
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Grenoble
1
Martigues
0
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Caen
0
Grenoble
1
Ligue 2, 18. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Grenoble
3
SC Bastia
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Red Star FC
3
Grenoble
1
Ligue 2, 16. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Grenoble
(10)
1
FC Villefranche Beaujolais
(9)
1
Puchar Francji, 7. runda
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Guingamp
3
Grenoble
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Grenoble
0
Annecy FC
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Grenoble
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Grenoble
3
Clermont
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Ajaccio
2
Grenoble
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Lorient
2
Grenoble
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Amiens SC
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
Angers
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
Grenoble
1
Ligue 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Grenoble
5
Caen
1
Ligue 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Angers
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lavallouis
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Grenoble
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Grenoble
0
Guingamp
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
3
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Grenoble
1
Pau
1
Ligue 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Guingamp
2
Grenoble
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Grenoble
1
Nimes
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Niort
0
Grenoble
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Grenoble
3
Lavallouis
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Grenoble
3
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
SC Bastia
3
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Le Havre
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Toulouse
2
Nimes
1
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Nimes
1
Sochaux-Montbéliard
3
Ligue 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Niort
0
Nimes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nimes
0
Guingamp
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Ajaccio
1
Nimes
0
Ligue 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Caen
4
Nimes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Nimes
0
Dunkerque
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Pau
0
Nimes
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Nimes
2
Valenciennes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Dijon FCO
1
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Nimes
2
Nancy
1
Ligue 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Nimes
2
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Nimes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Nimes
1
Niort
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Nimes
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nimes
3
Amiens SC
3
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Grenoble
2
Nimes
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Nimes
0
Pau
0
Ligue 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Valenciennes
0
Nimes
3
Ligue 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Nimes
2
Dijon FCO
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
SC Bastia
1
Nimes
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Metz
0
Nimes
3
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Reims
2
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
RC Lens
2
Nimes
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Nimes
1
Strasburg
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Brest
1
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nimes
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nicea
2
Nimes
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Nimes
1
FC Lorient
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Bordeaux
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nicea
3
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nimes
3
Monaco
4
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nimes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Angers
3
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nimes
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Strasburg
5
Nimes
0
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Nimes
1
Dijon FCO
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Lorient
3
Nimes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Monaco
3
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Reims
0
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nimes
1
Angers
5
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Nimes
0
Metz
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nimes
0
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lyon
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nimes
2
Rennes
4
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nimes
4
Brest
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Rennes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Nimes
3
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nimes
1
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Lyon
4
Ligue 1
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Bordeaux
6
Nimes
0
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Angers
1
Nimes
0
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Strasburg
4
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Reims
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nimes
1
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lille
2
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
0
Nimes
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Nimes
2
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Reims
0
Nimes
3
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nicea
2
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Nimes
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Caen
1
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Strasburg
0
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nimes
0
Nicea
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Monaco
1
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nimes
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Nimes
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Angers
3
Nimes
4
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Nimes
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Brest
0
Nimes
2
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nimes
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
2
Nimes
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Nancy
0
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Nimes
3
Clermont
1
Ligue 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
FC Lorient
1
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Nimes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Nimes
4
Brest
0
Ligue 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Tours
0
Nimes
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Ajaccio
1
Nimes
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Chateauroux
1
Nimes
0
Ligue 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Nimes
0
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Brest
2
Nimes
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Nimes
1
Ligue 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Nimes
2
US Orléans
0
Ligue 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Clermont
2
Nimes
3
Ligue 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
US Orléans
2
Nimes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Gaetan Paquiez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Gaetan Paquiez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Gaetan Paquiez?
Gaetan Paquiez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.76 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.62). Jego dyspozycja słabnie.
Gaetan Paquiez – zarobki
Gaetan Paquiez gra w Pau na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 270 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gaetan Paquiez w Pau (2025/26)
| Rocznie | 270 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 740 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Gaetan Paquiez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
270 tys. € |
| 2024/25 |
|
220 tys. € |
| 2023/24 |
|
220 tys. € |
| 2022/23 |
|
180 tys. € |
| 2021/22 |
|
130 tys. € |
| 2020/21 |
|
130 tys. € |
| 2019/20 |
|
130 tys. € |
| 2018/19 |
|
130 tys. € |
Gaetan Paquiez – kontuzje
W trakcie kariery Gaetan Paquiez zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gaetan Paquiez
-
Uraz łydki
31.01.26 – 18.02.26 (19 dni)
Grenoble opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
25.07.25 – 13.08.25 (20 dni)
Grenoble opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.02.23 – 16.03.23 (34 dni)
Grenoble opuszczone: 5 meczów
-
Stłuczenie
09.05.21 – 30.05.21 (22 dni)
Nimes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
25.11.18 – 29.11.18 (5 dni)
Nimes opuszczone: 1 mecz
Czy Gaetan Paquiez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Gaetan Paquiez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gaetan Paquiez to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gaetan Paquiez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gaetan Paquiez wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gaetan Paquiez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Gaetan Paquiez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 32 |
|
350 tys. € |
| 10.12.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 01.06.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 03.12.2024 | 30 |
|
450 tys. € |
| 10.06.2024 | 30 |
|
450 tys. € |
| 12.12.2023 | 29 |
|
500 tys. € |
| 15.06.2023 | 29 |
|
500 tys. € |
| 27.10.2022 | 28 |
|
600 tys. € |
| 01.06.2022 | 28 |
|
700 tys. € |
| 26.12.2021 | 27 |
|
700 tys. € |
| 26.10.2021 | 27 |
|
800 tys. € |
| 03.06.2021 | 27 |
|
1 mln € |
| 14.10.2020 | 26 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
800 tys. € |
| 18.12.2019 | 25 |
|
1 mln € |
| 02.06.2019 | 25 |
|
1 mln € |
| 16.12.2018 | 24 |
|
800 tys. € |
| 15.05.2018 | 24 |
|
800 tys. € |
| 14.06.2017 | 23 |
|
400 tys. € |
| 19.03.2017 | 23 |
|
300 tys. € |
| 12.07.2016 | 22 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Gaetan Paquiez?
Wycena Gaetan Paquiez wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Gaetan Paquiez wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 300 tys. €.