Souleymane Basse jest piłkarzem występującym obecnie w Pau. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Souleymane Basse
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Souleymane Basse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Souleymane Basse wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Souleymane Basse oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Souleymane Basse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Souleymane Basse rozegrał w barwach Pau w Ligue 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 185 minut. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Souleymane Basse?
Na podstawie kontraktu z Pau, Souleymane Basse otrzymuje 150 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Basse w listopadzie 2026 to 2,9 tysiąca euro, a dziennie około 411 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Souleymane Basse ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Souleymane Basse nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Souleymane Basse to uraz palca stopy z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 132 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Souleymane Basse?
Souleymane Basse ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Souleymane Basse?
Souleymane Basse najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Souleymane Basse?
Wycena 22-letniego Souleymane Basse według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Souleymane Basse?
Souleymane Basse urodził się 6 listopada 2003 w Thiès w Senegalu. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Souleymane Basse – statystyki
Szczegółowe statystyki Souleymane Basse w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Souleymane Basse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Souleymane Basse wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Souleymane Basse oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Souleymane Basse – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Souleymane Basse w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
3:2 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
2:0 | 23' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:2 | 31' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Souleymane Basse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Souleymane Basse rozegrał w barwach Pau w Ligue 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 185 minut. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Souleymane Basse – transfery
W trakcie kariery Souleymane Basse zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pau 2026 – obecnie
-
Valenciennes 2023 – 2026
-
Génération Foot 2021 – 2023
-
CNEPS Excellence do 2021

Souleymane Basse – forma
W ostatnich 5 meczach Souleymane Basse zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Souleymane Basse 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53.
W ostatnich 10 meczach Souleymane Basse 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40.
W jakiej formie jest Souleymane Basse?
Souleymane Basse jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.20). Jego dyspozycja słabnie.
Souleymane Basse – zarobki
Souleymane Basse gra w Pau na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Souleymane Basse w Pau (2025/26)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
Ile zarabia Souleymane Basse?
Na podstawie kontraktu z Pau, Souleymane Basse otrzymuje 150 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Basse w listopadzie 2026 to 2,9 tysiąca euro, a dziennie około 411 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Souleymane Basse – kontuzje
W trakcie kariery Souleymane Basse zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Souleymane Basse
-
Uraz palca stopy
30.06.24 – 08.11.24 (132 dni)
Valenciennes opuszczone: 14 meczów
Czy Souleymane Basse ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Souleymane Basse nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Souleymane Basse to uraz palca stopy z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 132 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Souleymane Basse – trofea
W trakcie kariery Souleymane Basse zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Souleymane Basse?
Souleymane Basse zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki U20 — 1 raz.
Souleymane Basse – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Souleymane Basse wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Souleymane Basse na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Souleymane Basse?
Wycena Souleymane Basse wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Souleymane Basse wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.