Gaetan Robail jest piłkarzem występującym obecnie w Dunkerque. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Gaetan Robail
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Gaetan Robail w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gaetan Robail wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 40,0%. Gaetan Robail oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gaetan Robail w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gaetan Robail rozegrał w barwach Dunkierki w Ligue 2 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 346 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gaetan Robail
Pierwszy transfer Gaetan Robail w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Paris Saint Germain II do RC Lens za 1 milion euro.
Czy Gaetan Robail ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gaetan Robail nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gaetan Robail to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Gaetan Robail?
Gaetan Robail najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Gaetan Robail?
Wycena 32-letniego Gaetan Robail według stanu na grudzień 2023 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gaetan Robail?
Gaetan Robail urodził się 9 stycznia 1994 w Saint-Pol-sur-Ternoise we Francji. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Gaetan Robail – statystyki
Szczegółowe statystyki Gaetan Robail w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dunkerque. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gaetan Robail vs. inni
Jakie statystyki ma Gaetan Robail w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gaetan Robail wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 40,0%. Gaetan Robail oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Gaetan Robail – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gaetan Robail w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:1 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
2:3 | 76' | 2 | 0 | ||||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
2:0 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Kwi
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 34. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
11 Kwi
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 33. kolejka
|
2:1 | 89' | 0 | 2 | – | |||
|
04 Kwi
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 32. kolejka
|
3:2 | 75' | 0 | 1 | ||||
|
21 Mar
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 31. kolejka
|
1:1 | 24' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Gaetan Robail w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gaetan Robail rozegrał w barwach Dunkierki w Ligue 2 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 346 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Gaetan Robail – transfery
W trakcie kariery Gaetan Robail zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dunkerque 2026 – obecnie
-
Free Player 2026 – 2026

-
RWDM 2024 – 2026
-
Atromitos 2022 – 2024
-
RC Lens 2022 – 2022
-
Valenciennes 2021 – 2022
-
RC Lens 2021 – 2021
-
Guingamp 2020 – 2021
-
RC Lens 2019 – 2020
-
Paris Saint Germain II 2019 – 2019

-
Valenciennes 2018 – 2019
-
Paris Saint Germain II 2018 – 2018

-
Cercle Brugge 2017 – 2018
-
Paris Saint Germain II 2016 – 2017

-
Arras Football Association 2012 – 2016

-
Arras Football Association U19 2011 – 2012

-
Arras Football Association U17 2010 – 2011

-
Lens U17 2009 – 2010

-
RC Lens Youth do 2009

Historia transferów Gaetan Robail
Pierwszy transfer Gaetan Robail w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Paris Saint Germain II do RC Lens za 1 milion euro.
Gaetan Robail – forma
W ostatnich 5 meczach Gaetan Robail zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gaetan Robail 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Gaetan Robail 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Gaetan Robail?
Gaetan Robail jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.66). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Gaetan Robail – kontuzje
W trakcie kariery Gaetan Robail zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gaetan Robail
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
19.03.25 – 07.04.25 (20 dni)
RWDM opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
25.04.24 – 14.05.24 (20 dni)
Atromitos opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.03.24 – 24.03.24 (24 dni)
Atromitos opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
11.01.24 – 19.01.24 (9 dni)
Atromitos opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
02.01.24 – 11.01.24 (10 dni)
Atromitos opuszczone: 2 mecze
Czy Gaetan Robail ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gaetan Robail nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gaetan Robail to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gaetan Robail – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gaetan Robail wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gaetan Robail na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gaetan Robail?
Wycena Gaetan Robail wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Gaetan Robail wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 150 tys. €.