Saint-Étienne - Montpellier wynik meczu 3:1
Saint-Étienne - Montpellier (05.09.2026) wynik meczu 3:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Saint-Étienne | 34 min |
|---|---|
| Remis | 62 min |
| Prowadzenie Montpellier | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Saint-Étienne Boakye 45', 59' | 2 |
| Kartki Montpellier Camara 42', Naoufel El Hannach 59', Meddah 67' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 41 min (0'–41') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 41' |
| Gol średnio co | 24,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 96 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 19 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,1 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 10 min |
| Gole po przerwie 2 z 4 goli | 50% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 25% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | French Ligue 2 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 5. kolejka |
| Data | 05.09.2026, 20:00 |
| Stadion | Stade Geoffroy-Guichard |
| Pojemność | 41 965 |
| Pogoda | słonecznie, 23°C |
| Sędzia | Ahmed Taleb |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Saint-Étienne - Montpellier z 05.09.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Saint-Étienne vs Montpellier
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy





Składy
Saint-Étienne
- Śr. wiek
- 25,9
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,84
- 30 Gautier Larsonneur bramkarz 3 mln € 29 l. 181 cm 8
- 23 Kevin Pedro obrońca 76' 10 mln € 20 l. 183 cm 11
- 26 Julien le Cardinal obrońca 2,5 mln € 29 l. 182 cm 10
- 18 Sohaib Nair obrońca 3 mln € 24 l. 183 cm 10
- 6 Maxime Bernauer obrońca 58' 2 mln € 28 l. 184 cm 11
- 16 Tamar Svetlin pomocnik 3 mln € 25 l. 175 cm 7
- 14 Aron Csongvai pomocnik 3 mln € 26 l. 186 cm 11
- 20 Augustine Boakye pomocnik 76' 6 mln € 26 l. 178 cm 11
- 22 Zuriko Davitashvili pomocnik 65' 12 mln € 25 l. 175 cm 10
- 8 Thierno Ballo pomocnik 65' 6 mln € 24 l. 172 cm 11
- 7 Irvin Cardona napastnik 3 mln € 29 l. 185 cm 11
- 31 Nadir El Jamali pomocnik 800 tys. € 19 l. – 8
- 32 Adam Baallal pomocnik 200 tys. € 19 l. – 10
- 10 Jakob Breum pomocnik 76' 5 mln € 22 l. 178 cm 10
- 15 Chico Lamba obrońca 3 mln € 23 l. 189 cm 5
- 13 Joao Ferreira obrońca 76' 2 mln € 25 l. 185 cm 9
- 5 Mahmoud Jaber pomocnik 65' 1,8 mln € 27 l. 181 cm 4
- 17 Joshua Duffus napastnik 65' 2,5 mln € 21 l. – 11
- 1 Mamour Ndiaye bramkarz 1,2 mln € 21 l. 192 cm 11
- 11 Ben Old napastnik 58' 1,8 mln € 24 l. 173 cm 8
Trener Ian Cathro
Montpellier
- Śr. wiek
- 25,0
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,34
- 31 Simon Ngapandouetnbu bramkarz 3 mln € 23 l. 187 cm 11
- 3 Naoufel El Hannach obrońca 71' – 19 l. 183 cm 11
- 15 Julien Laporte obrońca 800 tys. € 33 l. 185 cm 11
- 6 Yael Mouanga Boudzoumou obrońca 3 mln € 21 l. 183 cm 9
- 17 Theo Sainte Luce obrońca 1 mln € 28 l. 176 cm 9
- 5 Florian Tardieu pomocnik 400 tys. € 34 l. 184 cm 9
-
32 Hichem Abderrebi pomocnik – – – – –
- 18 Nicolas Pays pomocnik 84' 3 mln € 23 l. 177 cm 11
- 27 Daylam Meddah pomocnik 79' 2 mln € 24 l. 187 cm 10
- 19 Nordan Mukiele pomocnik 1,5 mln € 20 l. – 10
-
9 Lacine Megnan-Pave napastnik – – – – –
-
23 Daryll Benlahlou napastnik – – – – –
- 11 Mamadou Camara napastnik 79' 1,2 mln € 25 l. 184 cm 8
- 44 Theo Chennahi pomocnik 71' 2,5 mln € 21 l. 178 cm 9
- 39 Jeremy Hatchi napastnik 70' 700 tys. € 21 l. 178 cm 3
- 1 Mathieu Michel bramkarz 100 tys. € 35 l. 188 cm 4
- 77 Everson Junior Pereira da Silva pomocnik 1 mln € 22 l. 178 cm 9
-
40 Noah Vidal pomocnik – – – – –
- 90 Gregory Ayem pomocnik 79' – 20 l. – 11
-
12 Oscar Etoundi obrońca – – – – –
Trener Zoumana Camara
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Saint-Étienne w meczu z Montpellier?
W wyjściowym składzie Saint-Étienne w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce G. Larsonneur, w obronie K. Pedro, Julien le Cardinal, S. Nair oraz M. Bernauer, w pomocy T. Svetlin, A. Csongvai, A. Boakye, Z. Davitashvili oraz T. Ballo, w ataku I. Cardona. Z ławki weszli: B. Old (58'), M. Jaber (65'), J. Duffus (65'), J. Breum (76') oraz J. Ferreira (76').
Jaki był wyjściowy skład Montpellier w meczu ze Saint-Étienne?
W wyjściowym składzie Montpellier w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce S. Ngapandouetnbu, w obronie Naoufel El Hannach, J. Laporte, Yael Mouanga Boudzoumou oraz T. Sainte-Luce, w pomocy F. Tardieu, H. Abderrebi, N. Pays, D. Meddah oraz N. Mukiele, w ataku L. Megnan-Pave. Z ławki weszli: J. Hatchi (70'), T. Chennahi (71'), M. Camara (79') oraz G. Ayem (79').
Kogo zabrakło w meczu Saint-Étienne – Montpellier?
Po stronie Saint-Étienne nie zagrali: Paul Eymard. Po stronie Montpellier nie zagrali: Axel Gueguin.
Forma w 10 ostatnich meczach
Saint-Étienne - Montpellier
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Saint-Étienne - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
20:00
|
Guingamp
3
Saint-Étienne
0
|
||
| Ligue 2, 11. kolejka | |||
|
24 Paź
20:45
|
Saint-Étienne
1
Nantes
0
|
||
| Ligue 2, 10. kolejka | |||
|
17 Paź
20:00
|
Red Star FC
0
Saint-Étienne
1
|
||
| Ligue 2, 9. kolejka | |||
|
10 Paź
20:00
|
Saint-Étienne
2
Rodez Aveyron
0
|
||
| Ligue 2, 8. kolejka | |||
|
19 Wrz
20:00
|
Metz
2
Saint-Étienne
2
|
||
| Ligue 2, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
20:00
|
Dunkerque
2
Saint-Étienne
1
|
||
| Ligue 2, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
20:00
|
Saint-Étienne
3
Montpellier
1
|
||
| Ligue 2, 5. kolejka | |||
|
31 Sie
20:45
|
Dijon FCO
2
Saint-Étienne
3
|
||
| Ligue 2, 4. kolejka | |||
|
22 Sie
20:00
|
Saint-Étienne
4
Grenoble
0
|
||
| Ligue 2, 3. kolejka | |||
|
14 Sie
20:45
|
Saint-Étienne
3
Clermont
1
|
||
| Ligue 2, 2. kolejka | |||
Montpellier - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:00
|
Annecy FC
0
Montpellier
3
|
||
| Ligue 2, 11. kolejka | |||
|
26 Paź
20:45
|
Montpellier
2
Red Star FC
1
|
||
| Ligue 2, 10. kolejka | |||
|
19 Paź
20:45
|
Rodez Aveyron
0
Montpellier
3
|
||
| Ligue 2, 9. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Montpellier
2
Grenoble
0
|
||
| Ligue 2, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
Reims
1
Montpellier
1
|
||
| Ligue 2, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Montpellier
1
Pau
0
|
||
| Ligue 2, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
20:00
|
Saint-Étienne
3
Montpellier
1
|
||
| Ligue 2, 5. kolejka | |||
|
28 Sie
20:00
|
Montpellier
0
US Boulogne
0
|
||
| Ligue 2, 4. kolejka | |||
|
21 Sie
20:00
|
Dunkerque
0
Montpellier
1
|
||
| Ligue 2, 3. kolejka | |||
|
14 Sie
20:45
|
Nancy
0
Montpellier
1
|
||
| Ligue 2, 2. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Saint-Étienne - Montpellier
Bilans 31 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 58% (18 z 31)
- Powyżej 2,5 gola 35% (11 z 31)
- Powyżej 3,5 gola 13% (4 z 31)
- Obie strzelą (BTTS) 35% (11 z 31)
- Mecze bez gola 6% (2 z 31)
- Remisy 13% (4 z 31)
- Wygrana 1 golem 52% (16 z 31)
- Wygrana 3+ golami 10% (3 z 31)
Statystyki szczegółowe H2H
Saint-Étienne - Montpellier
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 31 meczach Saint-Étienne - Montpellier.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:0 wygrana Saint-Étienne | 6 (19%) |
| 2. | 0:1 wygrana Montpellier | 5 (16%) |
| 3. | 2:0 wygrana Saint-Étienne | 4 (13%) |
| 4. | 2:1 wygrana Saint-Étienne | 3 (10%) |
| 5. | 3:1 wygrana Saint-Étienne | 3 (10%) |
| 6. | 0:0 remis | 2 (6%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Saint-Étienne najdłuższa: 9 meczów 6 meczów
- Gol Saint-Étienne najdłuższa: 10 meczów 6 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Czyste konto Saint-Étienne najdłuższa: 4 mecze 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 10 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Saint-Étienne - Montpellier według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | St.Etienne | Remis | Montpellier |
|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 28 | 16 | 4 | 8 |
| Ligue 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Razem | 31 | 19 | 4 | 8 |
Atut własnego boiska
Saint-Étienne u siebie i Montpellier na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Saint-Étienne - Montpellier?
W 31 spotkaniach bezpośrednich Saint-Étienne ma na koncie 19 zwycięstw, Montpellier 8, a 4 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 43:20 dla Saint-Étienne. Ostatni mecz rozegrano 5 września 2026 (Ligue 2), a Saint-Étienne - Montpellier zakończył się wynikiem 3:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Saint-Étienne (2016).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Montpellier nad Saint-Étienne?
Ostatnie zwycięstwo Montpellier nad Saint-Étienne przypadło na 12 września 2021 (Ligue 1, 2:0). Od tego czasu rozegrano 6 spotkań bez wygranej Montpellier. Obie drużyny strzelały w 11 spotkaniach (35%), a 3 gole lub więcej padły w 11 spotkaniach (35%).
Miejsca Saint-Étienne oraz Montpellier
w tabeli Ligue 2
Tabela
French Ligue 2 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
11 | 8 | 1 | 2 | 23:11 | 12 | 25 | |
2
|
Montpellier
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:6 | 10 | 24 | |
3
|
Nancy
|
11 | 7 | 1 | 3 | 16:9 | 7 | 22 | |
4
|
Reims
|
11 | 5 | 6 | 0 | 22:12 | 10 | 21 | |
5
|
Pau
|
11 | 6 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 20 | |
6
|
Red Star FC
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Annecy FC
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
8
|
Dijon FCO
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 15 | |
9
|
Guingamp
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
Metz
|
11 | 3 | 5 | 3 | 17:17 | 0 | 14 | |
11
|
Rodez Aveyron
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:22 | -5 | 13 | |
12
|
Dunkerque
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Sochaux-Montbéliard
|
11 | 2 | 5 | 4 | 8:14 | -6 | 11 | |
14
|
US Boulogne
|
11 | 1 | 7 | 3 | 7:8 | -1 | 10 | |
15
|
Nantes
|
11 | 2 | 3 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
16
|
Lavallouis
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:21 | -7 | 9 | |
17
|
Clermont
|
11 | 0 | 8 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
18
|
Grenoble
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:20 | -10 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
11 | 8 | 1 | 2 | 23:11 | 12 | 25 | |
2
|
Montpellier
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:6 | 10 | 24 | |
3
|
Nancy
|
11 | 7 | 1 | 3 | 16:9 | 7 | 22 | |
4
|
Reims
|
11 | 5 | 6 | 0 | 22:12 | 10 | 21 | |
5
|
Pau
|
11 | 6 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 20 | |
6
|
Red Star FC
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Annecy FC
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
8
|
Dijon FCO
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 15 | |
9
|
Guingamp
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
Metz
|
11 | 3 | 5 | 3 | 17:17 | 0 | 14 | |
11
|
Rodez Aveyron
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:22 | -5 | 13 | |
12
|
Dunkerque
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Sochaux-Montbéliard
|
11 | 2 | 5 | 4 | 8:14 | -6 | 11 | |
14
|
US Boulogne
|
11 | 1 | 7 | 3 | 7:8 | -1 | 10 | |
15
|
Nantes
|
11 | 2 | 3 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
16
|
Lavallouis
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:21 | -7 | 9 | |
17
|
Clermont
|
11 | 0 | 8 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
18
|
Grenoble
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:20 | -10 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 15 | |
| 2 |
Reims
|
6 | 3 | 3 | 0 | 15:9 | 6 | 12 | |
| 3 |
Montpellier
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 11 | |
| 4 |
Metz
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 5 |
Pau
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 6 |
Guingamp
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 7 |
Nancy
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 8 |
Dunkerque
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Lavallouis
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 10 |
Rodez Aveyron
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 11 |
Sochaux-Montbéliard
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 7 | |
| 12 |
Dijon FCO
|
5 | 2 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 6 | |
| 13 |
Nantes
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
Red Star FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 15 |
Annecy FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 16 |
US Boulogne
|
5 | 0 | 4 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 17 |
Clermont
|
6 | 0 | 4 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 18 |
Grenoble
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Montpellier
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 13 | |
| 2 |
Nancy
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
| 3 |
Red Star FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 4 |
Annecy FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 5 |
Saint-Étienne
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 6 |
Pau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 7 |
Reims
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 8 |
Dijon FCO
|
6 | 2 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 9 |
Rodez Aveyron
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 10 |
US Boulogne
|
6 | 1 | 3 | 2 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 11 |
Grenoble
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Guingamp
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 13 |
Dunkerque
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Sochaux-Montbéliard
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 15 |
Nantes
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 16 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | -2 | 4 | |
| 17 |
Metz
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 18 |
Lavallouis
|
5 | 0 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 1 |