Forma w lidze
Red Star FC w tabeli
2. miejsce / 17 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 6. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
6 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
2:4 bramki
0,67 gola/mecz
13 pkt
10:5 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Red Star FC
Wartość drużyny: 6,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Francja | 31 | pomocnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 24 | napastnik | 8 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,61 średnia ocena | Francja | 31 | pomocnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Francja | 27 | bramkarz | 8 | 1,2 mln € |
Przewidywany skład Red Star FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Red Star FC w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 17 |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 15 |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 14 |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 13 |
Wyniki Red Star FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Clermont
2
Red Star FC
3
Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Guingamp
1
Red Star FC
3
Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Red Star FC
1
Metz
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz Red Star FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
Red Star FC
Saint-Étienne
Ligue 2, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Montpellier
Red Star FC
Ligue 2, 10. kolejka
|
|
|
02 Lis 20:45
|
Red Star FC
Nancy
Ligue 2, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Red Star FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwajcaria |
|
za darmo |
Red Star FC to klub piłkarski z Francji występujący w Ligue 2. Swoim domowym obiektem jest Stade de Paris (Stade Bauer), który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Damien Perrinelle. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Red Star FC?
Klub piłkarski Red Star FC zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Mistrzostwo 3. ligi Francji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Red Star FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Red Star FC trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 1 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Balthazar Pierret do Nantes za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Red Star FC w tabeli Ligue 2?
Red Star FC zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 17 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Red Star FC?
W wyjściowym ustawieniu Red Star FC między słupkami staje G. Poussin, a linię obrony najczęściej tworzą T. Magnin, D. Durivaux, E. Zidane oraz M. Huard. W środku pola grają K. Cisse, I. Halifa, S. Khaoui, S. Renel oraz D. Durand, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ikanga A. Ngele. Trener Damien Perrinelle ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Kiedy Red Star FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Red Star FC to spotkanie ze Saint-Étienne, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stade de Paris (Stade Bauer) w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Red Star FC?
Ostatni mecz Red Star FC to wygrana z Clermontem 2:3 w Ligue 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ikanga A. Ngele, Cantero, Durand, Ikanga A. Ngele oraz Bianchini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Red Star FC w tym sezonie?
Bilans Red Star FC w tym sezonie to 8 meczów i wynik 5-2-1 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Red Star FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Red Star FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Red Star FC
Red Star FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
Stade de Paris (Stade Bauer) U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 14:00
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
Stade de la Mosson-Mondial 98 Wyjazd | Trudny | |
|
02 Lis 20:45
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
Stade de Paris (Stade Bauer) U siebie | Trudny | |
|
06 Lis 20:00
|
Ligue 2, 12. kolejka
|
Stade Gaston-Gérard Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Lis 20:00
|
Ligue 2, 13. kolejka
|
Stade de Paris (Stade Bauer) U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 14:00
|
Ligue 2, 14. kolejka
|
Stade Marcel-Tribut Wyjazd | Umiarkowany | |
|
11 Gru 20:00
|
Ligue 2, 15. kolejka
|
Stade de Paris (Stade Bauer) U siebie | Łatwy | |
|
02 Sty 20:00
|
Ligue 2, 16. kolejka
|
Stade Paul Lignon Wyjazd | Łatwy | |
|
15 Sty 20:00
|
Ligue 2, 17. kolejka
|
Stade de Paris (Stade Bauer) U siebie | Trudny | |
|
22 Sty 20:00
|
Ligue 2, 18. kolejka
|
Stade Auguste-Delaune Wyjazd | Trudny |
Kiedy Red Star FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Red Star FC to spotkanie ze Saint-Étienne, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stade de Paris (Stade Bauer) w ramach Ligue 2 (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Red Star FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Red Star FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Red Star FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Red Star FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 3/9 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 3/7 | 3/6 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 9/11 | 2/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/11 | 5/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 7/9 | 2/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/6 | 4/8 | |
|
14 Sie Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 12/13 | 2/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 8/12 | 3/5 | |
|
12 Maj Koniec
|
Ligue 2
|
2:3 | 3-5-2 | 2/5 | 4/5 | |
|
09 Maj Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 3/6 | 1/2 |
Red Star FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 8 meczów, ze średnią 2,13 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Red Star FC?
Ostatni mecz Red Star FC to wygrana z Clermontem 2:3 w Ligue 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ikanga A. Ngele, Cantero, Durand, Ikanga A. Ngele oraz Bianchini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Red Star FC – tabela Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Ligue 2 zajmuje Red Star FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Red Star FC w tabeli Ligue 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Étienne
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
2
|
Red Star FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
Montpellier
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 15 | |
4
|
Reims
|
8 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
5
|
Nancy
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 13 | |
6
|
Annecy FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Dijon FCO
|
8 | 3 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 12 | |
8
|
Pau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
9
|
Sochaux-Montbéliard
|
8 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | 11 | |
10
|
Metz
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
11
|
Guingamp
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Dunkerque
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | |
13
|
Nantes
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Grenoble
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 8 | |
15
|
Rodez Aveyron
|
8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | 7 | |
16
|
US Boulogne
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
17
|
Clermont
|
8 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
18
|
Lavallouis
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint-Étienne
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Montpellier
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Metz
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 4 |
Pau
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 6 |
Guingamp
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Dunkerque
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 8 |
Reims
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 9 |
Nancy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 10 |
Dijon FCO
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 11 |
Red Star FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Annecy FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 13 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 15 |
Clermont
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Lavallouis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 17 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 18 |
Grenoble
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Red Star FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 2 |
Annecy FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 3 |
Reims
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 4 |
Saint-Étienne
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 5 |
Montpellier
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 6 |
Nancy
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dijon FCO
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Grenoble
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 9 |
Pau
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 10 |
Sochaux-Montbéliard
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Nantes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Rodez Aveyron
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
US Boulogne
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Metz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Clermont
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 16 |
Guingamp
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 17 |
Dunkerque
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 18 |
Lavallouis
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Red Star FC w tabeli Ligue 2?
Red Star FC zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ligue 2 z dorobkiem 17 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Saint-Étienne wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Red Star FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Red Star FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Red Star FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 5,9
- Asysty / mecz 1,25
- Udane dryblingi / mecz 7,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 18,4
- Przechwyty / mecz 10,4
- Wybicia / mecz 19,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Red Star FC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Red Star FC i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Red Star FC to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Red Star FC - Saint-Étienne Po przerwie pada 42% bramek Red Star FC.Przebieg meczu Red Star FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Red Star FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Red Star FC
92% bramek Red Star FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Red Star FC zdobywa w sezonie średnio 2,13 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 2,13.
Aktualne serie Red Star FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Red Star FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Red Star FC wygra mecz Red Star FC - Saint-Étienne Red Star FC nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Red Star FC
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Red Star FC padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Red Star FC - Saint-Étienne Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Red Star FC.Red Star FC – faule i karne
- Faule / mecz 17,8
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Red Star FC fauluje średnio 17,8 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Red Star FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Red Star FC zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 2,60 na wyjeździe.
Red Star FC wygra mecz Red Star FC - Saint-Étienne Red Star FC zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 87%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Red Star FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 42% goli Red Star FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Red Star FC wygra drugą połowę meczu Red Star FC - Saint-Étienne Drugą połowę Red Star FC wygrywał w 3 z 8 meczów.Red Star FC – strzały
- Celne / mecz 5,9
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
Red Star FC oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Red Star FC - Saint-Étienne Red Star FC oddaje 11,8 strzałów na mecz.Red Star FC – posiadanie piłki
- U siebie 58,3%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio Red Star FC utrzymuje przy piłce 53,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Red Star FC wygra mecz Red Star FC - Saint-Étienne Red Star FC utrzymuje średnio 53,8% posiadania piłki.Red Star FC – podania
- Kluczowe / mecz 11,9
- Dośrodkowania / mecz 18,0
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 38%
Red Star FC wymienia średnio 462 podań na mecz przy celności 80%, z czego 11,9 to podania kluczowe.
Red Star FC – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Red Star FC to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Red Star FC - Saint-Étienne Czyste konto Red Star FC zachowuje w 38% meczów.Red Star FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 9,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Red Star FC wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Red Star FC – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Red Star FC ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Red Star FC – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Red Star FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 4,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 1,75 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Red Star FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Red Star FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,75 | 3,00 2,25 | 0,50 1,50 |
|
2.
|
1,33 2,60 | 0,67 2,00 | 1,33 1,00 |
|
3.
|
2,00 1,75 | 1,00 1,00 | 0,25 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,00 | 2,25 1,50 | 1,75 0,50 |
|
5.
|
1,50 1,75 | 1,00 1,25 | 0,75 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Red Star FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Red Star FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Guingamp - Red Star FC 1:3 Ligue 2, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Red Star FC - Reims 1:4 Ligue 2, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Red Star FC - Reims 1:4, Ligue 2, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Durand, US Boulogne - Red Star FC 1:1, Ligue 2, 21.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 69. minuta Durand, Guingamp - Red Star FC 1:3, Ligue 2, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Red Star FC w tym sezonie?
Bilans Red Star FC w tym sezonie to 8 meczów i wynik 5-2-1 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Red Star FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Red Star FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Red Star FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Red Star FC
-
Leonardo Daniel Ulineia Buta Obrońca Rana pauzuje od 45 dniopuszczone: 1 mecz
-
Bradley Danger Obrońca Rana pauzuje od 53 dniopuszczone: 3 mecze
-
Pierre Lemonnier Obrońca Rana pauzuje od 164 dniopuszczone: 17 meczów
Kadra Red Star FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
24 | Francja | 350 tys. € | 280 tys. € | 8 | 100% | 4 | 2 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 91 |
|
27 | Francja | 1,2 mln € | 640 tys. € | 7 | 88% | 1 | 2 | 560' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Francja | 500 tys. € | 550 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Francja | 500 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 517' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
21 | Francja | 1 mln € | 400 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 53' | 2 | 2 | |||||||
| 37 |
![]() |
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
31 | Francja | 800 tys. € | 360 tys. € | 8 | 100% | 5 | 0 | 628' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Francja | 700 tys. € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 634' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Tunezja | 600 tys. € | 300 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 489' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
18 | Francja | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 81' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Francja | 500 tys. € | 182 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 301' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Francja | 200 tys. € | 180 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
25 | Francja | 1,5 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Szwajcaria | 1 mln € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 652' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Francja | 700 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 240' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Francja | 500 tys. € | 350 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 605' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
20 | Francja | 1 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 620' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Francja | 300 tys. € | 150 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 182' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
|
21 | Francja | 200 tys. € | 150 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Portugalia | 1 mln € | 580 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Mali | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
33 | Francja | 300 tys. € | 360 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Komory | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
27 | Francja | 1,2 mln € | 420 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 1 |
|
20 | Maroko | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
31 | Tunezja | 200 tys. € | 220 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Red Star FC
14,3 mln €
śr. 531 tys. € / zawodnika
Ile Red Star FC wydaje na pensje
5,7 mln € rocznie
śr. 211 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Francja (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Red Star FC w sezonie 2026/2027
Red Star FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Red Star FC
Jak wygląda skład Red Star FC?
W wyjściowym ustawieniu Red Star FC między słupkami staje G. Poussin, a linię obrony najczęściej tworzą T. Magnin, D. Durivaux, E. Zidane oraz M. Huard. W środku pola grają K. Cisse, I. Halifa, S. Khaoui, S. Renel oraz D. Durand, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ikanga A. Ngele. Trener Damien Perrinelle ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 2 i pucharach.
Red Star FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Red Star FC w sezonie 2026/2027.
Red Star FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 18 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 26 |
|
1 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Francja | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Portugalia | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Algeria | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Red Star FC
Red Star FC bilans transferowy
- +900 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- -120 tys. € 2023
- -50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Red Star FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Red Star FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Red Star FC trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 1 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Balthazar Pierret do Nantes za 1 mln €.
Red Star FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Red Star FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Red Star FC?
Klub piłkarski Red Star FC zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Francji oraz Mistrzostwo 3. ligi Francji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Francji.