Mohafidh Ahamada

obrońca #31
Aktualny klub Red Star FC
Wiek / data ur.22 lat (16.03.2004)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.

Mohafidh Ahamada jest piłkarzem występującym obecnie w Red Star FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Forma w ostatnich meczach Mohafidh Ahamada

Ocena
15.08 Red Star FC Amiens SC 1:3 0.0
09.08 Montpellier Red Star FC 1:1 6.4
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer30.07.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawy obrońca (2)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji

Na jakiej pozycji gra Mohafidh Ahamada?

Mohafidh Ahamada najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).

Kiedy urodził się Mohafidh Ahamada?

Mohafidh Ahamada urodził się 16 marca 2004. Obecnie piłkarz ma 22 lata.