Abdel-Hakim Abdallah jest piłkarzem występującym obecnie w Pau. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Abdel Hakim Abdallah
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Abdel Hakim Abdallah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Abdel Hakim Abdallah wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.36, a skuteczność strzałów to 0,0%. Abdel Hakim Abdallah oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Abdel Hakim Abdallah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Abdel Hakim Abdallah rozegrał w barwach Pau w Ligue 2 8 meczów, a w barwach Guingamp w Ligue 2 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Komorów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 798 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Czy Abdel Hakim Abdallah ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Abdel Hakim Abdallah nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Abdel Hakim Abdallah to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Abdel Hakim Abdallah?
Abdel Hakim Abdallah najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Abdel Hakim Abdallah?
Wycena 29-letniego Abdel Hakim Abdallah według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 325 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Abdel Hakim Abdallah?
Abdel Hakim Abdallah urodził się 18 sierpnia 1997 w Troyes we Francji, ma narodowość komoryjską. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Abdel Hakim Abdallah – statystyki
Szczegółowe statystyki Abdel Hakim Abdallah w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pau oraz reprezentacja Komorów. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Abdel-Hakim Abdallah vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Abdel Hakim Abdallah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Abdel Hakim Abdallah wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.36, a skuteczność strzałów to 0,0%. Abdel Hakim Abdallah oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Abdel Hakim Abdallah – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Abdel Hakim Abdallah w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 61' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
2:1 | 34' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 10' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:1 | 72' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
2:0 | 67' | 0 | 0 | 7.0 | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Abdel Hakim Abdallah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Abdel Hakim Abdallah rozegrał w barwach Pau w Ligue 2 8 meczów, a w barwach Guingamp w Ligue 2 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Komorów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 798 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Abdel Hakim Abdallah – transfery
W trakcie kariery Abdel Hakim Abdallah zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pau 2026 – obecnie
-
Guingamp 2025 – 2026
-
Rodez Aveyron 2022 – 2025
-
Grenoble 2019 – 2022
-
ES Troyes AC B 2019 – 2019

-
Tours 2018 – 2019

-
ES Troyes AC B 2015 – 2018

-
Troyes U19 2014 – 2015

-
Troyes U17 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Abdel Hakim Abdallah
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 20.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 28.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 10.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.07.2018 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Abdel Hakim Abdallah – forma
W ostatnich 5 meczach Abdel Hakim Abdallah zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Abdel Hakim Abdallah i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Metz
1
Pau
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Pau
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Guingamp
1
Pau
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Pau
3
Lavallouis
2
Ligue 2, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Komory
0
Senegal
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Komory
1
Namibia
0
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Kamerun
3
Komory
1
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Dunkerque
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Pau
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Pau
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Guingamp
1
US Boulogne
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Clermont
1
Guingamp
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Guingamp
0
SC Bastia
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Pau
2
Guingamp
1
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Guingamp
1
Grenoble
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Guingamp
0
Reims
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Guingamp
1
Amiens SC
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Lavallouis
2
Guingamp
2
Ligue 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Guingamp
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Le Mans
1
Guingamp
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Guingamp
1
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Dunkerque
0
Guingamp
0
Ligue 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Montpellier
3
Guingamp
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Guingamp
1
Troyes
0
Ligue 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Komory
0
Mali
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Maroko
2
Komory
0
Puchar Narodów Afryki
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Guingamp
1
Ligue 2, 17. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Guingamp
0
Annecy FC
3
Ligue 2, 16. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Ancienne Château-Gontier
0
Guingamp
4
Puchar Francji, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Amiens SC
1
Guingamp
2
Ligue 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Guingamp
2
Pau
2
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Guingamp
2
Lavallouis
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Grenoble
0
Guingamp
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Guingamp
2
Nancy
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Guingamp
3
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Guingamp
2
Dunkerque
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Troyes
5
Guingamp
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Montpellier
0
Ligue 2, 5. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
SC Bastia
1
Guingamp
3
Ligue 2, 4. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Guingamp
0
Red Star FC
4
Ligue 2, 3. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Reims
1
Guingamp
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Guingamp
3
Le Mans
3
Ligue 2, 1. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Clermont
1
Ligue 2, 34. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Lavallouis
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 31. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Caen
2
Ligue 2, 30. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Annecy FC
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 27. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Lorient
3
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 25. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Pau
0
Rodez Aveyron
5
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Ajaccio
2
Ligue 2, 20. kolejka
|
30'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Guingamp
3
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Troyes
1
Ligue 2, 18. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Clermont
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 16. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Caen
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 14. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Gambia
1
Komory
2
Puchar Narodów Afryki
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rodez Aveyron
5
Annecy FC
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
SC Bastia
2
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 11. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
FC Lorient
3
Ligue 2, 10. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Komory
1
Tunezja
1
Puchar Narodów Afryki
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Grenoble
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Lavallouis
3
Ligue 2, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Dunkerque
1
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Metz
3
Ligue 2, 2. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Annecy FC
3
Ligue 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Concarneau
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Auxerre
0
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
Quevilly Rouen
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
Grenoble
1
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Amiens SC
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Bordeaux
2
Ligue 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Dunkerque
0
Ligue 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Lavallouis
2
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Guingamp
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Monaco
3
Puchar Francji
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
![]()
FC Challans
0
Rodez Aveyron
4
Puchar Francji
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Concarneau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Grenoble
2
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
3
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
SC Bastia
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
5
Caen
3
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Auxerre
3
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Dunkerque
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Valenciennes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Lavallouis
1
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Pau
3
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Le Havre
1
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Lavallouis
0
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
SC Bastia
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Valenciennes
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Metz
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Guingamp
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Karne
|
Grasse
(4)
0
Rodez Aveyron
(5)
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Lavallouis
3
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lis
Koniec
|
![]()
Roche Saint-Genest
0
Rodez Aveyron
1
Puchar Francji
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Pau
2
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Tunezja
1
Komory
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
SC Bastia
0
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Annecy FC
2
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Nimes
1
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Komory
2
Lesotho
0
Puchar Narodów Afryki
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Grenoble
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Le Havre
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Grenoble
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Grenoble
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Toulouse
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Grenoble
1
Sochaux-Montbéliard
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Guingamp
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Grenoble
0
Auxerre
1
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Ajaccio
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Grenoble
1
Le Havre
2
Ligue 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Grenoble
1
Dunkerque
0
Ligue 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Caen
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Grenoble
2
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Niort
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Grenoble
0
Guingamp
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
4
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Troyes
3
Grenoble
1
Ligue 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Dunkerque
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Chateauroux
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Amiens SC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Monaco
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Grenoble
2
Chambly Thelle FC
0
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Karne
|
Clermont
(2)
1
Grenoble
(4)
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Toulouse
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Clermont
3
Grenoble
0
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Grenoble
2
Troyes
0
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Chateauroux
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Amiens SC
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Abdel Hakim Abdallah ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.38 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Abdel Hakim Abdallah ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Abdel Hakim Abdallah?
Abdel Hakim Abdallah jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.38 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.36). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Abdel Hakim Abdallah – zarobki
Abdel Hakim Abdallah gra w Pau na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 350 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Abdel Hakim Abdallah w Pau (2025/26)
| Rocznie | 350 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 29 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 959 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Abdel Hakim Abdallah w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
350 tys. € |
| 2024/25 |
|
90 tys. € |
| 2023/24 |
|
90 tys. € |
| 2022/23 |
|
90 tys. € |
| 2021/22 |
|
40 tys. € |
| 2020/21 |
|
40 tys. € |
| 2019/20 |
|
40 tys. € |
Abdel Hakim Abdallah – kontuzje
W trakcie kariery Abdel Hakim Abdallah zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Abdel Hakim Abdallah
-
Uraz
12.10.25 – 26.10.25 (15 dni)
Guingamp opuszczone: 2 mecze
Czy Abdel Hakim Abdallah ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Abdel Hakim Abdallah nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Abdel Hakim Abdallah to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Abdel Hakim Abdallah – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Abdel Hakim Abdallah wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Abdel Hakim Abdallah na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Abdel Hakim Abdallah
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 28 |
|
600 tys. € |
| 10.12.2025 | 28 |
|
600 tys. € |
| 01.06.2025 | 27 |
|
700 tys. € |
| 03.12.2024 | 27 |
|
700 tys. € |
| 10.06.2024 | 26 |
|
700 tys. € |
| 12.12.2023 | 26 |
|
700 tys. € |
| 15.06.2023 | 25 |
|
700 tys. € |
| 27.10.2022 | 25 |
|
600 tys. € |
| 01.06.2022 | 24 |
|
600 tys. € |
| 23.03.2022 | 24 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2021 | 24 |
|
500 tys. € |
| 24.06.2021 | 23 |
|
500 tys. € |
| 10.11.2020 | 23 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
325 tys. € |
| 05.01.2020 | 22 |
|
400 tys. € |
| 27.06.2019 | 21 | 400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Abdel Hakim Abdallah?
Wycena Abdel Hakim Abdallah wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Abdel Hakim Abdallah wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 325 tys. €.