Thomas Callens jest piłkarzem występującym obecnie w Annecy FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Thomas Callens
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Thomas Callens w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Callens wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Thomas Callens oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Thomas Callens w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Callens rozegrał w barwach Annecy FC w Ligue 2 11 meczów.
Ile zarabia Thomas Callens?
Na podstawie kontraktu z Annecy FC, Thomas Callens otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Callens w listopadzie 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Thomas Callens?
Thomas Callens najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Callens?
Wycena 28-letniego Thomas Callens według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Thomas Callens?
Thomas Callens urodził się 6 września 1998 w Brest we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Thomas Callens – statystyki
Szczegółowe statystyki Thomas Callens w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Annecy FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Thomas Callens w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Callens wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Thomas Callens oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Thomas Callens – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Thomas Callens w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Thomas Callens w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Callens rozegrał w barwach Annecy FC w Ligue 2 11 meczów.
Thomas Callens – transfery
W trakcie kariery Thomas Callens zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Annecy FC 2023 – obecnie
-
FC Lorient 2023 – 2023
-
Annecy FC 2022 – 2023
-
FC Lorient 2020 – 2022
-
Caen 2018 – 2020
-
Caen II 2017 – 2018

-
Caen U19 2015 – 2017

-
Lorient U17 2013 – 2015

-
FC Lorient Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Thomas Callens
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 17.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 16.01.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Thomas Callens – forma
W ostatnich 5 meczach Thomas Callens zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Thomas Callens i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Annecy FC
0
Montpellier
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Annecy FC
3
Ligue 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Annecy FC
1
Nancy
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Dunkerque
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
1
Dijon FCO
2
Ligue 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Guingamp
2
Annecy FC
1
Ligue 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Annecy FC
2
Ligue 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Annecy FC
1
Metz
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Reims
3
Annecy FC
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Annecy FC
2
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Pau
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Annecy FC
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
US Boulogne
1
Annecy FC
2
Ligue 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
5
Pau
1
Ligue 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Nancy
1
Annecy FC
5
Ligue 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
0
Montpellier
0
Ligue 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
1
Guingamp
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Annecy FC
0
Ligue 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Annecy FC
1
Troyes
2
Ligue 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Le Mans
3
Annecy FC
0
Ligue 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
SC Bastia
0
Annecy FC
2
Ligue 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Annecy FC
2
Red Star FC
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Lavallouis
2
Annecy FC
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Annecy FC
1
Grenoble
1
Ligue 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Dunkerque
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Annecy FC
2
Clermont
1
Ligue 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Annecy FC
2
Amiens SC
0
Ligue 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Reims
2
Annecy FC
1
Ligue 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Annecy FC
1
Le Mans
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Guingamp
0
Annecy FC
3
Ligue 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Annecy FC
1
Grenoble
2
Puchar Francji, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Annecy FC
1
SC Bastia
0
Ligue 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Montpellier
1
Annecy FC
0
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Annecy FC
1
US Boulogne
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Annecy FC
1
Ligue 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Annecy FC
4
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Clermont
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Annecy FC
0
Lavallouis
0
Ligue 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Troyes
3
Annecy FC
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
1
Nancy
2
Ligue 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Annecy FC
3
Ligue 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
1
Reims
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Red Star FC
1
Annecy FC
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Amiens SC
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Annecy FC
2
Dunkerque
2
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Pau
2
Annecy FC
0
Ligue 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Annecy FC
3
Grenoble
1
Ligue 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
0
FC Lorient
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Red Star FC
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
1
SC Bastia
1
Ligue 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Pau
1
Annecy FC
0
Ligue 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Annecy FC
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Martigues
2
Annecy FC
0
Ligue 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Annecy FC
1
Caen
0
Ligue 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Amiens SC
1
Annecy FC
0
Ligue 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Annecy FC
0
Dunkerque
2
Ligue 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Karne
|
Stade Briochin
(4)
1
Annecy FC
(3)
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Annecy FC
1
Guingamp
4
Ligue 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Ajaccio
1
Annecy FC
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
GOAL FC
1
Annecy FC
2
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Annecy FC
0
Metz
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Annecy FC
0
Ligue 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rodez Aveyron
5
Annecy FC
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Annecy FC
2
Pau
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Grenoble
0
Annecy FC
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Annecy FC
2
Lavallouis
0
Ligue 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Lorient
4
Annecy FC
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Annecy FC
1
Red Star FC
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
2
Annecy FC
2
Ligue 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Guingamp
2
Annecy FC
2
Ligue 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
3
Amiens SC
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Caen
1
Annecy FC
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Annecy FC
2
Martigues
4
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Dunkerque
0
Annecy FC
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Troyes
1
Annecy FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Annecy FC
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
3
SC Bastia
2
Ligue 2
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Dunkerque
0
Annecy FC
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Guingamp
1
Annecy FC
4
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Annecy FC
0
Pau
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Amiens SC
1
Annecy FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Thionville Lusitanos
2
Annecy FC
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Valenciennes
0
Annecy FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Annecy FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bordeaux
3
Annecy FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
SC Bastia
2
Annecy FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
0
Troyes
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Concarneau
1
Annecy FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Angers
0
Annecy FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Annecy FC
1
Guingamp
4
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Annecy FC
1
Dijon FCO
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
SC Bastia
3
Annecy FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
1
Toulouse
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Annecy FC
1
Guingamp
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Annecy FC
0
Metz
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
5
Annecy FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Lavallouis
1
Annecy FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Karne
|
Paris FC
(5)
1
Annecy FC
(6)
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Annecy FC
2
Caen
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Karne
|
![]()
ASM Belfort
(3)
1
Annecy FC
(4)
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Annecy FC
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Valenciennes
2
Annecy FC
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
![]()
VILLERUPT THIL ES
1
Annecy FC
6
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Annecy FC
0
Nimes
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Caen
0
Annecy FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Annecy FC
2
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Annecy FC
0
SC Bastia
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Le Havre
2
Annecy FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
1
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Annecy FC
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Annecy FC
0
Lavallouis
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Annecy FC
1
Niort
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Lorient II
1
Stade Plabennec
0
Championnat National 2 (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Lorient II
4
Romorantin
0
Championnat National 2 (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Granville
0
Lorient II
0
Championnat National 2 (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Stade Plabennec
1
Lorient II
1
Championnat National 2 (Francja)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Valenciennes
1
Caen
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Caen
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Caen
1
Ajaccio
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W jakiej formie jest Thomas Callens?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Thomas Callens – zarobki
Thomas Callens gra w Annecy FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 90 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Thomas Callens w Annecy FC (2025/26)
| Rocznie | 90 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 247 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Thomas Callens w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
90 tys. € |
| 2024/25 |
|
40 tys. € |
| 2023/24 |
|
40 tys. € |
| 2022/23 |
|
40 tys. € |
| 2021/22 |
|
40 tys. € |
| 2020/21 |
|
30 tys. € |
| 2019/20 |
|
20 tys. € |
| 2018/19 |
|
60 tys. € |
Ile zarabia Thomas Callens?
Na podstawie kontraktu z Annecy FC, Thomas Callens otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Callens w listopadzie 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Thomas Callens – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Thomas Callens wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Thomas Callens na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Thomas Callens
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 27 |
|
150 tys. € |
| 10.12.2025 | 27 |
|
150 tys. € |
| 01.06.2025 | 26 |
|
150 tys. € |
| 03.12.2024 | 26 |
|
200 tys. € |
| 10.06.2024 | 25 |
|
250 tys. € |
| 12.12.2023 | 25 |
|
250 tys. € |
| 15.06.2023 | 24 |
|
250 tys. € |
| 27.10.2022 | 24 |
|
150 tys. € |
| 29.05.2022 | 23 |
|
150 tys. € |
| 15.12.2021 | 23 |
|
150 tys. € |
| 03.06.2021 | 22 |
|
150 tys. € |
| 14.10.2020 | 22 |
|
150 tys. € |
| 05.01.2020 | 21 |
|
150 tys. € |
| 02.06.2019 | 20 |
|
150 tys. € |
| 16.12.2018 | 20 |
|
150 tys. € |
| 05.09.2018 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Callens?
Wycena Thomas Callens wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Thomas Callens wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.