Erwin Koffi jest piłkarzem występującym obecnie w Guingamp. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Erwin Koffi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Erwin Koffi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Erwin Koffi wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 16,7%. Erwin Koffi oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Erwin Koffi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Erwin Koffi rozegrał w barwach Guingamp w Ligue 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 787 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Erwin Koffi?
Na podstawie kontraktu z Guingamp, Erwin Koffi otrzymuje 350 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Koffi w listopadzie 2026 to 6,7 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Erwin Koffi?
Erwin Koffi najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Erwin Koffi?
Wycena 31-letniego Erwin Koffi według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Erwin Koffi?
Erwin Koffi urodził się 10 stycznia 1995 w Paris we Francji. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Erwin Koffi – statystyki
Szczegółowe statystyki Erwin Koffi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Guingamp. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Erwin Koffi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Erwin Koffi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Erwin Koffi wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 16,7%. Erwin Koffi oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Erwin Koffi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Erwin Koffi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.9 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 1 | 0 | 6.3 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 1 | – | 7.6 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
3:3 | 22' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
08 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Erwin Koffi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Erwin Koffi rozegrał w barwach Guingamp w Ligue 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 787 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Erwin Koffi – transfery
W trakcie kariery Erwin Koffi zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Guingamp 2025 – obecnie
-
Neftchi Baku 2023 – 2025
-
Pau 2020 – 2023
-
Olympiakos 2020 – 2020
-
Anorthosis 2018 – 2020
-
FC Lorient 2016 – 2018
-
Lorient II 2015 – 2016
-
Châteauroux II 2014 – 2015

-
Chateauroux U19 2012 – 2014

-
Entente Sannois Saint-Gratien Jugend 2009 – 2011

-
Académie de Football d'Epinay Jugend do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Erwin Koffi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 24.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 09.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 24.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 12.09.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 | — | Wolny transfer | |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Erwin Koffi – forma
W ostatnich 5 meczach Erwin Koffi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Erwin Koffi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
Koniec
|
Clermont
0
Guingamp
2
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Guingamp
1
Pau
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nancy
1
Guingamp
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Red Star FC
3
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Guingamp
2
Annecy FC
1
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Reims
2
Guingamp
2
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Guingamp
3
Nantes
3
Ligue 2, 4. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Guingamp
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Guingamp
1
US Boulogne
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Metz
2
Guingamp
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Clermont
1
Guingamp
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Guingamp
0
SC Bastia
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Guingamp
1
Grenoble
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
1
Guingamp
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Guingamp
0
Reims
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Guingamp
1
Amiens SC
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Lavallouis
2
Guingamp
2
Ligue 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Guingamp
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 25. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Le Mans
1
Guingamp
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Guingamp
1
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Dunkerque
0
Guingamp
0
Ligue 2, 22. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Montpellier
3
Guingamp
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Guingamp
1
Troyes
0
Ligue 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Guingamp
3
US Boulogne
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Guingamp
0
Lavallouis
1
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Guingamp
1
Ligue 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Guingamp
0
Annecy FC
3
Ligue 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Ancienne Château-Gontier
0
Guingamp
4
Puchar Francji, 1/128 finału
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Amiens SC
1
Guingamp
2
Ligue 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Guingamp
2
Pau
2
Ligue 2, 14. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Guingamp
2
Lavallouis
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Grenoble
0
Guingamp
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Guingamp
0
Clermont
1
Ligue 2, 11. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
US Boulogne
2
Guingamp
2
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Guingamp
2
Nancy
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Guingamp
3
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Guingamp
2
Dunkerque
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Troyes
5
Guingamp
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Montpellier
0
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
SC Bastia
1
Guingamp
3
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Guingamp
0
Red Star FC
4
Ligue 2, 3. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Reims
1
Guingamp
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Guingamp
3
Le Mans
3
Ligue 2, 1. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Karabach Agdam
3
Neftchi Baku
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 31. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Neftchi Baku
2
Zira
4
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Araz
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Kapaz
0
Puchar Azerbejdżanu, 1/4 finału
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Shamakhi FK
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 21. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Araz
2
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Sabah FA
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 19. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Sumqayıt
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Karabach Agdam
4
Neftchi Baku
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Neftchi Baku
0
Sabah FA
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Neftchi Baku
5
Kapaz
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Karabach Agdam
5
Neftchi Baku
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Neftchi Baku
3
Turan
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Karabach Agdam
4
Neftchi Baku
1
Puchar Azerbejdżanu
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Zira
3
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Sumqayıt
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Qabala
0
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Neftchi Baku
3
Səbail
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Kapaz
3
Neftchi Baku
3
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Karabach Agdam
4
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Turan
1
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Zira
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Araz
1
Neftchi Baku
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Sumqayıt
1
Puchar Azerbejdżanu
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Sumqayıt
2
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sabah FA
0
Neftchi Baku
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Gru
Koniec
|
Neftchi Baku
2
Kapaz
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Neftchi Baku
3
Turan
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Zira
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Qabala
0
Neftchi Baku
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Neftchi Baku
0
Sabah FA
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Səbail
2
Neftchi Baku
4
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Turan
0
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Zira
1
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Araz
1
Neftchi Baku
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sumqayıt
0
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Neftchi Baku
2
Qabala
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sabah FA
1
Neftchi Baku
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Beşiktaş
2
Neftchi Baku
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Səbail
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Beşiktaş
3
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Neftchi Baku
2
Zeljeznicar Sarajevo
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Pau
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Pau
2
SC Bastia
6
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Pau
2
Guingamp
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Pau
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Pau
1
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Amiens SC
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Pau
0
Lavallouis
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Grenoble
1
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Pau
0
Bordeaux
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Lille
2
Pau
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
SC Bastia
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Pau
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Bordeaux
1
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pau
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Pau
1
Nimes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Pau
2
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Metz
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Lavallouis
0
Pau
1
Ligue 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Pau
0
Sochaux-Montbéliard
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Pau
0
Dijon FCO
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Pau
2
Niort
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Guingamp
3
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Pau
1
Auxerre
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Dunkerque
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Pau
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
SC Bastia
1
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Pau
0
Nimes
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Niort
3
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Pau
1
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Pau
2
Guingamp
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Pau
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
2
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Caen
1
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Pau
2
Dijon FCO
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Pau
2
SC Bastia
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Nimes
0
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Pau
4
Valenciennes
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Toulouse
2
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Pau
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Pau
3
Dunkerque
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Pau
2
Le Havre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Pau
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Nancy
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Pau
2
Amiens SC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Karne
|
Pau
(7)
0
Rodez Aveyron
(8)
0
Puchar Francji
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Pau
1
Chambly Thelle FC
3
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Ajaccio
4
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Pau
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Clermont
3
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Pau
1
Caen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Pau
1
Nancy
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
0
Pau
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Pau
0
Guingamp
1
Ligue 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
FC Lorient
1
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Lorient
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Lorient
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
FC Lorient
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
FC Lorient
2
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Caen
3
FC Lorient
2
Ligue 1
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
FC Lorient
1
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 |
W ostatnich 5 meczach Erwin Koffi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Erwin Koffi 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.76, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Erwin Koffi?
Erwin Koffi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.67). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Erwin Koffi – zarobki
Erwin Koffi gra w Guingamp na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 350 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Erwin Koffi w Guingamp (2025/26)
| Rocznie | 350 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 29 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 959 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Erwin Koffi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
350 tys. € |
| 2022/23 |
|
110 tys. € |
| 2021/22 |
|
110 tys. € |
| 2020/21 |
|
110 tys. € |
| 2016/17 |
|
250 tys. € |
| 2015/16 |
|
100 tys. € |
Ile zarabia Erwin Koffi?
Na podstawie kontraktu z Guingamp, Erwin Koffi otrzymuje 350 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Koffi w listopadzie 2026 to 6,7 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Erwin Koffi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Erwin Koffi wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Erwin Koffi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Erwin Koffi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 31 |
|
400 tys. € |
| 22.03.2026 | 31 |
|
500 tys. € |
| 10.12.2025 | 30 |
|
600 tys. € |
| 08.06.2025 | 30 |
|
700 tys. € |
| 26.12.2024 | 29 |
|
700 tys. € |
| 11.06.2024 | 29 |
|
700 tys. € |
| 26.12.2023 | 28 |
|
700 tys. € |
| 15.06.2023 | 28 |
|
900 tys. € |
| 27.10.2022 | 27 |
|
900 tys. € |
| 01.06.2022 | 27 |
|
900 tys. € |
| 23.03.2022 | 27 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2021 | 26 |
|
700 tys. € |
| 24.06.2021 | 26 |
|
500 tys. € |
| 10.11.2020 | 25 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
400 tys. € |
| 05.01.2020 | 24 |
|
500 tys. € |
| 24.06.2019 | 24 |
|
600 tys. € |
| 30.12.2018 | 23 |
|
600 tys. € |
| 25.04.2018 | 23 |
|
600 tys. € |
| 31.05.2017 | 22 |
|
600 tys. € |
| 15.01.2017 | 22 |
|
750 tys. € |
| 31.10.2016 | 21 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Erwin Koffi?
Wycena Erwin Koffi wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Erwin Koffi wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.