Jessy Deminguet jest piłkarzem występującym obecnie w Metz. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jessy Deminguet
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jessy Deminguet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jessy Deminguet wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 12,5%. Jessy Deminguet oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jessy Deminguet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jessy Deminguet rozegrał w barwach Metz w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 937 minut. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Jessy Deminguet?
Na podstawie kontraktu z Metz, Jessy Deminguet otrzymuje 1,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 151,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Deminguet w listopadzie 2026 to 35 tysięcy euro, a dziennie około 5 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Jessy Deminguet ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jessy Deminguet nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jessy Deminguet to uraz pięty z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jessy Deminguet?
Jessy Deminguet najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jessy Deminguet?
Wycena 28-letniego Jessy Deminguet według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jessy Deminguet?
Jessy Deminguet urodził się 7 stycznia 1998 w Lisieux we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Jessy Deminguet – statystyki
Szczegółowe statystyki Jessy Deminguet w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Metz. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jessy Deminguet vs. inni
Jakie statystyki ma Jessy Deminguet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jessy Deminguet wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 12,5%. Jessy Deminguet oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Jessy Deminguet – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jessy Deminguet w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | ||||
|
14 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
4:1 | 66' | 1 | 1 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jessy Deminguet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jessy Deminguet rozegrał w barwach Metz w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 937 minut. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Jessy Deminguet – transfery
W trakcie kariery Jessy Deminguet zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Metz 2025 – obecnie
-
Strasburg 2025 – 2025
-
Metz 2024 – 2025
-
Strasburg 2023 – 2024
-
Caen 2017 – 2023
-
Caen II 2016 – 2017

-
Caen U19 2015 – 2016

-
Caen U17 2013 – 2015

-
SM Caen Jugend do 2013

Jessy Deminguet – forma
W ostatnich 5 meczach Jessy Deminguet zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jessy Deminguet 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.14 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Jessy Deminguet 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.03 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Jessy Deminguet?
Jessy Deminguet jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.14 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.04). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Jessy Deminguet – zarobki
Jessy Deminguet gra w Metz na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jessy Deminguet w Metz (2025/26)
| Rocznie | 1,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 152 tys. € |
| Tygodniowo | 35 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
Ile zarabia Jessy Deminguet?
Na podstawie kontraktu z Metz, Jessy Deminguet otrzymuje 1,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 151,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Deminguet w listopadzie 2026 to 35 tysięcy euro, a dziennie około 5 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jessy Deminguet – kontuzje
W trakcie kariery Jessy Deminguet zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jessy Deminguet
-
Uraz kostki
15.05.26 – 22.05.26 (8 dni)
Metz opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pięty
17.08.25 – 29.08.25 (13 dni)
Metz opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pięty
19.04.25 – 10.05.25 (22 dni)
Metz opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.03.24 – 14.03.24 (7 dni)
Strasburg opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
21.10.21 – 28.10.21 (8 dni)
Caen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.02.18 – 14.02.18 (8 dni)
Caen opuszczone: 1 mecz
Czy Jessy Deminguet ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jessy Deminguet nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jessy Deminguet to uraz pięty z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jessy Deminguet – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jessy Deminguet wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jessy Deminguet na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jessy Deminguet?
Wycena Jessy Deminguet wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Jessy Deminguet wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 500 tys. €.