Porównanie kursów Montpellier - Metz
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Montpellier - Metz dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 6 listopada 2026 (w ramach 12. kolejki Ligue 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 121 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Montpellier po kursie 2,05 w eToto, remis po kursie 3,10 w LV BET oraz wygrana Metz po kursie 3,90 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Metz wystawia LV BET - 3,90, w porównaniu do najniższego 3,65 w Betfan. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,50 | 1,03 | 4,00 | 1,20 | 2,00 | 1,70 | 1,42 | 2,62 | 1,14 | 4,75 | 1,04 | 8,30 | 1,01 | 17,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 1,04 | 4,00 | 1,20 | 2,02 | 1,72 | 1,43 | 2,65 | 1,15 | 4,75 | 1,05 | 9,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,75 | 1,19 | 1,97 | 1,68 | 1,41 | 2,55 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,04 | 3,90 | 1,20 | 2,00 | 1,70 | 1,42 | 2,60 | 1,15 | 4,60 | 1,05 | 7,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,05 | 1,70 | 1,40 | 2,70 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,25. To o 1,4% więcej niż najniższy kurs 2,22 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Montpellier strzeli
Kurs na Metz strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Montpellier i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Metz i liczbę goli
Kursy na Montpellier - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Metz - handicap
Kursy na Montpellier - handicap azjatycki
Kursy na Metz - handicap azjatycki
Kursy na Montpellier - handicap azjatycki pełny
Kursy na Metz - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 13,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 12,00, więc różnica między bukmacherami sięga 8,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 9,00 | 13,00 | 5,40 | 10,00 | 21,00 | 8,60 | 12,00 | 10,00 | 17,00 | 50,00 | 14,00 | 30,00 | 24,00 | 35,00 | 40,00 | 40,00 | 100,00 | 35,00 | 100,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 8,50 | 12,00 | 5,00 | 9,50 | 20,00 | 8,00 | 11,00 | 9,50 | 16,00 | 48,00 | 13,00 | 28,00 | 22,00 | 32,00 | 38,00 | 38,00 | 100,00 | 30,00 | 90,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Montpellier - Metz dostępnych jest 402 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 84,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,60 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,41 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Montpellier - Metz ma eToto, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.