Ibou Sane jest piłkarzem występującym obecnie w Metz. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ibou Sane
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ibou Sane w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ibou Sane wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.38, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ibou Sane oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ibou Sane w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ibou Sane rozegrał w barwach Metz w Ligue 2 9 meczów. Na boisku spędził łącznie 160 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Czy Ibou Sane ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ibou Sane nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ibou Sane to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ibou Sane?
Ibou Sane ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Ibou Sane?
Ibou Sane najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Ibou Sane?
Wycena 21-letniego Ibou Sane według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ibou Sane?
Ibou Sane urodził się 28 marca 2005 w Diégoune w Senegalu. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Ibou Sane – statystyki
Szczegółowe statystyki Ibou Sane w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Metz. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Ibou Sane w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ibou Sane wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.38, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ibou Sane oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ibou Sane – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ibou Sane w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
4:2 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
1:1 | 31' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:1 | 2' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 31. kolejka
|
3:2 | 24' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ibou Sane w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ibou Sane rozegrał w barwach Metz w Ligue 2 9 meczów. Na boisku spędził łącznie 160 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Ibou Sane – transfery
W trakcie kariery Ibou Sane zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Metz 2026 – obecnie
-
Amiens SC 2026 – 2026
-
Metz 2023 – 2026
-
Génération Foot do 2023
Ibou Sane – forma
W ostatnich 5 meczach Ibou Sane zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,51. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ibou Sane ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.51.
W ostatnich 10 meczach Ibou Sane ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52.
W jakiej formie jest Ibou Sane?
Ibou Sane jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.51 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.38). Jego dyspozycja rośnie.
Ibou Sane – zarobki
Ibou Sane gra w Metz na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 270 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ibou Sane w Metz (2025/26)
| Rocznie | 270 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 740 € |
Ibou Sane – kontuzje
W trakcie kariery Ibou Sane zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ibou Sane
-
Uraz kolana
17.04.26 – 30.05.26 (44 dni)
Amiens SC opuszczone: 3 mecze
-
Choroba
18.02.26 – 23.02.26 (6 dni)
Amiens SC opuszczone: 1 mecz
Czy Ibou Sane ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ibou Sane nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ibou Sane to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ibou Sane – trofea
W trakcie kariery Ibou Sane zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ibou Sane?
Ibou Sane zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki U20 — 1 raz.
Ibou Sane – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ibou Sane wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ibou Sane na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ibou Sane?
Wycena Ibou Sane wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Ibou Sane wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 150 tys. €.