Florian Miguel jest piłkarzem występującym obecnie w Metz. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Florian Miguel
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Florian Miguel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Florian Miguel wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Florian Miguel oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Florian Miguel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Florian Miguel rozegrał w barwach Metz w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 729 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Florian Miguel?
Florian Miguel najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Florian Miguel?
Wycena 30-letniego Florian Miguel według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Florian Miguel?
Florian Miguel urodził się 1 września 1996 w Brugge we Francji. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Florian Miguel – statystyki
Szczegółowe statystyki Florian Miguel w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Metz. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Florian Miguel vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Florian Miguel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Florian Miguel wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Florian Miguel oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Florian Miguel – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Florian Miguel w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 28' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
3:2 | 11' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
4:2 | 66' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 1 | – | 6.5 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
1:1 | 84' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Florian Miguel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Florian Miguel rozegrał w barwach Metz w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 729 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Florian Miguel – transfery
W trakcie kariery Florian Miguel zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Metz 2026 – obecnie
-
Burgos CF 2024 – 2026
-
OH Leuven 2023 – 2024
-
Huesca 2021 – 2023
-
Nimes 2018 – 2021
-
Tours 2015 – 2018

-
Tours II 2014 – 2015

-
Tours U19 2013 – 2014

-
Tours FC U17 2011 – 2013

-
FC Girondins Bordeaux Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Florian Miguel
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 09.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 16.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 24.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 05.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 | — | Wolny transfer |
Florian Miguel – forma
W ostatnich 5 meczach Florian Miguel zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,07. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Florian Miguel i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Metz
1
Pau
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Dunkerque
1
Metz
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Metz
3
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
4
Metz
2
Ligue 2, 8. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Metz
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Red Star FC
1
Metz
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Metz
4
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Annecy FC
1
Metz
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Metz
1
Lavallouis
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Grenoble
0
Metz
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Metz
2
Guingamp
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Burgos CF
1
FC Andorra
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Burgos CF
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Granada
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Almeria
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
3
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Burgos CF
4
Cordoba CF
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Burgos CF
2
Mirandes
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Cadiz
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Burgos CF
2
Leganes
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Malaga
3
Burgos CF
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Burgos CF
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Burgos CF
3
Getafe
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Albacete
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Racing Santander
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Mirandes
0
Burgos CF
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Paź
Dogryw.
|
Atlético Tordesillas
1
Burgos CF
2
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
1
Burgos CF
3
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Real Valladolid
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Malaga
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Granada
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
3
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Andorra
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Burgos CF
5
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Burgos CF
2
Levante
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Burgos CF
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Elche
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Cadiz
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Huesca
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eldense
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Burgos CF
3
Almeria
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cartagena
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Burgos CF
1
Albacete
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Burgos CF
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Granada
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Tenerife
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Cadiz
1
Burgos CF
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Eldense
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Levante
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Elche
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Mirandes
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Granada
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
CD Castellón
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Burgos CF
3
Cartagena
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
OH Leuven
1
KVC Westerlo
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
KVC Westerlo
1
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
OH Leuven
1
Sint-Truidense VV
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
OH Leuven
2
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
OH Leuven
2
KV Mechelen
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
57'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
OH Leuven
1
KV Mechelen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Club Brugge
3
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
OH Leuven
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
OH Leuven
0
Royal Charleroi
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
KVC Westerlo
0
OH Leuven
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
59'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
OH Leuven
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
KV Kortrijk
0
OH Leuven
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
OH Leuven
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
OH Leuven
3
AS Eupen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
KAA Gent
4
OH Leuven
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
OH Leuven
1
Cercle Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
KRC Genk
3
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
OH Leuven
0
KVC Westerlo
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
5
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Cercle Brugge
3
OH Leuven
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
OH Leuven
1
Standard Liege
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
AS Eupen
3
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Royale Union SG
5
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Huesca
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
2
La Liga 2
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Huesca
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
3
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Tenerife
2
Huesca
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lis
Karne
|
Juventud Torremolinos
(4)
2
Huesca
(2)
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Huesca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Lugo
1
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huesca
3
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Huesca
0
Girona
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
CD Cayon
0
Huesca
2
Puchar Hiszpanii
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Girona
1
Huesca
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lugo
3
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
RC Lens
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Nimes
1
Strasburg
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Brest
1
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nimes
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nantes
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Nimes
1
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nicea
3
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nimes
3
Monaco
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Angers
3
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nimes
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Nimes
1
Dijon FCO
3
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Lorient
3
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Monaco
3
Nimes
0
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Reims
0
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nimes
1
Angers
5
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Nimes
0
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nimes
0
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lyon
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nimes
2
Rennes
4
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nimes
4
Brest
0
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Rennes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Angers
0
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Nimes
3
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nimes
1
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Lyon
4
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Bordeaux
6
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Nimes
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Strasburg
4
Nimes
1
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Reims
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lille
2
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nimes
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nimes
3
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Reims
0
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Nimes
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Toulouse
1
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Angers
3
Nimes
4
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
1
Tours
1
Ligue 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Tours
3
FC Lorient
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Tours
1
US Orléans
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Tours
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Tours
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Tours
0
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Reims
1
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Tours
0
Clermont
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Tours
1
Nancy
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
4
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Tours
1
![]()
GFC Ajaccio
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chateauroux
1
Tours
0
Ligue 2
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Lorient
2
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Valenciennes
2
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Tours
1
Brest
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
US Orléans
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Tours
0
Nimes
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Auxerre
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Niort
2
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Clermont
2
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Tours
3
Red Star FC
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
2
Tours
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Tours
0
Amiens SC
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Reims
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Tours
0
Brest
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Florian Miguel ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.07 — wynik poniżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Florian Miguel 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.31 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Florian Miguel?
Florian Miguel jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.07 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.29). Jego dyspozycja rośnie.
Florian Miguel – zarobki
Florian Miguel gra w Metz na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Florian Miguel w Metz (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Florian Miguel w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
320 tys. € |
| 2024/25 |
|
320 tys. € |
| 2023/24 |
|
270 tys. € |
| 2022/23 |
|
530 tys. € |
| 2021/22 |
|
530 tys. € |
| 2020/21 |
|
220 tys. € |
| 2019/20 |
|
260 tys. € |
| 2018/19 |
|
260 tys. € |
Florian Miguel – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Florian Miguel wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Florian Miguel na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Florian Miguel
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 29 |
|
1 mln € |
| 29.12.2025 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 23.06.2025 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2024 | 28 |
|
1 mln € |
| 03.06.2024 | 27 |
|
1 mln € |
| 18.12.2023 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 22.10.2023 | 27 |
|
1,4 mln € |
| 13.06.2023 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 28.12.2022 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 28.06.2022 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 26.12.2021 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 03.06.2021 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 06.01.2021 | 24 |
|
2 mln € |
| 14.10.2020 | 24 |
|
1,6 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
1,6 mln € |
| 18.12.2019 | 23 |
|
2 mln € |
| 26.09.2019 | 23 |
|
2 mln € |
| 02.06.2019 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 16.12.2018 | 22 |
|
1 mln € |
| 23.10.2018 | 22 |
|
1 mln € |
| 15.05.2018 | 21 | 800 tys. € | |
| 14.06.2017 | 20 | 800 tys. € | |
| 19.03.2017 | 20 | 600 tys. € | |
| 12.07.2016 | 19 | 600 tys. € | |
| 03.02.2016 | 19 | 600 tys. € | |
| 05.09.2015 | 19 | 300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Florian Miguel?
Wycena Florian Miguel wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Florian Miguel wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 300 tys. €.