Zaid Seha jest piłkarzem występującym obecnie w Dunkerque. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Zaid Seha
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Zaid Seha w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Zaid Seha wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.16. Zaid Seha oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Zaid Seha w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Zaid Seha rozegrał w barwach Aubagne FC w Championnat National 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 107 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Zaid Seha?
Na podstawie kontraktu z Dunkerque, Zaid Seha otrzymuje 70 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Seha w listopadzie 2026 to 1,3 tysiąca euro, a dziennie około 192 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Zaid Seha?
Zaid Seha najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Zaid Seha?
Wycena 19-letniego Zaid Seha według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Zaid Seha?
Zaid Seha urodził się 25 stycznia 2007 we Francji. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Zaid Seha – statystyki
Szczegółowe statystyki Zaid Seha w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dunkerque. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Zaid Seha w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Zaid Seha wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.16. Zaid Seha oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Zaid Seha – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Zaid Seha w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
0:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
2:0 | 30' | 0 | 0 | ||||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
3:2 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | ||||
|
27 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 32. kolejka
|
2:6 | 25' | 0 | 1 | – | |||
|
21 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 28. kolejka
|
5:1 | 8' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 27. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 26. kolejka
|
1:1 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Lut
Koniec
|
Ligue 2, 25. kolejka
|
2:1 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sty
Koniec
|
Ligue 2, 19. kolejka
|
3:1 | 23' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Zaid Seha w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Zaid Seha rozegrał w barwach Aubagne FC w Championnat National 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 107 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Zaid Seha – transfery
W trakcie kariery Zaid Seha zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dunkerque 2026 – obecnie
-
Aubagne FC 2026 – 2026
-
Dunkerque 2026 – 2026
-
Samsunspor 2026 – 2026
-
Dunkerque 2025 – 2026
-
Samsunspor 2025 – 2025
-
Auxerre U19 2023 – 2025

-
Auxerre U17 2023 – 2023

-
Troyes U17 2022 – 2023

-
ESTAC Troyes Formation do 2022

Zaid Seha – forma
W ostatnich 5 meczach Zaid Seha zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Zaid Seha ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44.
W ostatnich 10 meczach Zaid Seha ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44.
W jakiej formie jest Zaid Seha?
Zaid Seha jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.16). Jego dyspozycja słabnie.
Zaid Seha – zarobki
Zaid Seha gra w Dunkerque na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 70 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Zaid Seha w Dunkerque (2025/26)
| Rocznie | 70 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 6 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 192 € |
Ile zarabia Zaid Seha?
Na podstawie kontraktu z Dunkerque, Zaid Seha otrzymuje 70 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Seha w listopadzie 2026 to 1,3 tysiąca euro, a dziennie około 192 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Zaid Seha – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Zaid Seha wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Zaid Seha na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Zaid Seha?
Wycena Zaid Seha wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Zaid Seha wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.