Oumar Diakite jest piłkarzem występującym obecnie w Sturm Graz. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Oumar Diakite
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Oumar Diakite w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oumar Diakite wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.65, a skuteczność strzałów to 43,8%. Oumar Diakite oddaje średnio 2,7 strzału na mecz, z czego 1,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Oumar Diakite w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Oumar Diakite rozegrał w barwach Sturmu Graz w Bundeslidze (Austria) 6 meczów, w OFB-Cup 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 556 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Oumar Diakite
Pierwszy transfer Oumar Diakite w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do Reims za 2,5 miliona euro.
Czy Oumar Diakite ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Oumar Diakite nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oumar Diakite to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Oumar Diakite?
Oumar Diakite ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Oumar Diakite?
Oumar Diakite najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Oumar Diakite?
Wycena 22-letniego Oumar Diakite według stanu na czerwiec 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 9 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Oumar Diakite?
Oumar Diakite urodził się 20 grudnia 2003 w Bingerville, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Oumar Diakite – statystyki
Szczegółowe statystyki Oumar Diakite w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sturm Graz oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Oumar Diakite vs. inni
Jakie statystyki ma Oumar Diakite w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oumar Diakite wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.65, a skuteczność strzałów to 43,8%. Oumar Diakite oddaje średnio 2,7 strzału na mecz, z czego 1,7 to strzały celne.
Oumar Diakite – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Oumar Diakite w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 11. kolejka
|
1:1 | 45' | 1 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Austrii, 1/8 finału
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
25 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 10. kolejka
|
2:2 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
1:0 | 45' | 1 | 0 | ||||
|
18 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 9. kolejka
|
6:1 | 60' | 3 | 0 | ||||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
3:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
0:2 | 64' | 2 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
3:0 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
0:0 | 28' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
2:1 | 40' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Oumar Diakite w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Oumar Diakite rozegrał w barwach Sturmu Graz w Bundeslidze (Austria) 6 meczów, w OFB-Cup 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 556 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Oumar Diakite – transfery
W trakcie kariery Oumar Diakite zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sturm Graz 2026 – obecnie
-
Reims 2026 – 2026
-
Cercle Brugge 2025 – 2026
-
Reims 2023 – 2025
-
Red Bull Salzburg 2023 – 2023
-
FC Liefering 2022 – 2023
-
Red Bull Salzburg 2022 – 2022
-
ASEC MIMOSAS 2020 – 2022

-
ASEC Mimosas U19 do 2020

Historia transferów Oumar Diakite
Pierwszy transfer Oumar Diakite w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do Reims za 2,5 miliona euro.
Oumar Diakite – forma
W ostatnich 5 meczach Oumar Diakite zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 5 bramek, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Oumar Diakite 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.77.
W ostatnich 10 meczach Oumar Diakite 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.38.
W jakiej formie jest Oumar Diakite?
Oumar Diakite jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 5 bramek, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.77 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.65). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Oumar Diakite – zarobki
Oumar Diakite gra w Sturm Graz na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 500 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Oumar Diakite w Sturm Graz (2025/26)
| Rocznie | 500 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 42 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Oumar Diakite – kontuzje
W trakcie kariery Oumar Diakite zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Oumar Diakite
-
Uraz
07.06.22 – 10.08.22 (65 dni)
FC Liefering opuszczone: 4 mecze
Czy Oumar Diakite ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Oumar Diakite nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oumar Diakite to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Oumar Diakite – trofea
W trakcie kariery Oumar Diakite zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Oumar Diakite?
Oumar Diakite zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował na Wybrzeżu Kości Słoniowej — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki — 1 raz.
Oumar Diakite – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Oumar Diakite wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Oumar Diakite na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Oumar Diakite?
Wycena Oumar Diakite wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Oumar Diakite wyceniano na 9 mln €, a najniżej na 400 tys. €.