Marco Hoffman jest piłkarzem występującym obecnie w TSV Hartberg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Marco Hoffmann
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Marco Hoffmann w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Hoffmann wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.37, a skuteczność strzałów to 25,0%. Marco Hoffmann oddaje średnio 3,0 strzału na mecz, z czego 1,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marco Hoffmann w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Hoffmann rozegrał w barwach TSV Hartberg w Bundeslidze (Austria) 8 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 718 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Marco Hoffmann?
Na podstawie kontraktu z TSV Hartberg, Marco Hoffmann otrzymuje 200 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 16,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hoffman w październiku 2026 to 3,8 tysiąca euro, a dziennie około 548 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Na jakiej pozycji gra Marco Hoffmann?
Marco Hoffmann najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Marco Hoffmann?
Wycena 22-letniego Marco Hoffmann według stanu na wrzesień 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marco Hoffmann?
Marco Hoffmann urodził się 8 listopada 2003 w Austrii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Marco Hoffmann – statystyki
Szczegółowe statystyki Marco Hoffmann w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział TSV Hartberg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marco Hoffmann
Marco Hoffman vs. inni
Atak
Obrona
Podania Marco Hoffmann
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marco Hoffmann w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Hoffmann wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.37, a skuteczność strzałów to 25,0%. Marco Hoffmann oddaje średnio 3,0 strzału na mecz, z czego 1,6 to strzały celne.
Marco Hoffmann – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marco Hoffmann w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Marco Hoffmann
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
4:3 | 90' | 3 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
3:3 | 89' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
2:2 | 73' | 1 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 5. kolejka
|
3:2 | 90' | 2 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 16.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 3. kolejka
|
0:2 | 75' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 2. kolejka
|
0:2 | 71' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 1. kolejka
|
1:0 | 71' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2026 |
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
1:3 | 69' | 1 | 0 | – | |||
| 17.05 2026 |
Bundesliga (Austria), play offy
|
1:3 | 73' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Marco Hoffmann w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Hoffmann rozegrał w barwach TSV Hartberg w Bundeslidze (Austria) 8 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 718 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Marco Hoffmann – transfery
W trakcie kariery Marco Hoffmann zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
TSV Hartberg 2024 – obecnie
-
USV Halbturn 2018 – 2024

-
USV Halbturn Youth 2018 – 2018

-
Rapid Wien U16 2018 – 2018

-
Rapid Wien U15 2017 – 2018

-
SK Rapid Wien Youth 2015 – 2017

-
USV Halbturn Youth do 2015

Marco Hoffmann – forma
W ostatnich 5 meczach Marco Hoffmann zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 6 bramek, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marco Hoffmann 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.83 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Marco Hoffmann 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.42 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Marco Hoffmann?
Marco Hoffmann jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 6 bramek i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.83 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.37). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Marco Hoffmann – zarobki
Marco Hoffmann gra w TSV Hartberg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 200 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Marco Hoffmann?
Na podstawie kontraktu z TSV Hartberg, Marco Hoffmann otrzymuje 200 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 16,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hoffman w październiku 2026 to 3,8 tysiąca euro, a dziennie około 548 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Marco Hoffmann – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marco Hoffmann wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marco Hoffmann na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marco Hoffmann?
Wycena Marco Hoffmann wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Marco Hoffmann wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.