Forma w lidze
TSV Hartberg w tabeli
5. miejsce / 11 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 10 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
6 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
10:12 bramki
2,00 gola/mecz
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy TSV Hartberg
Wartość drużyny: 2,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Austria | 22 | napastnik | 8 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Austria | 33 | pomocnik | 8 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,37 średnia ocena | Austria | 22 | napastnik | 8 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Węgry | 21 | bramkarz | 8 | 800 tys. € |
Przewidywany skład TSV Hartberg 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




TSV Hartberg w tabeli Bundesligi (Austria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 21 |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 18 |
3
|
LASK
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:9 | 16 |
4
|
Sturm Graz
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 14 |
5
|
TSV Hartberg
|
8 | 3 | 2 | 3 | 14:16 | 11 |
6
|
SV Ried
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 11 |
Wyniki TSV Hartberg
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
TSV Hartberg
4
Austria Lustenau
3
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
TSV Hartberg
3
LASK
3
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
WSG Tirol
2
TSV Hartberg
2
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
Terminarz TSV Hartberg
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 17:00
|
TSV Hartberg
Wolfsberger AC
Bundesliga (Austria), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Grazer AK
TSV Hartberg
Bundesliga (Austria), 11. kolejka
|
|
|
07 Lis 17:00
|
TSV Hartberg
SCR Altach
Bundesliga (Austria), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery TSV Hartberg
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Czarnogóra |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Austria |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Austria |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Chorwacja |
|
wypożyczenie |
TSV Hartberg to klub piłkarski z Austrii występujący w Bundesliga (Austria). Swoim domowym obiektem jest PROfertil ARENA, który może pomieścić 5 420 widzów. Zespół prowadzi Markus Schopp. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Austrii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski TSV Hartberg w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do TSV Hartberg trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy, co przyniosło 750 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Elias Havel do Genoa FC za 750 tys. €.
Które miejsce zajmuje TSV Hartberg w tabeli Bundesligi (Austria)?
TSV Hartberg zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Bundesligi (Austria) z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Rapidu Wiedeń wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład TSV Hartberg?
W wyjściowym ustawieniu TSV Hartberg między słupkami staje A. Pecsi, a linię obrony najczęściej tworzą H. Coulibaly, P. Komposch, F. Wilfinger, K. Schopp oraz M. Dalpiaz. W środku pola grają T. Kainz, B. Markus oraz A. Gattermayer, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Hoffman, J. Drew. Trener Markus Schopp ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga (Austria) i pucharach.
Kiedy TSV Hartberg gra następny mecz?
Najbliższy mecz TSV Hartberg to spotkanie z Wolfsberger AC, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie PROfertil ARENA w ramach Bundesligi (Austria) (10. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz TSV Hartberg?
Ostatni mecz TSV Hartberg to wygrana z Austrią Lustenau 4:3 w Bundeslidze (Austria), 11 października 2026. Bramki zdobyli Hoffman, Gashi, Weixelbraun, Hoffman, Feldhofer, Hoffman oraz Weixelbraun. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma TSV Hartberg w tym sezonie?
Bilans TSV Hartberg w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 14 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz TSV Hartberg w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra TSV Hartberg w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań TSV Hartberg
TSV Hartberg terminarz
Kiedy TSV Hartberg gra następny mecz?
Najbliższy mecz TSV Hartberg to spotkanie z Wolfsberger AC, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie PROfertil ARENA w ramach Bundesligi (Austria) (10. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki TSV Hartberg w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub TSV Hartberg w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki TSV Hartberg w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
TSV Hartberg wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
4:3 | 4-4-2 | 4/8 | 0/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
3:3 | 3-4-2-1 | 1/10 | 4/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 5/19 | 0/0 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Puchar Austrii, 1/16 finału
|
0:4 | 4-3-2-1 | 9/11 | 1/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 5. kolejka
|
3:2 | 4-3-2-1 | 4/8 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 4. kolejka
|
1:2 | 3-5-1-1 | 2/13 | 3/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 3. kolejka
|
0:2 | 5-3-2 | 8/12 | 2/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 2. kolejka
|
0:2 | 5-3-2 | 3/12 | 2/3 | |
|
01 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 1. kolejka
|
1:0 | 5-3-2 | 2/21 | 0/0 | |
|
26 Lip Koniec
|
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
1:3 | – | 0/0 | 2/2 |
TSV Hartberg ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach TSV Hartberg zdobywa 2,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz TSV Hartberg?
Ostatni mecz TSV Hartberg to wygrana z Austrią Lustenau 4:3 w Bundeslidze (Austria), 11 października 2026. Bramki zdobyli Hoffman, Gashi, Weixelbraun, Hoffman, Feldhofer, Hoffman oraz Weixelbraun. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
TSV Hartberg – tabela Bundesliga (Austria)
Jakie miejsce w tabeli Bundesliga (Austria) zajmuje TSV Hartberg w sezonie 2026/2027.
Miejsce TSV Hartberg w tabeli Bundesligi (Austria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 21 | |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 14 | 18 | |
3
|
LASK
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:9 | 10 | 16 | |
4
|
Sturm Graz
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
5
|
TSV Hartberg
|
8 | 3 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 11 | |
6
|
SV Ried
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
7
|
Grazer AK
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:16 | -10 | 9 | |
8
|
WSG Tirol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | -4 | 8 | |
9
|
Austria Lustenau
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 | -4 | 8 | |
10
|
Austria Wiedeń
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
11
|
SCR Altach
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:12 | -4 | 6 | |
12
|
Wolfsberger AC
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 21 | |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 14 | 18 | |
3
|
LASK
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:9 | 10 | 16 | |
4
|
Sturm Graz
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
5
|
TSV Hartberg
|
8 | 3 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 11 | |
6
|
SV Ried
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
7
|
Grazer AK
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:16 | -10 | 9 | |
8
|
WSG Tirol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | -4 | 8 | |
9
|
Austria Lustenau
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 | -4 | 8 | |
10
|
Austria Wiedeń
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
11
|
SCR Altach
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:12 | -4 | 6 | |
12
|
Wolfsberger AC
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rapid Wiedeń
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:1 | 14 | 12 | |
| 2 |
Red Bull Salzburg
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 3 |
LASK
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 4 |
Sturm Graz
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
TSV Hartberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | -2 | 7 | |
| 6 |
SV Ried
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Austria Lustenau
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 8 |
Grazer AK
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
SCR Altach
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 10 |
Wolfsberger AC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 11 |
Austria Wiedeń
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 12 |
WSG Tirol
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rapid Wiedeń
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 2 |
LASK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 3 |
Sturm Graz
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 4 |
Red Bull Salzburg
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 5 |
WSG Tirol
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
TSV Hartberg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
SV Ried
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 8 |
Austria Wiedeń
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 9 |
Grazer AK
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:13 | -11 | 3 | |
| 10 |
Austria Lustenau
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 1 | |
| 11 |
Wolfsberger AC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 | |
| 12 |
SCR Altach
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:7 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje TSV Hartberg w tabeli Bundesligi (Austria)?
TSV Hartberg zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Bundesligi (Austria) z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Rapidu Wiedeń wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki TSV Hartberg w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki TSV Hartberg na tle ligi w sezonie 2026/2027.
TSV Hartberg na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 8,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 18,8
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 34,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,3
Strzelcy TSV Hartberg
-
Marco Hoffmann 6

-
Andrija Radulovic 2
-
Angelo Gattermayer 1

-
Benjamin Markus 1
-
Jed Drew 1
-
Nikolaus Feldhofer 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki TSV Hartberg i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres TSV Hartberg to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu TSV Hartberg i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Gdy TSV Hartberg otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla TSV Hartberg
93% bramek TSV Hartberg pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
TSV Hartberg zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie TSV Hartberg
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów TSV Hartberg, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach TSV Hartberg
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 38%
- Powyżej 5,5 25%
W 63% meczów TSV Hartberg padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
TSV Hartberg – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 7,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
TSV Hartberg fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 7,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla TSV Hartberg, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie TSV Hartberg zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach TSV Hartberg ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli TSV Hartberg, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
TSV Hartberg – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 3,5
- Celność strzałów 56%
- Skuteczność (gole / strzały) 22%
- Strzałów na gola 4,5
TSV Hartberg oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 56% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,5 strzału.
TSV Hartberg – posiadanie piłki
- U siebie 47,6%
- Na wyjeździe 34,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio TSV Hartberg utrzymuje przy piłce 42,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
TSV Hartberg – podania
- Kluczowe / mecz 7,8
- Dośrodkowania / mecz 9,5
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 43%
TSV Hartberg wymienia średnio 365 podań na mecz przy celności 78%, z czego 7,8 to podania kluczowe.
TSV Hartberg – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto TSV Hartberg to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
TSV Hartberg – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
TSV Hartberg wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 9,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
TSV Hartberg – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 13%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,6
- Mecze bez kartki 50%
TSV Hartberg ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale TSV Hartberg – 0,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
TSV Hartberg według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz TSV Hartberg zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
TSV Hartberg na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,25 1,75 | 2,50 2,25 | 0,75 1,50 |
|
4.
|
2,33 1,40 | 1,33 1,20 | 0,67 1,40 |
|
5.
|
1,40 1,33 | 2,00 1,33 | 2,40 1,33 |
|
6.
|
1,75 1,00 | 1,75 1,50 | 1,00 2,25 |
|
7.
|
1,50 0,75 | 1,00 0,50 | 0,75 3,25 |
Ciekawe rekordy w meczach TSV Hartberg
Skrajne wyniki i osiągnięcia TSV Hartberg w tym sezonie
- Najwyższa wygrana SCR Altach - TSV Hartberg 1:2 Bundesliga (Austria), 22.08.2026
- Najwyższa porażka TSV Hartberg - Sturm Graz 0:2 Bundesliga (Austria), 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek TSV Hartberg - Austria Lustenau 4:3, Bundesliga (Austria), 11.10.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Hoffman, TSV Hartberg - SV Ried 3:2, Bundesliga (Austria), 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Markus, SCR Altach - TSV Hartberg 1:2, Bundesliga (Austria), 22.08.2026
Jakie statystyki ma TSV Hartberg w tym sezonie?
Bilans TSV Hartberg w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 14 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
TSV Hartberg – zawodnicy
Jak wygląda kadra TSV Hartberg w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład TSV Hartberg 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze TSV Hartberg
-
Fabian Wilfinger Obrońca Uraz kolana pauzuje od 22 dniopuszczone: 1 mecz
-
Luca Pazourek Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 71 dniopuszczone: 8 meczów
-
Lukas Fridrikas Napastnik Uraz kolana pauzuje od 87 dniopuszczone: 10 meczów

Kadra TSV Hartberg
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
22 | Austria | 600 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 6 | 1 | 649' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Austria | 600 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 551' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Hiszpania | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 53' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Australia | 400 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 188' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Austria | 0 € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Nigeria | 200 tys. € | 150 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
24 | Austria | 150 tys. € | 70 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
28 | Austria | 350 tys. € | 270 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
33 | Austria | 225 tys. € | 350 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 615' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Słowenia | 400 tys. € | 300 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 689' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
20 | Chorwacja | 1 mln € | 100 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 381' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Mali | 300 tys. € | 520 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 479' | 1 | 0 | |||||||
| 49 |
|
24 | Czarnogóra | 850 tys. € | 300 tys. € | 3 | 38% | 2 | 2 | 76' | 1 | 0 | |||||||
| 95 |
|
19 | – | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 113' | 1 | 0 | ||||||||
| 28 |
![]() |
23 | Austria | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Austria | 150 tys. € | 80 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 88' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Austria | 100 tys. € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
23 | Austria | 800 tys. € | 240 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 623' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
21 | Austria | 300 tys. € | 90 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Austria | 800 tys. € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 714' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
20 | Austria | 1 mln € | 300 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 600' | 3 | 2 | |||||||
| 12 |
![]() |
27 | Austria | 450 tys. € | 241 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 158' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 400 tys. € | 60 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 455' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Austria | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 327' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
33 | Austria | 200 tys. € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 188' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 91 |
|
21 | Węgry | 800 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Austria | 200 tys. € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Austria | 25 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry TSV Hartberg
10,6 mln €
śr. 377 tys. € / zawodnika
Ile TSV Hartberg wydaje na pensje
4,2 mln € rocznie
śr. 151 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Austria (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy TSV Hartberg w sezonie 2026/2027
TSV Hartberg wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry TSV Hartberg
Jak wygląda skład TSV Hartberg?
W wyjściowym ustawieniu TSV Hartberg między słupkami staje A. Pecsi, a linię obrony najczęściej tworzą H. Coulibaly, P. Komposch, F. Wilfinger, K. Schopp oraz M. Dalpiaz. W środku pola grają T. Kainz, B. Markus oraz A. Gattermayer, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Hoffman, J. Drew. Trener Markus Schopp ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga (Austria) i pucharach.
TSV Hartberg – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub TSV Hartberg w sezonie 2026/2027.
TSV Hartberg transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Czarnogóra | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Austria | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Austria | 22 |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
|
Węgry | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Węgry | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 24 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 23 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Austria | 23 |
|
750 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 23 |
|
550 tys. € |
Kluczowe transfery TSV Hartberg
TSV Hartberg bilans transferowy
- +2,7 mln € 2026
- -1,4 mln € 2025
- +750 tys. € 2024
- -500 tys. € 2023
- -130 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii TSV Hartberg
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski TSV Hartberg w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do TSV Hartberg trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy, co przyniosło 750 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Elias Havel do Genoa FC za 750 tys. €.