Forma w lidze
WSG Tirol w tabeli
8. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:8 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
6:6 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy WSG Tirolu
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Dania | 26 | napastnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Chorwacja | 26 | obrońca | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,87 średnia ocena | Austria | 24 | pomocnik | 5 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Bośnia | 20 | bramkarz | 8 | 1 mln € |
Przewidywany skład WSG Tirolu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

WSG Tirol w tabeli Bundesligi (Austria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 21 |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 18 |
| ··· | |||||||
7
|
Grazer AK
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:16 | 9 |
8
|
WSG Tirol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | 8 |
9
|
Austria Lustenau
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 | 8 |
Wyniki WSG Tirolu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
WSG Tirol
1
SV Ried
2
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Rapid Wiedeń
3
WSG Tirol
0
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
WSG Tirol
2
TSV Hartberg
2
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
Terminarz WSG Tirolu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Wolfsberger AC
WSG Tirol
Bundesliga (Austria), 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
WSG Tirol
Grazer AK
Bundesliga (Austria), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
LASK
WSG Tirol
Bundesliga (Austria), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery WSG Tirolu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Austria |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Austria |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Austria |
|
za darmo |
WSG Tirol to klub piłkarski z Austrii występujący w Bundesliga (Austria). Swoim domowym obiektem jest Tivoli Stadion Tirol, który może pomieścić 16 008 widzów. Zespół prowadzi Philipp Semlic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Austrii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez WSG Tirol?
Klub piłkarski WSG Tirol zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Regionalligi West oraz Puchar Tyrolu. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Tiroler Ligi oraz Mistrzostwo 2. ligi Austrii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski WSG Tirol w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do WSG Tirolu trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje WSG Tirol w tabeli Bundesligi (Austria)?
WSG Tirol zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Bundesligi (Austria) z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Rapidu Wiedeń wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład WSG Tirolu?
W wyjściowym ustawieniu WSG Tirolu między słupkami staje S. Hamzić, a linię obrony najczęściej tworzą D. Murray, M. Boras, D. Gugganig oraz M. Oswald. W środku pola grają H. Balić, M. Striednig, T. Goiginger, M. Satin oraz M. Olakigbe, a za skuteczność w ataku odpowiadają Nikolai Baden Frederiksen. Trener Philipp Semlic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga (Austria) i pucharach.
Kiedy WSG Tirol gra następny mecz?
Najbliższy mecz WSG Tirolu to spotkanie z Wolfsberger AC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Lavanttal Arena w ramach Bundesligi (Austria) (9. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz WSG Tirolu?
Ostatni mecz WSG Tirolu to porażka z SV Ried 1:2 w Bundeslidze (Austria), 10 października 2026. Bramki zdobyli Baden Frederiksen, Schwab oraz Pomer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma WSG Tirol w tym sezonie?
Bilans WSG Tirolu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 10 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz WSG Tirolu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra WSG Tirol w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań WSG Tirolu
WSG Tirol terminarz
Kiedy WSG Tirol gra następny mecz?
Najbliższy mecz WSG Tirolu to spotkanie z Wolfsberger AC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Lavanttal Arena w ramach Bundesligi (Austria) (9. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki WSG Tirolu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub WSG Tirol w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki WSG Tirolu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
WSG Tirol wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 7/12 | 1/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 3/9 | 2/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 14/19 | 0/0 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Puchar Austrii, 1/16 finału
|
0:4 | 3-5-2 | 1/4 | 4/7 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Bundesliga (Austria), 4. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/10 | 2/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 5. kolejka
|
0:4 | 4-2-3-1 | 12/20 | 1/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 3. kolejka
|
0:3 | 4-2-2-2 | 2/9 | 3/3 | |
|
07 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 2. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/2 | |
|
01 Sie Koniec
|
Bundesliga (Austria), 1. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/7 | 1/5 | |
|
24 Lip Koniec
|
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
0:6 | – | 4/7 | 0/0 |
WSG Tirol ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach WSG Tirol zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz WSG Tirolu?
Ostatni mecz WSG Tirolu to porażka z SV Ried 1:2 w Bundeslidze (Austria), 10 października 2026. Bramki zdobyli Baden Frederiksen, Schwab oraz Pomer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
WSG Tirol – tabela Bundesliga (Austria)
Jakie miejsce w tabeli Bundesliga (Austria) zajmuje WSG Tirol w sezonie 2026/2027.
Miejsce WSG Tirolu w tabeli Bundesligi (Austria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 21 | |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 14 | 18 | |
3
|
LASK
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:9 | 10 | 16 | |
4
|
Sturm Graz
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
5
|
TSV Hartberg
|
8 | 3 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 11 | |
6
|
SV Ried
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
7
|
Grazer AK
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:16 | -10 | 9 | |
8
|
WSG Tirol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | -4 | 8 | |
9
|
Austria Lustenau
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 | -4 | 8 | |
10
|
Austria Wiedeń
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
11
|
SCR Altach
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:12 | -4 | 6 | |
12
|
Wolfsberger AC
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 21 | |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 14 | 18 | |
3
|
LASK
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:9 | 10 | 16 | |
4
|
Sturm Graz
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
5
|
TSV Hartberg
|
8 | 3 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 11 | |
6
|
SV Ried
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
7
|
Grazer AK
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:16 | -10 | 9 | |
8
|
WSG Tirol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | -4 | 8 | |
9
|
Austria Lustenau
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 | -4 | 8 | |
10
|
Austria Wiedeń
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
11
|
SCR Altach
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:12 | -4 | 6 | |
12
|
Wolfsberger AC
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rapid Wiedeń
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:1 | 14 | 12 | |
| 2 |
Red Bull Salzburg
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 3 |
LASK
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 4 |
Sturm Graz
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
TSV Hartberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | -2 | 7 | |
| 6 |
SV Ried
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Austria Lustenau
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 8 |
Grazer AK
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
SCR Altach
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 10 |
Wolfsberger AC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 11 |
Austria Wiedeń
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 12 |
WSG Tirol
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rapid Wiedeń
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 2 |
LASK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 3 |
Sturm Graz
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 4 |
Red Bull Salzburg
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 5 |
WSG Tirol
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
TSV Hartberg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
SV Ried
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 8 |
Austria Wiedeń
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 9 |
Grazer AK
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:13 | -11 | 3 | |
| 10 |
Austria Lustenau
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 1 | |
| 11 |
Wolfsberger AC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 | |
| 12 |
SCR Altach
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:7 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje WSG Tirol w tabeli Bundesligi (Austria)?
WSG Tirol zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Bundesligi (Austria) z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Rapidu Wiedeń wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki WSG Tirolu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki WSG Tirolu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
WSG Tirol na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 9,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 29,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy WSG Tirolu
-
Nikolai Baden Frederiksen 3
-
M. Olakigbe 2
-
Drew Murray 1
-
Lukas Hinterseer 1
-
Murat Satin 1
-
Husein Balić 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki WSG Tirolu i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres WSG Tirolu to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wolfsberger AC - WSG Tirol Po przerwie pada 60% bramek WSG Tirolu.Przebieg meczu WSG Tirolu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy WSG Tirol otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla WSG Tirolu
80% bramek WSG Tirolu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
WSG Tirol zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie WSG Tirolu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów WSG Tirolu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
WSG Tirol wygra mecz Wolfsberger AC - WSG Tirol WSG Tirol przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach WSG Tirolu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 75% meczów WSG Tirolu padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wolfsberger AC - WSG Tirol Powyżej 2,5 bramki padło w 75% meczów WSG Tirolu.WSG Tirol – faule i karne
- Faule / mecz 9,6
- Faule rywali / mecz 10,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
WSG Tirol fauluje średnio 9,6 razy na mecz, a wymusza 10,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla WSG Tirolu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie WSG Tirol zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
WSG Tirol wygra mecz Wolfsberger AC - WSG Tirol WSG Tirol zdobywa u siebie 17% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach WSG Tirolu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli WSG Tirolu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
WSG Tirol wygra drugą połowę meczu Wolfsberger AC - WSG Tirol Drugą połowę WSG Tirol wygrywał w 3 z 8 meczów.WSG Tirol – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
WSG Tirol oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wolfsberger AC - WSG Tirol WSG Tirol oddaje 8,4 strzałów na mecz.WSG Tirol – posiadanie piłki
- U siebie 52,5%
- Na wyjeździe 45,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio WSG Tirol utrzymuje przy piłce 49,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
WSG Tirol wygra mecz Wolfsberger AC - WSG Tirol WSG Tirol utrzymuje średnio 49,1% posiadania piłki.WSG Tirol – podania
- Kluczowe / mecz 8,0
- Dośrodkowania / mecz 14,8
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 42%
WSG Tirol wymienia średnio 440 podań na mecz przy celności 82%, z czego 8,0 to podania kluczowe.
WSG Tirol – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 63%
Czyste konto WSG Tirolu to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Wolfsberger AC - WSG Tirol Czyste konto WSG Tirol zachowuje w 25% meczów.WSG Tirol – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
WSG Tirol wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Wolfsberger AC - WSG Tirol Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów WSG Tirolu.WSG Tirol – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 13%
WSG Tirol ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale WSG Tirolu – 2,0.
WSG Tirol według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 2,33 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz WSG Tirol zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
WSG Tirol na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,75 1,00 | 1,75 1,50 | 1,00 2,25 |
|
7.
|
1,50 0,75 | 1,00 0,50 | 0,75 3,25 |
|
8.
|
0,50 1,50 | 1,00 1,50 | 2,00 1,50 |
|
9.
|
1,75 0,25 | 1,25 1,50 | 1,50 2,25 |
|
10.
|
0,75 1,00 | 0,50 1,25 | 1,50 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach WSG Tirolu
Skrajne wyniki i osiągnięcia WSG Tirolu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Austria Lustenau - WSG Tirol 0:4 Bundesliga (Austria), 28.08.2026
- Najwyższa porażka WSG Tirol - Red Bull Salzburg 0:3 Bundesliga (Austria), 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek SCR Altach - WSG Tirol 3:1, Bundesliga (Austria), 7.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Baden Frederiksen, WSG Tirol - SV Ried 1:2, Bundesliga (Austria), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Satin, WSG Tirol - TSV Hartberg 2:2, Bundesliga (Austria), 13.09.2026
Jakie statystyki ma WSG Tirol w tym sezonie?
Bilans WSG Tirolu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 10 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
WSG Tirol – zawodnicy
Jak wygląda kadra WSG Tirolu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład WSG Tirolu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze WSG Tirolu
-
Quincy Butler Napastnik Uraz pauzuje od 268 dniopuszczone: 25 meczów

Kadra WSG Tirolu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
22 | Anglia | 500 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 2 | 1 | 668' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Dania | 800 tys. € | 300 tys. € | 8 | 100% | 3 | 0 | 533' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
35 | Austria | 100 tys. € | 350 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 339' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
22 | Austria | 800 tys. € | 60 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 141' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Austria | 300 tys. € | 400 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | USA | 400 tys. € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
24 | Austria | 350 tys. € | 150 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
|
33 | Austria | 250 tys. € | 600 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 500' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Turcja | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 427' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Austria | 500 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 526' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | Austria | 250 tys. € | 203 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 530' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Austria | 250 tys. € | 70 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 270' | 2 | 0 | |||||||
| 43 |
|
27 | Austria | 300 tys. € | 252 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 256' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Austria | 75 tys. € | 60 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Burkina-Faso | 100 tys. € | 60 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
26 | Chorwacja | 800 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 715' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 717' | 2 | 0 | ||||||||
| 3 |
|
29 | Austria | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 456' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Niemcy | 300 tys. € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 278' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | Austria | 200 tys. € | 60 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
20 | Niemcy | – | 60 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
20 | Bośnia | 1 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Austria | 150 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 35 |
![]() |
16 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry WSG Tirolu
8,5 mln €
śr. 341 tys. € / zawodnika
Ile WSG Tirol wydaje na pensje
3,7 mln € rocznie
śr. 147 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Austria (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy WSG Tirolu w sezonie 2026/2027
WSG Tirol wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry WSG Tirolu
Jak wygląda skład WSG Tirolu?
W wyjściowym ustawieniu WSG Tirolu między słupkami staje S. Hamzić, a linię obrony najczęściej tworzą D. Murray, M. Boras, D. Gugganig oraz M. Oswald. W środku pola grają H. Balić, M. Striednig, T. Goiginger, M. Satin oraz M. Olakigbe, a za skuteczność w ataku odpowiadają Nikolai Baden Frederiksen. Trener Philipp Semlic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga (Austria) i pucharach.
WSG Tirol – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub WSG Tirol w sezonie 2026/2027.
WSG Tirol transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Austria | 22 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Austria | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Austria | 33 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Niemcy | 23 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Austria | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Turcja | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bośnia | 20 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery WSG Tirolu
WSG Tirol bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- -10 tys. € 2024
- +1,1 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii WSG Tirolu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski WSG Tirol w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do WSG Tirolu trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
WSG Tirol – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski WSG Tirol? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez WSG Tirol?
Klub piłkarski WSG Tirol zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Regionalligi West oraz Puchar Tyrolu. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Tiroler Ligi oraz Mistrzostwo 2. ligi Austrii.